Konkurs na Journal Opcji Binarnych - 10 000zł 1 miejsce!

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: Konkurs na Journal Opcji Binarnych - 10 000zł 1 miejsce!

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

Ja trochę grałem na opcjach ale zwykłych - regulowanych. Zarobić można dobrze ale ze statystyk wynika, że zarabia się raczej na wystawianiu niż kupnie. Z tego co patrzyłem to na binarnych nie ma opcji wystawienia więc trochę lipa bo zawsze broker jest drugą stroną. Ogólnie na opcje trzeba patrzeć w inny sposób -> niby zarabia się kilkadziesiąt, kilkaset % na transakcji ale trzeba to inaczej liczyć, np. kupiłem opcję za 5% kapitału i zarobiłem 100%, czyli faktyczny zarobek to 5% kapitału przy ryzyku 5% 1:1 bo przecież nikt nie zaryzykuje całej kasy w jednej transakcji.

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Konkurs na Journal Opcji Binarnych - 10 000zł 1 miejsce!

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Robi się dyskusja niepotrzebna. Ink - spróbuj zanim się wypowiesz. To normalny rynek z narzuconym niekorzystnym R:R, za to bez poślizgów, konieczności zarządzania pozycją.

Natomiast porównanie tego do ruletki jest pozbawione sensu. Przecież na rynkach szukamy przewagi. Cześć osób szuka jej w korzystnym R:R - opcje binarne nie będą dla nich, a część szuka specyficznych sytuacji, które pozwalają mieć dużą skuteczność. I do tego OB będą w skali micro i na małych TF lepsze niż Forex - przez to, że niewielka zmiana ceny w naszą stronę to pełny zysk.

Nie można czegoś demonizować tylko dlatego, że tak się wydaje. Spróbuj i się wypowiedz. Ja tak jak wspominałem - też byłem sceptycznie nastawiony początkowo i wiele się zmieniło wraz z zagłębianiem się w temat i tradingiem.

Przecież nikt nie stara się nakłonić ludzi do przerzucenia się z FX na OB. Natomiast są one ciekawym zjawiskiem. Zobaczysz, że za kilka lat będą bardzo popularne.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: Konkurs na Journal Opcji Binarnych - 10 000zł 1 miejsce!

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam :)
Ink. pisze:a zcemu tylko część obrazka? a gdzie element z SL, TP, dodaj jeszcze TS, limity, stopy

Nijak to nie jest podobne do OB natomiast albo nie rozumiesz co pisze albo nie chcesz zrozumieć
Hehe :D Bo to nie jest potrzebne przy opcjach :mrgreen: Jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem tego czy coś można porównać do kasyna są opcje StopLoss i TakeProfit to faktycznie ciężko będzie nam porozmawiać :lol:

Opcje binarne można porównać do CFD. Jest to sztuczny twór. Wybierany z dwóch względów:
1. Do handlu potrzeba o wiele mniejszego depozytu.
2. Łatwość założenia konta i obsługi.

CFD pierwotnie stworzone zostało dla brokerów MM. Pewnie handlujesz instrumenty CFD..... a to można też porównać do kasyna ;)

Robimy OFFTOPA Ink z wątku o fajnym konkursie. Może lepiej będzie przenieść te informacje do innego wątku.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: Konkurs na Journal Opcji Binarnych - 10 000zł 1 miejsce!

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Ja o podobieństwach do ruletki ty o różnicach z forexem, tak to sie nie dogadamy akhh ;) druga sprawa o ruletce wyraziłem tylko moją opinię, a do wyrażania opinii i porównywania mam pełne prawo :)

A co do "spróbuj" a potem się wypowiedz sam napisałeś iż brokerzy OB nie dają "darmowych" kont demo bo trzeba najpierw otworzyć konto realna, wiec jak mam spróbować nie chcąc otwierać konta realnego? a jak ma spróbować kowalski którego nie stać na 200$ wpisowego ?

Moim skromnym zdaniem powinieneś porozmawiać ze swoimi partnerami biznesowymi od OB aby udostępnili prawdziwie darmowe konto demo wtedy każdy będzie miał możliwość spróbowania i porównania tylko z sobie wiadomymi rzeczami ;)

-- Dodano: czw 03-10-2013, 12:00 --
MaRCHeW pisze:Bo to nie jest potrzebne przy opcjach :mrgreen: Jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem tego czy coś można porównać do kasyna są opcje StopLoss i TakeProfit to faktycznie ciężko będzie nam porozmawiać
Do forexu, twoj buy sell jest z forexu prawda? i dlatego pytałem gdzie reszta i twojego obrazka nie da sie porównać do mojego :)

a właśnie o to chodzi ze jak w kasynie tak i w OB SL, TP jest zbędne i tego po prostu niema :) no to sie zgadamy ;)

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Konkurs na Journal Opcji Binarnych - 10 000zł 1 miejsce!

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

do moderatota ponownie, sa dema na ob musisz w tym gornym pasku w przegladarce wpisac google.com i poszukac lub poprosic kogos zeby zrobil to za ciebie, no ok ja to zrobie np marketsworld.com oni co prawda jeszcze nie finansuja akhha, ale chetni moga sprobowac u nich sil na demo, w sumie mogliby odpalic mi prowizje za wklejenie tu linku do nich ;), ale nie kazdy ma taka smykalke biznesowa jak akhh, uu ale widze nedzne wyplaty u nich czesto gesto ponizej 80%, ale to tym lepiej kazdy kto zaczyna tym szybciej wyzeruje swoje 5000 demoeuro i pozbawi sie zludzen o latwym bogactwie, ale pobawic sie na demo w czasie wolnym czemu nie

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: Konkurs na Journal Opcji Binarnych - 10 000zł 1 miejsce!

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Akhh pisze: Brokerzy opcji binarnych nie dają kont demo.
Ink. pisze:sam napisałeś iż brokerzy OB nie dają "darmowych" kont demo
sureshot, moja wypowiedz skierowana była do akhha i jego posta, skoro on mówi iż nie ma i każde spróbować poprzez założenie kontra real to coś tu nie tak, a jak byś dobrze poczytał to daro napisał kto daje konta demo OB, ale co tam, najlepiej zabłysnąć ;)

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Konkurs na Journal Opcji Binarnych - 10 000zł 1 miejsce!

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

haha tak teraz widze daro mowil o ig, ale ci mojego linku sa chyba troche bardziej podobni do tych promowanych przez akhha, nie bierz wszystkiego do siebie ink jestes modem wiec sila rzeczy budzisz niechec, smieje sie bo przypomnialo mi sie jak chcialem zalozyc konto spredbettingowe w ig, zadzwonili do mnie z nienacka gadka szmatka i pada pytanie czemu nie ig markets, wiec, odpowiadam, ze nie chce placic podatku, koles mowi, ze do 10.000 podatku sie nie placi, "wiec zaklada pan ze zarobi wiecej" i obaj zaczelismy sie smiac, sorry za offtop,

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Konkurs na Journal Opcji Binarnych - 10 000zł 1 miejsce!

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Marketswold jest dość podejrzane. Jeśli rozmawiacie o brokerach z Comparic - to jest 24Option największy broker na świecie, jest TopOption pierwszy regulowany w UE broker, jest eXbino najpopularniejsze w Polsce, oraz AnyOption pierwszy broker BO z bardzo innowacyjnym rodzaje BO.

Marketsworld ma zmienne payouty - według mnie jest to bardzo niekorzystne. Poza tym troszkę przypomina brokera - krzak ;)

Swoją drogą można grać na sucho - wystarczy zapisać poziom otwarcia i zobaczyć poziom zamknięcia.


Poza tym odbiegamy od tematu - uważacie, że słabe nagrody wynegocjowałem i nie warto brać udziału? ;)
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: Konkurs na Journal Opcji Binarnych - 10 000zł 1 miejsce!

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Nagrody są atrakcyjne tylko sposób ich otrzymania nieciekawy ;)

popatrz na to z drugiej strony, aby wygrać 500 zł nie dość ze musimy zrobić 10x obrót to jeszcze wpłacić 200$, jeśli weźmiemy to na zasadzie "wpłać a potem wypłać i nic nie tracisz" to będzie to porostu tzw kaucja, czyli zajmując 10 miejsce nasza kaucja wynosi więcej niż prawdopodobna wygrana i tak dalej i tak dalej .

Fajny ciekawy konkurs, nietypowy bo nagradzający treści i systematyczność i za to duży plus natomiast cały czar pryska gdy czytamy warunki otrzymania pieniędzy i uczestnictwa

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Konkurs na Journal Opcji Binarnych - 10 000zł 1 miejsce!

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Na prawdę zamrożenie 200USD to tak dużo? Dodatkowo dostaje się bonus, który można za darmo zaryzykować.

Wypłata kasy to 10x obrót nią. To chyba nie tak dużo? Jeśli miałaby kasa być od razu do wypłaty byłoby o wiele mniej. Ludzie biorący udział i tak w większości grają.
Jakbym miał dostać kasę na koncie Forex 10k i broker powiedziałby zrób 10lotów to możesz wypłacić, chyba tragedii by nie było?
Tym bardziej, że jest to bezterminowo.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

ODPOWIEDZ