Konkurs "TRADING START"

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Konkurs "TRADING START"

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

jamny pisze:@TMS-> kiedyś (w poprzednich konkursach) publikowaliście na stronie pierwsze kilka miejsc listy rankingowej. Teraz można sprawdzić tylko swój własny wynik. Dlaczego nie ujawniacie na bieżąco chociaż tych pierwszych 5 miejsc? Dobrze było by wiedzieć, ile mi brakuje do nagrody.
Zrób proszę CTRL+F5
Ranking jest od poniedziałku od połowy dnia i pokazuje właśnie pierwszych 5 miejsc :D

jamny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2015, 14:03

Re: Konkurs "TRADING START"

Nieprzeczytany post autor: jamny »

Dzięki, jest istotnie. Duuużo mi brakuje. :cry:
Jak oni mogą ciachać po 100% w 2 dni? :shock: Może ktoś z nich jakimś mentoringiem się zajmuje po przystępnej cenie, to skorzystam?

Guteks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:44

Re: Konkurs "TRADING START"

Nieprzeczytany post autor: Guteks »

A czy zamiast 1 nagrody można wybrać ekwiwalent pieniezny?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Konkurs "TRADING START"

Nieprzeczytany post autor: raposo »

jamny pisze:Dzięki, jest istotnie. Duuużo mi brakuje. :cry:
Jak oni mogą ciachać po 100% w 2 dni? :shock: Może ktoś z nich jakimś mentoringiem się zajmuje po przystępnej cenie, to skorzystam?
Oj tam, nie jest tak źle. Pierwsze strzały zawsze szokują, ale po trzech dniach max. to 200%. Jak samochody rozdawali to w tym czasie już podbijali do 4-cyfrowych stóp zwrotu :D
A czy zamiast 1 nagrody można wybrać ekwiwalent pieniezny?
Regulamin, regulamin i... Regulamin ;)
https://www.tms.pl/document/328806
Na końcu masz:
Niespełnienie przez Uczestnika warunków określonych w niniejszym Regulaminie lub odstąpienie przez niego od realizacji Nagrody Głównej uniemożliwia mu skorzystanie z Nagrody Głównej. W takim przypadku Uczestnik nie ma prawa domagania się od Organizatora wypłaty ekwiwalentu za Nagrodę Główną lub organizacji jej w innym terminie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Guteks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:44

Re: Konkurs "TRADING START"

Nieprzeczytany post autor: Guteks »

Dzięki raposo

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Konkurs "TRADING START"

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

Guteks pisze:A czy zamiast 1 nagrody można wybrać ekwiwalent pieniezny?
Regulamin stanowi, że nie, ale zdarzały się historycznie wyjątki. Nie obiecuję oczywiście, ale jeżeli będzie taka możliwość to pójdziemy na rękę.

niedźwiadek100
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 21 mar 2018, 19:36

Re: Konkurs "TRADING START"

Nieprzeczytany post autor: niedźwiadek100 »

Konkursy na demo są słabe. To prawdziwa loteria i fuks. Konkursy powinny być na prawdziwym depo min 5-10k. Wtedy ma to sens i odzwierciedla stan faktyczny.
Orientuje się ktoś kiedy XTB będzie robiło swój konkurs na prawdziwym depozycie?
Generalnie prośba do brokerów, żeby zastanowili się nad takimi konkursami.
Na demo można polecieć na full depo i walnąć np ropę i mieć w trzy dni 600%. To jest bezsensu. Ciekawe ilu ludzi zagrałoby tak na prawdziwej kasie. Grubasów i zarobionych nie liczę, bo oni mają w dupie takie konkursy, podobnie jak janusze forexa na demo.

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Konkurs "TRADING START"

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

Spokojnie...robimy dosyć regularnie też konkursy real - przykładowo https://milion.tms.pl/

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 499
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: Konkurs "TRADING START"

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

u mnie wczoraj przy ~~50% było ~~50miejsce
dziś ~~100% i ~~20 w rankingu
Wczoraj zawaliłem sprawę, bo na moim rachunku na którym na co dzień handluje miałem longi na edku i WTI, gdzie szło więcej wyciągnąć, a ja na rachunku konkursowym shortowałem daxa. Pewnie osoby z pierwszych miejsc nie popełniły tego błędu i teraz są dużo wyżej.. :|
Ale konkurencja jakoś specjalnie nie ciśnie ze zwrotami, porównując z innymi konkursami demo, więc może uda się szarpnąć podium.
Na demo można polecieć na full depo i walnąć np ropę i mieć w trzy dni 600%. To jest bezsensu. Ciekawe ilu ludzi zagrałoby tak na prawdziwej kasie.
Na ropie, 600%, to w kilka godzin przy dobrych wiatrach. Na prawdziwej kasie też by tak grało wiele osób, gdyby depozyt startowy wynosił 1.000PLN. Przy 10.000PLN już niekoniecznie :)
Dlatego wg mnie najlepszym konkursem byłby taki, gdzie nie liczono by najwyższej stopy zwrotu, lecz zwrot w stosunku do obsunięcia. Dodatkowo trwał by dłużej niż miesiąc, i oczywiście na rachunkach live z min. depo 10k. Ewentualnie jeszcze mogłoby być kryterium maksymalnego drawdown.

jamny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2015, 14:03

Re: Konkurs "TRADING START"

Nieprzeczytany post autor: jamny »

Te, niedżwiadek, taki mądry jesteś, to wystartuj i zgarnij ten bilet, albo chociaż te 2 tys. Konkurs może na demo, ale nagrody real.

ODPOWIEDZ