Kontynuacja tematu: Spotkanie graczy forexowych.

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Mr.T

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

A po co wam te wszystkie szkolenia - za mało już się w życiu naszkoliliście?
Nie można pomyśleć o spotkaniu forexiarzy ot tak?
Racja. Byłem na takim spotkaniu.Było nas z forum czterech,TeXs,Mandrejk i MkubuxK i ja.Po prostu spotkanie i tyle.pzdr
P.s.Miejsce;Galeria Mokotów.

Awatar użytkownika
Nyxa
Gaduła
Gaduła
Posty: 139
Rejestracja: 04 gru 2011, 16:19

Nieprzeczytany post autor: Nyxa »

Temal, a w jakim okresie byłeś w Gołębiewskim? Oczywiście masz rację co do wódki, tylko to nie zdarza się ciągle. Są okresy kiedy jakieś firmy wyślą tam swoich pracowników na szkolenia, a Ci uradowani, że jest wódka za darmo piją ile można. Mi osobiście hotel Gołębiewski bardzo się podoba. Ale lokalizacje na przyszłość, jeżeli będzie jakiekolwiek pozytywne zainteresowanie, można zmienić.
zeuss pisze:Ja mogę przyjechać jak GURU AT tylko autobusy muszę sprawdzić :PP

Po planie semi widać ze to będzie raczej spotkanie Baristów :)

Dodano po 5 minutach:

Piątek (22.06.2012):

14:00 – 16:30 Wykład I (temat do ustalenia) Proponuje: Jazda samochodem bez licznika kierownicy i biegów.Ewentualnie można skorzystać ze sprzęgła.

Czytanie czystego wykresu tak mi się kojarzy, nie mówiąc juz o wróżeniu.
Wiem Zeuss, że lubisz AT ;p Może źle nazwałem ten pierwszy wykład, chodziło mi raczej o prosty sposób bez miliona wskaźników, który fajnie działa i daje zyski. Czyli gra na oporach, wsparciach, wyznaczanie linii trendu i posiłkowanie się poziomami Fibo. Dlatego napisałem tutaj też, że temat do ustalenia. ;) Bo każdy by wolał coś innego i wspólnie z Wami chciałem ustalić co to miałoby być.
brother pisze: Zamiast szkoleniowca powinien być jakiś praktyk, wtedy takie spotkanie miałoby sens. Teoretyków i sprzedawców ebooków ci u nas dostatek na forum.
Pan, którego mam zamiar zaprosić nie jest teoretykiem bo do tego co teraz ma doszedł, popełniając już bardzo dużo błędów w wąskiej dziedzinie. A te błędy nie biorą się z czytania książek tylko praktycznej gry i udoskonalanie jej w praktyce. Ja również nie mam zamiaru mydlić oczu i opowiadać o rzeczach które się nikomu nie przydadzą, i które można przeczytać w dowolnie wybranym e-booku. Chcę pokazać Wam praktyczne strategie, style gry które akurat u mnie spisują się świetnie i działają. Oczywiście pod warunkiem, że głowa wytrzyma i będzie odcięta od emocji. :P
kelvin pisze: Cóż Sobotnie i Niedzielne seminarium nie wygląda ciekawie. Miejscowość Karpacz leży zbyt daleko dla większości interesantów. Główny nacisk ma być położony szczególnie na tematykę rynku walutowego i zarazem kontraktów.
Kelvin to jakie miasto proponujesz? I co konkretnie byś widział na takim seminarium?
profession pisze: To jest w mojej ocenie PONAD wszystkimi szkoleniami, i to za darmo. Sama wiedza praktyka:

http://www.youtube.com/watch?v=ew1L6SLp ... re=related

Nie wiem czy te wszystkie płatne i nie szkolenia nie są dla osób które chcą się jak to się mówi "obracać w towarzystwie" i nie ma to wiele wspólnego z widzą dotyczącą sedna tradingu. Zresztą sam autor pisze: albo wykład o inwestowaniu a jak nie będziecie chcieli to sauna jacuzi i basen Smile Jak dla mnie to wyjazdy rozrywkowe z lekkim posmakiem edukacji. Jak kiedyś w podstawówce lekcje na zielonej szkole. Niby lekcje a jednak nie o wiedzę tam chodziło. Dzięki mogę sobie sam pojechać do fajnego hotelu lub ze znajomymi na fajne termy lub sauny nawet niedaleko ode mnie są a i taniej wyjdzie.
Wcześniej widziałem taki temat, podjąłem się jego realizacji. Rzuciłem Wam pełen konkret i czekam na propozycje i ewentualnych chętnych. Jeżeli Wam się to nie podoba to okej, nie ma tematu bo mi się ścierać i na siłę czegoś robić nie chce.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

:lol:
Spotkanie szkolenie
Randka sex
Trading gra
Korporacja faszyzm

miszczowie i klony gebelsa są wśród nas.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Spotkanie szkolenie
Randka sex
Trading gra
Korporacja faszyzm
Hm ... to to nie są synonimy? :lol:

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

te szkolenia to widze fajny i prosty business...

i nawet dochodowy..
"...wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"...

berta1984
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 17 sie 2009, 18:14

Nieprzeczytany post autor: berta1984 »

wygląda jak nowy sposób sprzedawana szkoleń..
gadka szmatka niby o spotkaniu a potem szkolenie Very Happy
no ale co ja tam wiem
W skrocie golenie wszystkiego co sie da :wink:

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Nieprzeczytany post autor: brother »

Nyxa pisze:Pan, którego mam zamiar zaprosić nie jest teoretykiem bo do tego co teraz ma doszedł, popełniając już bardzo dużo błędów w wąskiej dziedzinie
Nyxa być może popełnił wiele błędów, ale jeśli zawodowo szkoli to oznacza jedno sam nie zarabia na trejdingu powiedział to zresztą ostatnio sam jeden ze szkoleniowców z tego forum. Jak ci nie wychodzi to kariera nauczyciela o ile jest się mądrym.
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
Nyxa
Gaduła
Gaduła
Posty: 139
Rejestracja: 04 gru 2011, 16:19

Nieprzeczytany post autor: Nyxa »

andy11 pisze: te szkolenia to widze fajny i prosty business...

i nawet dochodowy..
Tak? A w jaki sposób biznes? Pokaż mi ile ja na tym zarobię skoro tak uważasz. ;)
brother pisze:
Nyxa być może popełnił wiele błędów, ale jeśli zawodowo szkoli to oznacza jedno sam nie zarabia na trejdingu powiedział to zresztą ostatnio sam jeden ze szkoleniowców z tego forum. Jak ci nie wychodzi to kariera nauczyciela o ile jest się mądrym.
Oczywiście możesz mieć rację. Albo zarabia albo nie. Albo po prostu droga nauczyciela jest łatwiejsza i pewna, a też dochodowa. To powiedzcie konkretnie czy widzi się Wam takie seminarium czy nie? I proszę o konkretne odpowiedzi.

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

Nyxa pisze:
andy11 pisze: te szkolenia to widze fajny i prosty business...

i nawet dochodowy..
Tak? A w jaki sposób biznes? Pokaż mi ile ja na tym zarobię skoro tak uważasz. ;)
brother pisze:
Nyxa być może popełnił wiele błędów, ale jeśli zawodowo szkoli to oznacza jedno sam nie zarabia na trejdingu powiedział to zresztą ostatnio sam jeden ze szkoleniowców z tego forum. Jak ci nie wychodzi to kariera nauczyciela o ile jest się mądrym.
Oczywiście możesz mieć rację. Albo zarabia albo nie. Albo po prostu droga nauczyciela jest łatwiejsza i pewna, a też dochodowa. To powiedzcie konkretnie czy widzi się Wam takie seminarium czy nie? I proszę o konkretne odpowiedzi.
ja tam do twojej kieszonki nie mam zamiaru zagldac...

zarobisz twoja sprawa a jak to tez twoja sprawa nie bede wnikac ...
"...wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"...

Awatar użytkownika
kelvin
Gaduła
Gaduła
Posty: 221
Rejestracja: 03 gru 2009, 06:24

Nieprzeczytany post autor: kelvin »

Chodziło przede wszystkim:

1. Nacisk na rynek walutowy.
2. Harmonogram seminarium ma być poświęcony głównie tematyce walutowej i kontraktów futures.
3. Seminarium ma być stosunkowo niedrogie , niepotrzebne są tutaj hotele i balety all inclusive.
4. Cena ma być dość proporcjonalna dla większości graczy.
5. Osoba szkoląca powinna mieć przynajmniej 3 letnie doświadczenie z rynkiem oraz przez ostatnie 6 miesięcy stopę zwrotu wyższą niż 0% z każdego miesiąca, posiadać laptop , rzutnik, oraz połączenie sieciowe.
6. Miasto położone gdzieś w centrali Polski , po to aby każdy miał proporcjonalny przyjazd z każdego zakątku Polski.
Karpacz to dolna część Polski niedaleko Jeleniej Góry przy granicy Czeskiej nikt tam nie jedzie na wycieczkę aby zwiedzać góry .
If you do not have the patience and discipline to wait for conditions with a high probability outcome according to your trade plan, you are not a trader. You are a game player with no respect for rules.

ODPOWIEDZ