Lmax Exchange (MTF)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
10
63%
Poza paroma minusami są ok
3
19%
Przeciętny
1
6%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
2
13%
 
Liczba głosów: 16

HanSolo1
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 05 mar 2013, 18:50

Re: Lmax Exchange (MTF)

Nieprzeczytany post autor: HanSolo1 »

a rzeczywiste konto jest w PLN?
i jaka jest minimalna wplata?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Lmax Exchange (MTF)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

HanSolo1 pisze:a rzeczywiste konto jest w PLN?
i jaka jest minimalna wplata?
Jest konto w PLN. Min. wpłata standardowo 5000 USD, przez Forex Club 1000 USD, póki co.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

domin333
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 gru 2014, 00:56

Re: Lmax Exchange (MTF)

Nieprzeczytany post autor: domin333 »

Witam,

Czy ktos sie orientuje jak wyglada u nich gra na na brent/wti czy indexach? Przez kogo przechodzi trade? Handluja miedzy soba klienci czy zamowienie leci na CME czy Londynska gielde lub inny exchange?

Dzieki

tomp76
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 05 sie 2012, 17:48

Re: Lmax Exchange (MTF)

Nieprzeczytany post autor: tomp76 »

A czy ktoś wie gdzie znajdę zapis o tym że LMAX ma gwarancję depozytu do 80 000 GBP ?
Czy jest to może zawarte na stronie FCA (FSA) w licencji.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Lmax Exchange (MTF)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

tomp76 pisze:A czy ktoś wie gdzie znajdę zapis o tym że LMAX ma gwarancję depozytu do 80 000 GBP ?
Czy jest to może zawarte na stronie FCA (FSA) w licencji.
Gwarancja wynosi 85 000 GBP. Informacje są na stronie:
http://www.fscs.org.uk/what-we-cover/el ... on-limits/

Jeśli chciałbyś oficjalne dokumenty to polecam już bezpośredni kontakt z FCA.
domin333 pisze: Czy ktos sie orientuje jak wyglada u nich gra na na brent/wti czy indexach? Przez kogo przechodzi trade? Handluja miedzy soba klienci czy zamowienie leci na CME czy Londynska gielde lub inny exchange?
Przepraszam, że dopiero teraz. Nie zauważyłem Twojego postu.

Ceny pochodzą od bankowych i niebankowych LP oraz innych klientów LMAXa. LP tworzą cenę referując do cen obecnych na innych platformach jak CME czy TR. Stroną transakcji są LP i ich klienci.
LP - Liquid Provider - Dostawca płynności
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: Lmax Exchange (MTF)

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam,

AMP Futures oferuje dostęp do LMAX Exchange przez platformę MultiCharts .NET Special Edition, bez pobierania opłat za platformę.

Więcej info: http://www.elitetrader.com/et/index.php ... 312/page-2

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Lmax Exchange (MTF)

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Mam parę pytań, bo dawno nie korzystałem z usług LMAX:

1. Czy wpłata na konto jest darmowa?
2. Czy przelew w PLN robię na rachunek banku, który w opisie mojego konta jest oznaczony jako "bank pośredniczący"?
3. Czy muszę dodać coś w tytule przelewu, żeby środki zostały przelane na moje konto MT4, a nie na konto standardowe, dostępnę przez aplikację webową? Albo do tego jest jakieś osobne konto?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Lmax Exchange (MTF)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ad. 1) ze strony brokera tak. Ew. opłaty pobrać moze tylko Twoj bank. Jeśli wpłacasz z konta w Polsce na polskie konto LMAXa to oczywiście nie powinno tu być żadnych kosztów.
Ad.2) nie. Przelewasz środki na konto główne. Banki pośredniczące biorą udział w przelewach zagranicznych jeśli transakcja nie moze być realizowana bezpośrednio (Twoj bank i bak brokera nie maja podpisanej umowy o takiej współpracy)
Ad.3) nie. Środki zawsze trafiają na konto główne, a Ty mozesz np. Po wykonaniu transakcji wysłać maila z potwierdzeniem przelewu i prośba o transfer wewnętrzny na MT4 wiec ostatecznie Twoj przelew z automatu powinien trafić na MT4. Mail info@lmax.com
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Lmax Exchange (MTF)

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Dzięki za szybką odpowiedź :) A ten bank pośredniczący to jest polski oddział BNP Paribas, to jest chyba jednak to konto gdzie można wysyłać te fundusze w PLN? Trochę dziwnie to jest opisane w Panelu Klienta.

I korzystając z okazji jeszcze jedno pytanie: są jakieś wady wpłacania kartą? Nie ma żadnych cyrków typu, że po drodze przewalutuje mi PLN na EUR, a potem znowu na PLN?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Lmax Exchange (MTF)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie mam teraz jak tam się zalogować. Podeślij mi na maila screena z czym masz wątpliwość to ją rozwieję ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ