Księżyc, gwiazdy, kosmos, cykle i inne czary mary

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
gannfan
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:48

Re: Księżyc, gwiazdy, kosmos, cykle i inne czary mary

Nieprzeczytany post autor: gannfan »

A za chwilkę będę pakowac się na shorta na eur/audObrazek

jak dojdą do 1.5794 :)
australijczyk to też dobra firma...

cad/chf też się zbliża..
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gannfan
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:48

Re: Księżyc, gwiazdy, kosmos, cykle i inne czary mary

Nieprzeczytany post autor: gannfan »

Stopy wytrzymały :roll: , ale wszystko już skrzypiało i trzeszczało.

Staram sie robić 10% dziennie. Wychodzi, że najbogatszym Polakiem zostanę dopiero po 180 dniach :( :( trochę długo.
A na poważnie, chyba za ostro gram, cholercia. Ale z drugiej strony, ze 100 GBP na koncie, to chyba nie ma wyjścia. Sam nie wiem...
Obrazek

Awatar użytkownika
gannfan
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:48

Re: Księżyc, gwiazdy, kosmos, cykle i inne czary mary

Nieprzeczytany post autor: gannfan »

Ale z żałości, że wcześniej przegapiłem USD/CADa to teraz wszedłem w shorta na nim bo znów osiągnął mój poziom.
To to przykład live wejścia wbrew systemowi. Bo wchodzę w poziom tylko raz. Ale jak tu się oprzeć diabelskim chęciom?

Ale przynajmniej z dodatkową zasadą jaką stosuję, jeśli wchodzę wbrew systemowi i w momencie chwilowej głupoty to z bardzo bliskim SL, i tu też teraz mam SL na 5 pipsów. Mimo, że jest to na granicy "szumu" i różnic miedzy brokerami.

Nie wiem, czy w ogóle kogoś taki mój skalping interesuje, ale czasem będę coś tak pisał, bo dodaje mi to otuchy i ciut więcej samokontroli.
Obrazek

Awatar użytkownika
gannfan
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:48

Re: Księżyc, gwiazdy, kosmos, cykle i inne czary mary

Nieprzeczytany post autor: gannfan »

i diabelski rynek pozwolił ugrać coś poza zasadami. Trzeba uważać, aby w tą płapkę nie dać się wciągnąć....
Szanse były spore bo poziom silny na dooobrej parze.
Miałem 2 pozycje i jedną z trailing stopem, i jak widać dało by się duuużo więcej wyciągnąć. A ja jak zawsze nie wytrzymałem i zamknąłem pozycję nawet z trailing stopem. Z tym mam problem. Ehh.. :(

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gannfan
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:48

Re: Księżyc, gwiazdy, kosmos, cykle i inne czary mary

Nieprzeczytany post autor: gannfan »

Mały jubileusz.
z 25 GBP dotarłem do 100 GBP 8)
Wiele godzin przed monitorem, z 10 dni dłubania i do przodu 75 GBP :) Ale mam nadzieję, że oprócz kasy zyskałem trochę doświadczenia.
Następny przystanek: 1000 GBP. Ciekawe, czy się uda, czy po drodze zbankrutuję. Szanse nie duże, ale próbować trzeba!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
gannfan
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:48

Re: Księżyc, gwiazdy, kosmos, cykle i inne czary mary

Nieprzeczytany post autor: gannfan »

A dziś zimny prysznic, brrr. Wejście poza systemem, bo wejście w usd/jpy. A normalnie w ogóle nie powinienem grać ani JPY ani GBP. Bo wszystko co z nimi słabo chodzi.
Na początku szybka chęć odkucia sie, ale wytrzymałem :). To taka chwila, którą trzeba przetrwać.
Teraz powolutku i delikatnie jedziemy dalej. :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
gannfan
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:48

Re: Księżyc, gwiazdy, kosmos, cykle i inne czary mary

Nieprzeczytany post autor: gannfan »

Tydzień dobrze rozpoczęty. Zimny prysznic z czwartku powolutko odszedł w niepamięć.

Nie powiem, we czwartek walczyłem ze zmorą, która namawiała na postawienie wszystkiego na jedną kartę. Tą dyskusję przegrała.
Pomimo, że konto posiada niski balance podchodzę do niego na poważnie jakby było tam 1mln USD. Oczywiście posiadam jeszcze jedno konto z większą gotówką, ale tam otwierane są grzeczniejsze pozycje z bardzo małym ryzykiem.

Ale to małe konto, wystawione na widok targa większymi emocjami :) a do tego jest wyzwaniem dojścia od 25 GBP przynajmniej do 10 mln GBP. Ale była by frajda ! Wtedy mógłbym się puszyć jak Paw w Łazienkach Królewskich.

Wiem, że szanse są maluteńkie. Ale próbować moooożna.

Dziwię się też, że tam mało jest Journalistów, przecież to super fajne doświadczenie, pomaga w dyscyplinie.
Obrazek

Awatar użytkownika
gannfan
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:48

Re: Księżyc, gwiazdy, kosmos, cykle i inne czary mary

Nieprzeczytany post autor: gannfan »

Wtorek zapowiada się równie dobrze. Brak super ważnych danych.
Przewiduje względny spokój na rynkach. A dla mnie to idealny układ.

Pogram na usd/cad, gdzie postaram się ugrać kilka pipsów od poziomów 1.3283 i 1.3345. Dobra para z lekko zwyżkującym trendem na H1 ale lekko zniżkującym na H4, na D1 to już horyzont. Dlatego idealna para na mój skalping.

Pogram też na cad/chf, gdzie H1 , H4, i D to de facto horyzont. Super. Tu poziomów do gry jeszcze nie znam.

eur/aud , na H1 trend spadkowy. Zagram zgodnie z systemem longi :D od poziomów 1.5599 i 1.5542.

Cel na wtorek, ugranie 10%, uff. Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo, trafienia serii strat i zaliczenie MC w ciągu tygodnia, miesiąca :roll:
Obrazek

FreeWay

Re: Księżyc, gwiazdy, kosmos, cykle i inne czary mary

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

To jakie jest na to prawdopodobieństwo będziesz wiedział dopiero po wypełnieniu takiej tabelki wynikami 100 tranzakcji w pełni zgodnych z zasadami systemu , no ale tu już chyba na to za późno bo to powinno być sprawdzone na demo lub cent koncie , przed "oficjalnym" uruchomieniem strategi na koncie real.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nendo

Re: Księżyc, gwiazdy, kosmos, cykle i inne czary mary

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Przeceiż własńie to robi... przeznaczył na ten cel 25 funciaków. Zrobi te 100 trejdów (moim zdanie mało za mało) i będzie wiedział. :wink:
Proponowałbym również inną tabelkę dającą więcej informacji o samym sytemie i jego użytkowaniu, autorstwa Tradera Dante... można sobie dowolnie ją dostosować do własnych potrzeb
Demon Finder.rar
Poza ty uważam że jak na astrologa to sobie świetnie radzi ... :d
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ