Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Kryptowaluty to nowy Forex. A Forex "już" nie jest tak dochodowy.

... Czyli po łowcach namawiających na debiuty ruszają firmy oferujące krypto-. Co ciekawe, prawdopodobnie przejęli od nich, lub z tego samego źródła co oni, bazy danych. Właśnie miałem telefon z ofertą od warszawskiej firmy, która namawia na inwestycje w wirtualne waluty mające być godną alternatywą dla FX.

Na stronie jest "informacja o ryzyku" i kto tam dotrze, ten ochłonie, ale Tymczasem na podstronie "kontakt" taka oto zachęta :)
Zrzut ekranu 2018-08-21 o 15.38.54.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

raposo pisze:
Na stronie jest "informacja o ryzyku" i kto tam dotrze, ten ochłonie, ale Tymczasem na podstronie "kontakt" taka oto zachęta :)
Zrzut ekranu 2018-08-21 o 15.38.54.png
Szkoda, że nie wspomnieli, że ten co kupiłby BTC 4 lata temu, to miałby małe szanse je przetrzymać, bo większość kryptogiełd padła bo została okradziona, lub się zwinęła z walutami klientów.

Czytałem ostatnio, że MGox ma w przyszłym roku od maja 2019 zacząć zwracać swoim klientom ukradzione BTC . Jeśli dobrze zrozumiałem to zwrócą zaledwie 1/3 tego co mieli. To jednak i tak bardzo dobra wiadomość, o ile się sprawdzi. Mój kolega miał w MGox, BTC za około 10 000 zł. Nie wiem po ile kupował, ale miał co najmniej 10 BTC. Jeśli teraz mu zwrócą 3 BTC to sprzedając je po dzisiejszym kursie czyli po 6600 $ otrzymałby (Usd/Pln = 3,69) 73 000 zł. Całkiem miła perspektywa. Na razie nic mówię o tym znajomemu, aby się nie podniecał za wcześnie. Przyjdzie czas to dostanie pismo od windykatora MGox o zwrocie BTC.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

tomkot00
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:07

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: tomkot00 »

Dziennikarz śledczy Mateusz Ratajczak właśnie wydał książkę o polskich łowcach frajerów "Łowcy z kotłowni"

Dziś udzielił wywiadu i wystąpił na Trajding Jam Session - opowiedział o kulisach pracy w boiler roomie, zagrywkach łowców i takich tam. Nawet ciekawe.

https://www.youtube.com/watch?v=C5U7LNpaZRs&t=904s

Marianna5
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2018, 14:00

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator GMOTrading

Nieprzeczytany post autor: Marianna5 »

Chciałam przestrzec Wszystkich do zakładania konta i zawierania umów w firmą GMOTrading www.gmotrading.com/pl to oszuści, którzy wyczyszcza twoje konto do zera.Ich taktyka to opiekun, który nie może doradzać ponoć i oczywiście to robi ale w bardzo specyficzny sposób, oczywiście nie na naszą korzyść.Straciłam w ten sposób 50 tys. zł, namawiają do zawierania transakcji później nie odbierają telefonów i umywają ręce.Po nastraszeniu ich i złożeniu reklamacji odzyskałam 4500zł, z reszta borykam się sama, został mi tylko po nich kredyt i ogromny stres.Byłam głupia i naiwna, chciałabym by nikt już nie dał im się tak oszukać.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

MarioDM pisze:Zastanawiam się czy wejście RODO coś w końcu zmieni. W zeszłym tygodniu dzwonili do mnie z jakieś firmy, już nie pamiętam nawet jakiej, choć wysyłali mi wizytówkę smsem. Byłem akurat wkurzony, więc potraktowałem kolesia z góry i bez pardonu. Zapytałem skąd ma mój nr telefonu. Odpowiedział, że z medialnej bazy danych. Powiedziałem, iż żądam aby usunęli moje dane z tej bazy i się rozłączyłem.
W tej chwili po wejściu RODO chyba można tak postąpić z każdym dzwoniącym, zawracającym dupę ?
Bardzo zmieniło. Mam firmę i na telefon który kiedyś trafił w przetargu dzwonili kilka razy w tygodniu. Od rodo wyciszyło się. Miałem telefony z globtrex, ale nigdy nie dałem się nabrać

-- czw 14-02-2019, 15:07 --
krab29 pisze:
MarioDM pisze:Zastanawiam się czy wejście RODO coś w końcu zmieni. W zeszłym tygodniu dzwonili do mnie z jakieś firmy, już nie pamiętam nawet jakiej, choć wysyłali mi wizytówkę smsem. Byłem akurat wkurzony, więc potraktowałem kolesia z góry i bez pardonu. Zapytałem skąd ma mój nr telefonu. Odpowiedział, że z medialnej bazy danych. Powiedziałem, iż żądam aby usunęli moje dane z tej bazy i się rozłączyłem.
W tej chwili po wejściu RODO chyba można tak postąpić z każdym dzwoniącym, zawracającym dupę ?
Bardzo zmieniło. Mam firmę i na telefon który kiedyś trafił w przetargu dzwonili kilka razy w tygodniu. Od rodo wyciszyło się. Miałem telefony z globtrex, ale nigdy nie dałem się nabrać
Tak mi się, jeszcze przypomniało. Dzwonienie od tych "brokerów" ustało od momentu, kiedy musieli uzyskać zgodę. Jakiś 1-2 lata temu. Także już przed rodo zmieniło się na lepsze.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
artek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 18 lut 2019, 18:38

Re: Łowcy frajerów - Czarna lista Forex Nawigator

Nieprzeczytany post autor: artek »

Z kryptowalutami lepiej uważać. Jeszcze kilka miesięcy temu bitcoin kosztował ponad 8000 USD, a w tej chwili 3900, według mnie spadnie do 1000 lub niżej. Dodatkowo kolejnym problemem są nieuczciwi brokerzy, tak zwani exchanges bez żadnych regulacji. Moja przygoda z kryptowalutami zakończyła się duża stratą i osobiście nie polecam.

ODPOWIEDZ