Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 28 maja 2018, 03:34     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Kto chce dorobic prosze na priva!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
  • Autor
  • Wiadomość

buntownik

Gaduła

Gaduła

• Ostrzeżenia: 1

Kto chce dorobic prosze na priva!

Nieprzeczytany post15 maja 2018, 10:38

Witam na rynku forex trejduje 8 lat z przerwami jak wiadomo, od poltora roku zaczalem regularnie zarabiac :D nie byly to duze ze wzgledu na dzwignie 1:100 bo wiekszej nie mozna miec ale 6 miesiecy temu wpadlem na pomysl z opcjami binarnymi i to byl strzal w dziesiatke. Problem jest w tym ze tam zeby fajnie zarabiac mysle tutaj kilka tysiecy miesiecznie trzeba miec zaplecze finansowe. Moja strategia generuje 3 do 4 sygnalow w miesiacu, na 10 trejdow mam jedna wpadke wszystko udowodnie jak ktos napisze na priva wraz z screen shotem rachunku. I tu wlasnie zwracam sie do was potrzebuje 2 lub 3 osob ktore sa wstanie zainwestowac niewielkie pieniadze a zysk miesieczny naprawde fajny, to nie sa duze pieniadze ale poczatkujacy traca je w jeden dzien nie raz hehe wiem bo tez tracilem :D . Wiem ze fala krytyki zaraz spadnie na mnie ze naciagacz itd. ale zainteresowanych prosze na priva napisac wszystko pokaze czarno na bialym :D a czemu potrzebuje jezeli zarabiam sam.
Odpowiadam bo nie interesuje mnie zarabianie 1 lub 2 tys miesiecznie z forexu, interesuje mnie 7 lub 8 tys, dlaczego bo w tej chwili calkiem dobrze zarabiam i nie widzi mi sie siedzienie po kilka godz codziennie przy kompie za tys miesiecznie zwlaszcza ze ja pracuje popoludniami, tylko gram z rana od 8 do 11 reszta mnie nie interesuje, zapraszam na priva to nic nie kosztuje.

STUDENT

Pasjonat

Pasjonat

Re: Kto chce dorobic prosze na priva!

Nieprzeczytany post15 maja 2018, 11:39

gdyby ci sie tutaj nie powiodlo / co szacuje na 90% :D/, a system masz pewny, sprobuj sprzedawac sygnaly
na https://www.mql5.com/en/signals/mt4/lis ... ositstotal
zaloz niewielkie konto u dowolnego brokera MT4 i rob sobie renome - nic nie tracisz

najlepsi wyciagali z subskrybcji 60 000 usd / mieli ponad 2000 subskrybentow/ i robili ze 100 usd
po kilkadziesiat tysiecy usd w ciagu kilku lat. sredni kapital , ktorym tam zarzadzaja najlepsi to 500 000 usd

na pewno bedzie to jedna z najlepszych inwestycji twojego czasu
nic nie stracisz a wyrobisz sobie renome - jezeli rzeczywiscie jestes solidny

nie musisz nikomu przedstawiac wyciagow z konta - wystarczy link do twojej statystyki
strona jest pewna jak bank

buntownik

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post15 maja 2018, 12:18

dzieki za pomoc ale przy dzwigni 1:100 takiego procentu miesiecznie nie zrobie, dlatego przezucilem sie na opcje binarne.
Poniewaz moge na jeden trejd poswiecic 5 tys a zysk mam z tego 4500 (to jest oczywiscie przyklad nie gram takimi kwotami) Grajac na mt4 musialbym miec depo 100000 tys zl nie realne by najmniej dla mnie? widzialem juz te dzienniki i ci powiem ze traktuje je z przymruzeniem oka poniewaz wiem z doswiadczenie ze broker lubi przyciagac narybek, a takie procenty uwierz mi przyciagaja hehe nie twierdze ze nie da sie bo ze swojego doswiadczenia wiem jak bym ryzykowal 70 % kapitalu miesiecznie mial bym okolo 500 % zysku, ale jakie obciazenie z tego psychicznie wynika to juz malo kogo interesuje hehe dla mnie najwazniejsza jest rownowaga psychiczna i systematycznosc a nie hustawka psychiczna hehe

STUDENT

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post15 maja 2018, 12:37

acha
mimo wszystko: codebase jest portalem niezaleznym od zadnego brokera

zauwaz ze sprzedawcy sygnalow najczesciej operuja oficjalnie niskimi kwotami
/nie epatuja swoimi mozliwosciami finansowymi /
rownoczesnie sami zarzadzaja swoim wlasnym kontem jako subskrybenci :wink:

od strony potencjalnego kontrahenta :
istnieje mozliwosc subskrybcji sygnalu od tradera operujacego na koncie zalozmy alpari
a kontrahent moze operowac na kilku innych kontach /wszystko przez darmowe kopiarki/

niezaleznie od wszystkiego :wink:
*mozesz operowac startujac z niewielka kwota / np delegujac na Twoje istniejace subkonto 5 usd -zawsze mozesz dolac wiecej /
*potencjalni inwestorzy - kontrahenci - subskrybenci nie patrza na kwoty tylko na dane statystyczne /glownie procent zysku i DD jak rowniez czas trwania statystyki /
*jezeli twoj system rzeczywiscie zarabia - nic nie tracisz
*nie stracisz czasu - wyrobisz sobie renome
*sam mozesz sie bezstratnie subskrybowac
*nie musisz nikomu przedstawiac wyciagow z konta / banku - wystarczy link do twojej statystyki - ta strona jest jak bank
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 13:16 przez STUDENT, łącznie zmieniany 7 razy

buntownik

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post15 maja 2018, 12:56

Przyjrze sie temu dokladnie dzieki

STUDENT

Pasjonat

Pasjonat

buntownik

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post15 maja 2018, 22:22

ale tak prosze na priva osoby zainteresowane, bo troche potrwa zapoznanie sie ze wszystkim.
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post16 maja 2018, 08:05

Temat przeniesiony do linków i reklam, skoro nie zdradza żadnych konkretów.
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- Vipro Markets (-10%) - XTB (-25%) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

buntownik

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post22 maja 2018, 22:43

Temat przeniesiony do linków i reklam, skoro nie zdradza żadnych konkretów.

To co mam zdradzic moj system, a jesli wrzuce screen transakcji to co tez mi usuniesz oczywiscie bez .podania godz transakcji

Wróć do Ciekawe linki, reklamy