Magic forex

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Po analizie danych i informacji z neta postanowiłam na pewien czas zawiesić w swoim portfelu inwestycje w UJKA. Spore ryzyko interwencji BoJ. Tak więc w grze zostaje tylko EDEK.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

To jak będzie, ujawnisz swój pierwszy nick na tym forum? :)

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Pablo90 pisze:To jak będzie, ujawnisz swój pierwszy nick na tym forum? :)

A więc jednak masz jakieś dojścia do IPN, albo nawet w nim pracujesz. Od wczoraj mam gorąco, gdy weszli do willi Pana Kiszczaka. A obiecywał, że będę bezpieczna. Zapewniał bym się nie martwiła. Miałam się tylko dzielić z nim i jego rodziną moim systemem "AntySB" z SL i TP na sztywno.

Ok czas na forumowy comming out. Mój pierwszy nick na tym forum to TW "Bolkowa" założony o ile mnie pamięć nie myli w kwietniu 1971 r. Ale dokumenty zawarte w teczkach powinny to potwierdzić Pablo. :lol:

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Niestety, potwierdzają coś zupełnie innego :D Kto zgadnie, kim był wcześniej adrianoforex/prawnik/rysiekmilioner? Podpowiedź - tłumaczy to tego focha na moderatorów i próbę zrobienia z siebie gwiazdy forum, a także próby sprzedaży (wcześniej były to szkolenia, teraz płatne sygnały).

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Pablo90 pisze:Niestety, potwierdzają coś zupełnie innego :D Kto zgadnie, kim był wcześniej adrianoforex/prawnik/rysiekmilioner? Podpowiedź - tłumaczy to tego focha na moderatorów i próbę zrobienia z siebie gwiazdy forum, a także próby sprzedaży (wcześniej były to szkolenia, teraz płatne sygnały).


Widzę kolega Pablo fantazjuje. Ja i szkolenia? Awykonalne. Nie mam ani doświadczenia w tym temacie, ani czasu. Ale "demaskuj" dalej. Pośmiejemy się razem. Wiem, że jest tutaj drugie dno związane z twoimi niepowodzeniami związanymi z odpłatnym pisaniem EA i skryptów, ale to już wyłącznie twój problem. O jakim fochu piszesz?

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

A gdybyś był tak łaskawy i wymienił choć jedną osobę, którą niby przeszkoliłam? Choć jedną! Do tego na tym forum ani na FF nie ma linku do sprzedaży sygnału. Tobie tylko podpowiedziałam w celu potwierdzenia danych. :lol: Rozmawiałam z mężem na twój temat więc rozumiem czemu jesteś taki wściekły :lol: :lol: :lol: :lol: Wszystkich pouczasz a sam nie masz nic do pokazania FF, myfxbook, MQL5.

Wiem, że mój styl tradingu nie przypadł ci do gustu ale to twój problem. Ty masz z SL a i tak nie zarabiasz. To o czym mowa. Nie odpowiada ci to najwyczajniej w świecie nie odwiedzaj mojego wątku, nie obserwuj FF

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

monikaforexpolska/adrianoforex/rysiekmilioner/prawnik. Wy się nie bawicie, dajcie szansę innym :D Niestety sprawa ze szkoleniami zakończyła się na dość wczesnym etapie, ale o tym później :D
PS. A przeszkolona osoba to mati1 z FF, a nie sry, to też Twoje wcielenie :D

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Pablo90 pisze:monikaforexpolska/adrianoforex/rysiekmilioner/prawnik. Wy się nie bawicie, dajcie szansę innym :D Niestety sprawa ze szkoleniami zakończyła się na dość wczesnym etapie, ale o tym później :D
PS. A przeszkolona osoba to mati1 z FF, a nie sry, to też Twoje wcielenie :D

:roll: Ja nikogo nie szkoliłam. Co do pozostałych nicków to już twoje teorie spiskowe. Po co później, dawaj teraz z tą kwestią szkoleń. Nie trać czasu domorosły detektywie. :lol: Fakt wystarczy popatrzeć w nasze stopki, by zrozumieć kto próbuje zarabiać wokół FOREX a nie na samym FOREX. :lol: A teraz pozwolisz, że wrócę do tradingu. Jak mniemam twoje FF nawala i nie jesteś w stanie go naprawić. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Podsumowanie kolejnego tygodnia. Tydzień mniej intensywny z uwagi na sytuację rodzinną. Najważniejsze, że na plusie. DD taki sam jak poprzednio na poziomie 1,82%. W przyszłym tygodniu jeszcze mniej wolnego czasu więc na razie system będzie chodził na pół gwizdka niestety.

Obrazek

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Kurcze Adriano, widzę, że wpakowałeś już 0.5 lota na gridzie na USD/JPY pod prąd, mam nadzieję, że wybrniesz z tego i nie skończy się tak jak ostatnio na AUD/USD jak wyzerowałeś rachunek gridem :/ Obawiam się, że takie zagrywki odstraszają potencjalnych inwestorów.

ODPOWIEDZ