Magic forex

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Marcifx pisze:A co się stało z tym jokerem? Podasz link do jego mql?

Złamał wczoraj wszystkie swoje zasady. Na szczęście wielu podpiętych o wiele szybciej zamknęło swoje pozycje a nie czekało do "końca". Gdyby grał tak jak zawsze byłoby dzisiaj o wiele wyżej. Zawsze przed waznymi decyzjami makro wyłączał tradng i podawał info na wątku. Wczoraj wszyscy się dziwili czemu otwiera pozycje tuż przed wysypem danych.

https://www.mql5.com/en/signals/148355

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Wkrótce kumulacja danych makro z USA warto opuścić rynek bo już zaczyna się tzw. wycinka.

NewbieToPro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2015, 16:51

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: NewbieToPro »

monikaforexpolska pisze:
Marcifx pisze:A co się stało z tym jokerem? Podasz link do jego mql?
Złamał wczoraj wszystkie swoje zasady.
Widzę nie tylko mój dostawca w tym tygodniu zaszalał. :P

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

NewbieToPro pisze:
monikaforexpolska pisze:
Marcifx pisze:A co się stało z tym jokerem? Podasz link do jego mql?
Złamał wczoraj wszystkie swoje zasady.
Widzę nie tylko mój dostawca w tym tygodniu zaszalał. :P

Noooooo. Ale to co zrobił Joker to już w ogóle szok. A najlepsze, że jego wychowankowie cały czas idą do przodu. Nie wiem, czy on wczoraj pił czy co. Ale rozejrzyj się wśród innych. Delta, Matrix no i u nas na forum również. I wszyscy jak jeden mąż złamali zasady swoich systemów.

Ja myślę a właściwie myślałam, że byli pewni, że dane nie będą aż tak kluczowe. Każdy liczył na kontrę. A tymczasem rynek zrobił swoje i kosił równo. Padali mali i duzi. No i dzisiaj już z nami nie trejdują.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

W związku z tym, że na dziś kończę już trading to wklejam krótkie podsumowanie całego tygodnia. Doszedł rachunek w Grand Capital z bonusem tygodniowym 500 dolarów. Darowanemu w zęby się nie zagląda. Na trochę większym ryzyku udało się wypracować 104 dolary zysku, który po odjęciu bonusa winien pozostać na koncie. Zależało mi na tym by zysk był w granicach 100 dolarów i się udało. Dalszy plan to tajemnica. Ilość lotów: 7,93 a więc całkiem fajnie.

Na drugim koncie chodzącym od początku stycznia wszystko idzie zgodnie z planem poza dwiema technicznymi wpadkami, gdzie otworzyłam bądź zamykałam zlecenia, które powinny być przeprowadzone na innym rachunku. Tydzień jak widać po statystykach tych co wypadli z gry burzliwy, ale było sporo istotnych danych. Ci co nie łamali swoich zasad żyją i idą do przodu.

Obrazek

Życzę wszystkim udanego weekendu.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Podsumowanie kolejnego tygodnia gry. Tydzień gorący szczególnie ne UJKU. Spadające ceny ropy robiły swoje. Na szczęście DD trzymane cały czas w ryzach wyniosło 1,82%. Popełniłam kilka błędów ale bez większych konsekwencji.

Wszystkie istotne dane makro z rynku europejskiego i amerykańskiego świadomie omijałam. Tzw pełen monitoring.

Życzę wszystkim udanego weekendu. Teraz czas na książkę.


Obrazek

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

-625 pipsów, zegar tyka :)

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Pablo90 pisze:-625 pipsów, zegar tyka :)

DD = 1,82%

Przy tego rodzaju systemie pipsy praktycznie zawsze są n minusie.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Przy tego rodzaju systemie, DD prawie zawsze jest na niskim poziomie ;) Do czasu. O tym najlepiej wiesz Adriano, prawda? ;) Z czego mają być te pieniądze, skoro źle przewidujesz kierunek rynku? Zarabiasz tylko na uśrednianiu pozycji, więc prędzej czy później się to skończy.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Pablo90 pisze:Przy tego rodzaju systemie, DD prawie zawsze jest na niskim poziomie ;) Do czasu. O tym najlepiej wiesz Adriano, prawda? ;) Z czego mają być te pieniądze, skoro źle przewidujesz kierunek rynku? Zarabiasz tylko na uśrednianiu pozycji, więc prędzej czy później się to skończy.

Pewnie, że do czasu. Jak każdy inny system. To forum jest doskonałym przykładem na to, że pierwsze lecą systemu z SL i TP. Następnie lecą systemy automatyczne. Potem Price action. Dlatego podstawą jest odpowiednio dobrane MM i scalp. Ale oczywiście to moje zdanie. Nie będę się z tobą sprzeczała bo musiałabym mieć jakiś punkt odniesienia w postaci założeń twojego systemu.

Co do mojego systemu to niestety musisz o"czekać".

On nie ma na imię Adrian tylko Adam.

ODPOWIEDZ