Mam strategie, nie mam pieniędzy

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

grzegrzyw pisze:
25 sie 2021, 12:38
Boner pisze:
25 sie 2021, 12:14
Cblondyn: Nie liczyłem, wystarczy że wiem że to będzie duża suma. Zresztą potrzebuje pieniędzy teraz, nie myślę o tym co będzie za trzy lata.
Przy zysku 1% dziennie po roku będziesz miał prawie 12 000 $, po dwóch latach prawie 143 000 $, po trzech ponad 1 700 000 $.
Ponadto możesz udostępniać kopiowanie transakcji i na tym dodatkowo zarabiać.
Do tego dodam, że juz po roku dzienna dniówka wyniesie 120$ co jak na warunki Polskie to super wynik. Prace w fabryce można sobie juz darować
:564:

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Boner pisze:
25 sie 2021, 12:14
MarioDM: Przymyślę to, ale konto demo odpada, nie ogarne na raz trzech rachunków. Aktualnie mam otwarte jakieś 60 pozycji i jest z tym trochę roboty, ale mogę wrzucać z konta real.
Czemu masz obecnie 2 rachunki ?
60 pozycji jednocześnie otwartych ? Bez sprawdzania co to, od razu wiem, że naruszasz zasadę dywersyfikacji.
Wklejaj z reala, jak dla mnie to na to samo wychodzi.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
Boner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 mar 2021, 08:53

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: Boner »

Dzięki za obliczenia, suma robi wrażenie

Wrzuce jeszcze ile udało mi się zarobić w XTB w tym miesiącu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Boner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 mar 2021, 08:53

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: Boner »

MarioDM pisze:
25 sie 2021, 12:50
Boner pisze:
25 sie 2021, 12:14
MarioDM: Przymyślę to, ale konto demo odpada, nie ogarne na raz trzech rachunków. Aktualnie mam otwarte jakieś 60 pozycji i jest z tym trochę roboty, ale mogę wrzucać z konta real.
Czemu masz obecnie 2 rachunki ?
60 pozycji jednocześnie otwartych ? Bez sprawdzania co to, od razu wiem, że naruszasz zasadę dywersyfikacji.
Wklejaj z reala, jak dla mnie to na to samo wychodzi.

Mam dwa rachunki bo chcę grać z dzwignią 1:500, ale nie ufam ICMarket, wię reszte pieniędzy trzymam w XTB. Nie wiem o jakich zasadach mówisz bo nie interesują mnie tradycyjne metody inwestowania, ale jak wszystko hula to chyba jest dobrze 8)
Dodam jeszcze że gram bez SL i TP wszystko otwieram i zamykam ręcznie.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Boner pisze:
25 sie 2021, 12:56
MarioDM pisze:
25 sie 2021, 12:50

Czemu masz obecnie 2 rachunki ?
Mam dwa rachunki bo chcę grać z dzwignią 1:500, ale nie ufam ICMarket, wię reszte pieniędzy trzymam w XTB.
Na tym co wkleiłeś czyli wynik trzech transakcji to akurat minus, ale OK, wklejaj stopniowo, aby można było ocenić. Kwota kapitału na rachunku to 11600 PLN, więc nie wiem w czym problem. To wystarczający kapitał na start.
Boner pisze:
25 sie 2021, 12:56
MarioDM pisze:
25 sie 2021, 12:50
60 pozycji jednocześnie otwartych ? Bez sprawdzania co to, od razu wiem, że naruszasz zasadę dywersyfikacji.
Nie wiem o jakich zasadach mówisz bo nie interesują mnie tradycyjne metody inwestowania, ale jak wszystko hula to chyba jest dobrze 8)
No właśnie. :wink:
Mimo wszystko, powodzenia.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
Boner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 mar 2021, 08:53

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: Boner »

To były 3 losowe trasakcje, chciałem pokazać ogólny wynik z tego miesiąca. 11 tys. to na początek, co tydzień dopłacam po trochę.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Boner pisze:
25 sie 2021, 13:16
To były 3 losowe trasakcje, chciałem pokazać ogólny wynik z tego miesiąca. 11 tys. to na początek, co tydzień dopłacam po trochę.
Spoko, rozumiem. 3 transakcje o niczym nie świadczą. Liczy się średni i dłuższy termin. Tak trzymaj.

Natomiast jeśli chodzi o rachunek z większym lewarem to Admiral oferuje lewar 1:500, ale pod jurysdykcją jordańską. Ponoć bezpieczeństwo środków jest takie same jak pod jurysdykcją europejską. To w sumie ta sama firma. Tyle, że pod Jordanią nie mają złotówki i trzeba kapitał przewalutować na euro lub dolary, co zresztą oni sami zrobią. Więc możesz się przenieść z ICM.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Boner pisze:
25 sie 2021, 12:56

Mam dwa rachunki bo chcę grać z dzwignią 1:500, ale nie ufam ICMarket, wię reszte pieniędzy trzymam w XTB.
Co do zaufania, to bardziej bym ufał ICMarket, niż XTB. Nie mam rachunku w ICMarket tylko dlatego, że nie prowadzą kont w PLN.

Awatar użytkownika
Boner
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 mar 2021, 08:53

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: Boner »

grzegrzyw pisze:
25 sie 2021, 13:40
Boner pisze:
25 sie 2021, 12:56

Mam dwa rachunki bo chcę grać z dzwignią 1:500, ale nie ufam ICMarket, wię reszte pieniędzy trzymam w XTB.
Co do zaufania, to bardziej bym ufał ICMarket, niż XTB. Nie mam rachunku w ICMarket tylko dlatego, że nie prowadzą kont w PLN.
Możesz napisać jakieś konkrety? Do tej pory myślałem że XTB to najlepszy broker.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Mam strategie, nie mam pieniędzy

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Boner pisze:
25 sie 2021, 13:46
Możesz napisać jakieś konkrety? Do tej pory myślałem że XTB to najlepszy broker.
XTB to na pewno nie jest najlepszy broker. :p

Admirals to broker z ponad 10 letnią obecnością na rynku. Wcześniej był brokerem estońskim, a obecnie ma siedzibę w UK i na Cyprze i dwie europejskie jurysdykcje gdzie oferuje lewar 1:30 zgodny z ESMA. Niedawno otworzyli oddział w Jordanii i oferują lewar 1:500 pod tamtą jurysdykcją.

https://admiralmarkets.com/pl/about-us/ ... ator=cysec

Napisz do nich i zapytaj o co chcesz.

Mają gabinet inwestora (podobnie jak XTB) i po zalogowaniu się tam można sobie wybrać z górnej listwy pod jaką jurysdykcją chce się założyć konto. Obecnie są 4 czyli UK, Cypr, Australia i Jordania. Te 3 pierwsze z lewarem 1:30 i ostatni z lewarem 1:500, ale bez złotówki. Rachunek prowadzony jest w walucie obcej.
Admirals to raczej wiarygodny broker. Sam mam u nich konto, ale cypryjskie.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ