Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

batland pisze:
27 sie 2021, 04:51
widzę że wielu tu jest sceptyków i niedowiarków podzielę się z Wami wiedzą i efektami pracy nad sobą z Krzysztofem Królem dajcie mi czas do końca kursu wtedy już konkretnie będę miał w 100% wyrobione zdanie nad skutecznością inwestycji
Nie.
Zdanie nt. kursu będziesz miał najwcześniej po roku od jego zakończenia. Pod koniec i może jeszcze kilka tygodni później będziesz jechał na euforii z gatunku ''mogę wszystko''.

Sam brałem udział w jednym z kursów K.K. i dokładnie w dniu zakończenia, z własnej woli napisałem mu mega pozytywną recenzję, zresztą święcie wierząc w to co pisałem.

Z perspektywy czasu uważa, że to była strata kasy i jedna wielka ściema. Plus szkolenia jest taki, że poznałem tam kilka fajnych osób. Każda z nich przechodziła fazę zachwytu a dziś wszyscy razem śmiejemy się z własnej głupoty, że daliśmy się wydymać na kasę.

Jedno jest pewne: dopóki nazywasz to ''inwestycją'' dopóty masz sprany mózg i nie jesteś w stanie trzeźwo oceniać tego co się dzieje.
Nie Ty pierwszy i nie ostatni.
Do jednego Cię jednak namawiam: wróć za rok i wtedy opisz co się REALNIE zmieniło.

batland
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2021, 11:49

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: batland »

dzięki za rady,zdaję sobie sprawę że duża część ludzi nie odnosi rezultatów ale tak już jest w życiu,to że wam się nie udało i dla czego tak się stało co was odciągnęło od zamierzonych planów? Może postawiliście sobie zbyt wysoko poprzeczkę?

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

batland pisze:
28 sie 2021, 08:11
dzięki za rady,zdaję sobie sprawę że duża część ludzi nie odnosi rezultatów ale tak już jest w życiu,to że wam się nie udało i dla czego tak się stało co was odciągnęło od zamierzonych planów? Może postawiliście sobie zbyt wysoko poprzeczkę?

Zupełnie nie o to chodzi. Bo mi się akurat udało, tyle że o 10 lat później, niż mogło się udać gdybym od razu wziął się za normalne działania, a nie tracił kasy i czas na pierdoły od youtubowych cwaniaków.
Po prostu metody coachingowe są z gruntu nieskuteczne.
Jak nie masz kasy, to zmiana nawyków na ''nawyki milionerów'', tudzież afirmacje i chodzenie w garniturze po prostu są bez sensu, bo w ostatecznym rozrachunku dalej nie będziesz miał kasy; znacznie skuteczniejsze jest zapieprzanie w biedrze na dwa etaty, bo z tego kasa owszem jest.

To taki przykład pierwszy z brzegu.
Do każdego zagadnienia, omawianego na tych wszystkich szkoleniach można podobne uwagi dopisać. Podaj dowolne z tego szkolenia, a ja Ci napiszę w jednym akapicie, dlaczego to nie odniesie żadnego skutku.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dziabuch pisze:
29 sie 2021, 20:05
batland pisze:
28 sie 2021, 08:11
dzięki za rady,zdaję sobie sprawę że duża część ludzi nie odnosi rezultatów ale tak już jest w życiu,to że wam się nie udało i dla czego tak się stało co was odciągnęło od zamierzonych planów? Może postawiliście sobie zbyt wysoko poprzeczkę?

Zupełnie nie o to chodzi. Bo mi się akurat udało, tyle że o 10 lat później, niż mogło się udać gdybym od razu wziął się za normalne działania, a nie tracił kasy i czas na pierdoły od youtubowych cwaniaków.
Po prostu metody coachingowe są z gruntu nieskuteczne.
Jak nie masz kasy, to zmiana nawyków na ''nawyki milionerów'', tudzież afirmacje i chodzenie w garniturze po prostu są bez sensu, bo w ostatecznym rozrachunku dalej nie będziesz miał kasy; znacznie skuteczniejsze jest zapieprzanie w biedrze na dwa etaty, bo z tego kasa owszem jest.

To taki przykład pierwszy z brzegu.
Do każdego zagadnienia, omawianego na tych wszystkich szkoleniach można podobne uwagi dopisać. Podaj dowolne z tego szkolenia, a ja Ci napiszę w jednym akapicie, dlaczego to nie odniesie żadnego skutku.
Na pewno są bez sensu, gdy dana osoba myli wizualizacje i mindset z rzeczywistością.
Wizualizacje i afirmacje, że uda się komuś przejść bezpiecznie przez niemiecką, zatłoczoną autostradę, gdzie auta zapierniczają 200km/h, i podjęcie takiego wyzwania ma spore szanse klęski, o wiele większe, niż sukcesu.
Techniki wizualizacji i afirmacji są bardzo dobre, pod warunkiem, że dana osoba zdaje sobie sprawę z tego, że samo nie przyjdzie bez pracy i stosownej wiedzy.

Jest takie powiedzenie:
It works, if You work it!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

batland
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2021, 11:49

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: batland »

Oto chodzi tak jak też napisałem wcześnie że za pieniądze nie kupisz wysiłku czyli ceny jaką trzeba zapłacić w osiągnięcie celów i nic samo nie przyjdzie jeżeli tego wysiłku nie dokonasz,wiara w to co robisz też ma bardzo ważne znaczenie no i wytrwałe dążenie do wyznaczonego celu, realizacja biznesplanu.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Oczywiście.
Tylko na szkoleniu K.K. nie nauczysz się sporządzać ani realizować biznesplanów.... Bo to jednak coś więcej niż sławetna lista celów Briana Tracy'ego.
Same hasła o wytrwałości i konsekwencji to jednak za mało na skuteczne zarabianie. Potrzebny jest konkret i twarda, realna wiedza. Tej od K.K. nie dostaniesz, bo i on jej nie ma, po prostu.
Owszem, jak większość kołczów zna się na kreowaniu i spieniężaniu wizerunku. Ale na tym koniec.

Nie wierzysz? Zadaj mu na webinarze jakiekolwiek w miarę precyzyjne pytanie nt. biznesu. Coś o podatkach, o analizie kosztów. Zobaczysz że albo je zignoruje albo wywinie się ogólnikiem.
Sprawdź.

Awatar użytkownika
Speedbird
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2020, 15:35

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: Speedbird »

dziabuch pisze:
30 sie 2021, 14:30

Same hasła o wytrwałości i konsekwencji to jednak za mało na skuteczne zarabianie. Potrzebny jest konkret i twarda, realna wiedza. Tej od K.K. nie dostaniesz, bo i on jej nie ma, po prostu.
Hasla o wytrwalosci i konsekwecji to podstawa biznesu. Aczkolwiek nie trzeba za to placic 4 tysiace zlotych. W internecie jest milion godzin materialow na ten temat, i to chyba we wszystkich mozliwych jezykach.

W mojej ofercie jest eBook o porannych nawykach, gdzie przedstawiam konkretny plan dzialania. Ale u mnie to kosztuje £47 a nie 4000.
Za cztery tysiace mozesz kupic kompletna platforme do zarabiania pieniedzy wraz ze szczegolowa instrukcja i wsparciem online.
dziabuch pisze:
30 sie 2021, 14:30

Owszem, jak większość kołczów zna się na kreowaniu i spieniężaniu wizerunku. Ale na tym koniec.

Nie wierzysz? Zadaj mu na webinarze jakiekolwiek w miarę precyzyjne pytanie nt. biznesu. Coś o podatkach, o analizie kosztów. Zobaczysz że albo je zignoruje albo wywinie się ogólnikiem.
Sprawdź.
Nie, zebym bronil K.K. ale po co ma sie znac na podatkach?

Ja prowadze biznes i nie znam sie na podatkach - zatrudniam ksiegowego, ktory skonczyl szkoly, kursy i jest na biezaco z tematem.
Aby pisac bloga nie musze wiedziec jak dziala procesor komputera ;) Musze wiedziec jak obsluzyc program do budowania bloga...

I nie mow mi prosze, ze kazdy na poczatku prowadzenia biznesu musi sam ogarniac podatki.
Jak ja zakladalem swoja pierwsza firme to zajalem sie zarabianiem pieniedzy. Dostalem namiary na kilku ksiegowych i po problemie.
Nie ma znaczenia co posiadasz, ale co z tym zrobisz - Horus London Ltd

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Speedbird pisze:
30 sie 2021, 16:28

I nie mow mi prosze, ze kazdy na poczatku prowadzenia biznesu musi sam ogarniac podatki.
Tego nie mówię. Mówię, że każdy, kto prowadzi firmę o randze wyższej niż warzywniak, czy jednoosobowa działalność freelanserska jako tako ogarnia sprawy podatkowe. I wiele innych w sposób zupełnie naturalny.
Dobrej klasy sportowiec też teoretycznie nie musi znać się na anatomii, dietetyce itp, bo ma od tego fachowców, a jednak całkiem nieźle się zna. Hołowczyc ma sztab mechaników, a sam- o dziwo- też potrafi wymienić wałek rozrządu w silniku. Tak po prostu jest, to efekt uboczny siedzenia w danej branży.

Więc - za przeproszeniem - nie pitol mi, że jakikolwiek biznesmen z prawdziwego zdarzenia może nie znać podstawowych stawek vat w rzeczywistości gospodarczej, w której funkcjonuje. Bo właśnie na takie pytanie K.K. nie umiał mi odpowiedzieć na webinarze.
I przypominam: on prowadzi coś, co nazywa się Akademia Biznesu.
To tak jakbyś prowadził uniwersytet, a nie słyszał w Newtonie czy Einsteinie.

Sołowow czy inni grający w tej lidze jakoś takich pytań w wywiadach nie unikają, a kołcze i autorzy szkoleń z życiowego sukcesu zawsze mają złotą odpowiedź o delegowaniu zadań i koncentrowaniu się na zarabianiu pieniędzy. Bez konkretu.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dziabuch pisze:
30 sie 2021, 23:33
Speedbird pisze:
30 sie 2021, 16:28

I nie mow mi prosze, ze kazdy na poczatku prowadzenia biznesu musi sam ogarniac podatki.
Tego nie mówię. Mówię, że każdy, kto prowadzi firmę o randze wyższej niż warzywniak, czy jednoosobowa działalność freelanserska jako tako ogarnia sprawy podatkowe. I wiele innych w sposób zupełnie naturalny.
Dobrej klasy sportowiec też teoretycznie nie musi znać się na anatomii, dietetyce itp, bo ma od tego fachowców, a jednak całkiem nieźle się zna. Hołowczyc ma sztab mechaników, a sam- o dziwo- też potrafi wymienić wałek rozrządu w silniku. Tak po prostu jest, to efekt uboczny siedzenia w danej branży.

Więc - za przeproszeniem - nie pitol mi, że jakikolwiek biznesmen z prawdziwego zdarzenia może nie znać podstawowych stawek vat w rzeczywistości gospodarczej, w której funkcjonuje. Bo właśnie na takie pytanie K.K. nie umiał mi odpowiedzieć na webinarze.
I przypominam: on prowadzi coś, co nazywa się Akademia Biznesu.
To tak jakbyś prowadził uniwersytet, a nie słyszał w Newtonie czy Einsteinie.

Sołowow czy inni grający w tej lidze jakoś takich pytań w wywiadach nie unikają, a kołcze i autorzy szkoleń z życiowego sukcesu zawsze mają złotą odpowiedź o delegowaniu zadań i koncentrowaniu się na zarabianiu pieniędzy. Bez konkretu.
Współcześnie uczelnia może używać w nazwie określenia akademia, jeśli jest uczelnią akademicką, tj. jeżeli prowadzi działalność naukową i posiada kategorię naukową A+, A albo B+ w co najmniej 1 dyscyplinie naukowej albo artystycznej...
Śmierdząca sprawa, jeżeli nie posiada...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
Speedbird
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2020, 15:35

Re: Krzysztof Król - wyzwanie 90dni

Nieprzeczytany post autor: Speedbird »

dziabuch pisze:
30 sie 2021, 23:33

Więc - za przeproszeniem - nie pitol mi, że jakikolwiek biznesmen z prawdziwego zdarzenia może nie znać podstawowych stawek vat w rzeczywistości gospodarczej, w której funkcjonuje. Bo właśnie na takie pytanie K.K. nie umiał mi odpowiedzieć na webinarze.
I przypominam: on prowadzi coś, co nazywa się Akademia Biznesu.
To tak jakbyś prowadził uniwersytet, a nie słyszał w Newtonie czy Einsteinie.

Sołowow czy inni grający w tej lidze jakoś takich pytań w wywiadach nie unikają, a kołcze i autorzy szkoleń z życiowego sukcesu zawsze mają złotą odpowiedź o delegowaniu zadań i koncentrowaniu się na zarabianiu pieniędzy. Bez konkretu.
Troche racji masz :) Ja sie nie zajmuje podatkami w mojej firmie, aczkolwiek podstawy, lub nawet troche wiecej, jakos ogarniam. Moglbym z cala pewnoscia odpowiedziec na pytania o VAT czy mozliwosc odliczen dla firmy Ltd. Oczywiscie tak ogolnie, poniewaz jesli zaczniesz wnikac swoimi pytaniami w jakies detale, to z pewnoscia polegne.

Z drugiej strony: delegowanie zadan to sprawdzony model, ktory opiera sie na kalkulacji straconego czasu do wypracowanego zysku. Moglbym w tym miejscu napisac kilka konkretnych przykladow wraz z dokladnym schematem, ale to nie o to chodzi, aby z tego posta zrobic szkolenie biznesowe :)

Kolejna sprawa: uniwersytet bez Einstein-a :)

Bardzo czesto stanowisko w firmie jest obsadzone przez osobe bez kompetencji. W tym miejscu rowniez moglbym napisac kilka przykladow.
W dzisiejszych czasach wystarczy miec odpowiednia kase na biznes i nie musisz byc specjalista w danej dziedzinie. Specjalistow mozesz zatrudniac. A w ten sposob wracamy do punktu delegowania zadan. Tak wiec koncze pisanie bo pomyje z tego wyjda :D
Nie ma znaczenia co posiadasz, ale co z tym zrobisz - Horus London Ltd

ODPOWIEDZ