Konkurs na highsky.pl

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
anonim09383

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

w mt5 dobrym jest to rozwiązaniem że narysowane linie trendu nie biegną w nie skończoność , i myślę że uśrednione pozycję na tej samej parze w jedną to też dobre rozwiązanie przynajmniej można to na raz zamknąć. Najgorsze to to że ta platforma wcale nie działa za dobrze. Zawiesza się dziwnie jak chcemy ustawić początek wykresu danej pary i zlecenia nie są szybko zamykane z palca. Doświadczyłem to wczoraj naciskałem chyba z 10 razy na jednej transakcji na x aby to zamknąć. Ta platforma do mnie nie przemawia nom chyba że będą jakieś nakładki tak jak u innych brokerów tyle że bazują oni na mt4

Awatar użytkownika
Tadzio
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:13

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: Tadzio »

Dziękuje za odpowiedzi :564:

Powiem szczerze tez jakoś nie mogę się dostosować do mt5. Może po prostu trzeba się do tego przyzwyczaić.

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

marcin.in00 pisze:w mt5 dobrym jest to rozwiązaniem że narysowane linie trendu nie biegną w nie skończoność , i myślę że uśrednione pozycję na tej samej parze w jedną to też dobre rozwiązanie przynajmniej można to na raz zamknąć. Najgorsze to to że ta platforma wcale nie działa za dobrze. Zawiesza się dziwnie jak chcemy ustawić początek wykresu danej pary i zlecenia nie są szybko zamykane z palca. Doświadczyłem to wczoraj naciskałem chyba z 10 razy na jednej transakcji na x aby to zamknąć. Ta platforma do mnie nie przemawia nom chyba że będą jakieś nakładki tak jak u innych brokerów tyle że bazują oni na mt4
Platforma działa ok, szybkie logowanie, trejdy wchodzą w milisekundach na demku. Także pewnie masz kłopoty z kompem lub łączem. Dodatkowo poczytaj instrukcje korzystania z mt4 i 5 bo linie trendu mogą mieć promień lub też nie. Wchodząc we właściwości LT jest checkbox od tego (parametry>[x]promień) ;) Pozdr.

anonim09383

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

wszystkie wykresy i wskaźniki miałem na mt4 bre i tak szukałem sygnałów natomiast na platformie mt5 konkursowej miałem tylko 8 zakładek bo na tylu parach składałem zlecenia i wszystko było ok-ej, działało płynnie aż do wczoraj. nie wiem może wystarczy po prostu zmienić ustawienia w opcjach i po problemie . W bre mam 32 zakładki do tego jeszcze dochodzą wskaźniki do 2 systemów jakimi gram i licząc po 2-e ramy czasowe na jedną parę walutowa i żadnych problemów nie mam.. A poza tym mogła by być nakładka która pozwala za pomocą myszki pozwolić określić stop loss i tp było by to znaczące ułatwienie zwłaszcza ze to rynki są bardzo płynne, Wczoraj jak bym grał po południu to bym nie zdążył ustawić stopa tak cena szybko wywindowała

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

To może wystarczy tylko przeinstalować platformę... ciężko powiedzieć. Jest za to możliwość ustawiania TP i SL z myszki. Klikasz prawym na wykresie mniej więcej na poziomie ceny która Cię interesuje i wybierasz handel -> StopLoss lub TakeProfit. Tak samo jak chcesz zamykać częściowo to wystarczy że uruchomisz oneclicktrading i ustawisz w okienku w lewym górnym rogu odpowiedni lot i klikniesz [x] przy trejdzie. Możliwe też jest przeciąganie linii SL i TP, także nie trzeba nic wklepywać z klawiatury. Musisz poklikać trochę to wszystko znajdziesz lub poczytać jakąś instrukcję.

anonim09383

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

a chciałem się zapytać jak to wygląda przystępując drugi raz do konkursu , na nowo mam się rejestrować czy po prostu w mt5 tworze nowy rachunek który to login z hasłem wysyłam do brokera? odpowiedzcie w marę szybko jeśli to możliwe :) trochę czytałem regulamin nom ale wszystkiego nie przeczytałem nie mam ochoty.

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

marcin.in00 pisze:ale wszystkiego nie przeczytałem nie mam ochoty.
Wszystko jest czarno na białym w regulaminie.

PS: nie mam ochoty odpowiadać jaśniej ;) pozdr.

anonim09383

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

a już rozumiem gram na tym samym rachunku który mi wysłali poprzednim razem w nowej rundzie , nom ale z drugiej strony ja już się na nowo za rejestrowałem. To nie będę używać nowego rachunku tyle że nazwę podałem taką samą jak poprzednio marcin.in00 i co teraz zrobić , chodź jeszcze nie dostałem odpowiedzi zwrotnej po rejestracji to chyba nic się nie stało

Awatar użytkownika
ya_dunno
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 23 mar 2010, 23:26

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: ya_dunno »

kolega .yar68. chyba przytuli tableta w tym tygodniu,ale idziemy leb w leb....

-- Dodano: pt 12-07-2013, 20:38 --

Bylem lepszy wiec tableta przytule ja czyli bristol... :lol: :D :lol: :D :lol: :D
Obrazek

jordan
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 22 sty 2012, 13:23

Re: Konkurs na highsky.pl

Nieprzeczytany post autor: jordan »

Panowie to jest konkurs na demo czy real? Nie mogę sprawdzić bo antywirus blokuje mi tą stronę nie wiem czemu?

ODPOWIEDZ