Konkurs mForex Trader - pula nagród 150 000 PLN. Start 31.03

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
krzychu3_1989
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 553
Rejestracja: 19 maja 2011, 16:44

Re: Konkurs mForex Trader - pula nagród 150 000 PLN. Start 3

Nieprzeczytany post autor: krzychu3_1989 »

forexsowicz91 pisze:
Jaka jest nagroda za miejsca od 11 do 20? Bo nigdzie tego nie wychwyciłem.
W generalnym i tygodniowym za te miejsca jest po 500 pln. Możesz sprawdzić to w regulaminie.

a mi sie wydaje że tylko w generalnym jest 500PLN (11-20 miejsce) w tygodniowym tylko pierwsza 10

EFFECTIVE

Re: Konkurs mForex Trader - pula nagród 150 000 PLN. Start 3

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

SEROL666 pisze: Gratki!! Rozwal pierwszą dychę teraz liderom powinien się załączyć bezpiecznik.. o chyba że te najlepsze miejsca to robociki uda się albo nie...
Zobaczymy, w nocy trochę spartolilem przed snem, ale za dnia odrobiłem i plan na jutro to podwoić stan konta czyli 600% by się zdało by móc walczyc o czołówkę w następnym tygodniu.

Póki co 14 miejsce - 295%.
krzychu3_1989 pisze:
a mi sie wydaje że tylko w generalnym jest 500PLN (11-20 miejsce) w tygodniowym tylko pierwsza 10
Generalnie to o generalny mi się rozchodzi. Na tygodniówki nie licze. Teraz trzaskają tam ''nic do stracenia'' wiec ciężko konkurować.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Konkurs mForex Trader - pula nagród 150 000 PLN. Start 3

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

forexsowicz91 pisze:
Jaka jest nagroda za miejsca od 11 do 20? Bo nigdzie tego nie wychwyciłem.
W generalnym i tygodniowym za te miejsca jest po 500 pln. Możesz sprawdzić to w regulaminie.
o chyba że te najlepsze miejsca to robociki uda się albo nie...
Ciekawe właśnie ile osób gra wyłącznie robotem :)
Pewnie sporo... pamiętacie jak Green7 zrobił nieprzyzwoite wręcz procenty nie osiągalne manualnie i wygrał Miecia z XTB juz nie pamiętam ile to było chyba pod 30000 %

-- Dodano: pt 11-04-2014, 14:06 --
EFFECTIVE pisze:
SEROL666 pisze: Gratki!! Rozwal pierwszą dychę teraz liderom powinien się załączyć bezpiecznik.. o chyba że te najlepsze miejsca to robociki uda się albo nie...
Zobaczymy, w nocy trochę spartolilem przed snem, ale za dnia odrobiłem i plan na jutro to podwoić stan konta czyli 600% by się zdało by móc walczyc o czołówkę w następnym tygodniu.

Póki co 14 miejsce - 295%.
krzychu3_1989 pisze:
a mi sie wydaje że tylko w generalnym jest 500PLN (11-20 miejsce) w tygodniowym tylko pierwsza 10
Generalnie to o generalny mi się rozchodzi. Na tygodniówki nie licze. Teraz trzaskają tam ''nic do stracenia'' wiec ciężko konkurować.

pozdrawiam
Ostro tysiaka złamali ale czołówka pewnie jeszcze będzie się zmieniać gdzieś czytałem że na złocie działają ci ze szczytu listy. Jak numer jeden jest kozak to teraz jak w dzionek zrobi 100% depo to Ciężko go będzie gonić bo wtedy wzrost o 20% depo będzie mu dawał 400% w ogólnym rankingu nawet błąd go niewiele będzie kosztował
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Konkurs mForex Trader - pula nagród 150 000 PLN. Start 3

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Ja się poddaję, tysiące procent to chyba nie dla mnie. Jeszcze rano byłem chyba na 15 miejscu z wynikiem około 270% i postanowiłem walczyć. Owocem moich poczynań jest spadek do 200% zysku i miejsce w czwartej dziesiątce. Główny problem jest taki, że pod presją zacząłem robić "eksperymentalne" transakcje aby podkręcić wynik widząc jak czołówka ucieka zamiast wyłącznie dublować transakcje z rachunku real jak planowałem. Tak to jest jak chce się przede wszystkim gonić czołówkę bo miejsca poza pierwszą trójką mnie nie interesowały choć już byłem na miejscu premiowanym.
Tak myślę, może jeszcze pogram dla honoru dublując wyłącznie real ale już bez rywalizacji z kimkolwiek bo to wywołuje tylko niepotrzebną presję, z którą ewidentnie sobie nie radzę.

EFFECTIVE

Re: Konkurs mForex Trader - pula nagród 150 000 PLN. Start 3

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

alinoe pisze:Ja się poddaję, tysiące procent to chyba nie dla mnie. Jeszcze rano byłem chyba na 15 miejscu z wynikiem około 270% i postanowiłem walczyć. Owocem moich poczynań jest spadek do 200% zysku i miejsce w czwartej dziesiątce. Główny problem jest taki, że pod presją zacząłem robić "eksperymentalne" transakcje aby podkręcić wynik widząc jak czołówka ucieka zamiast wyłącznie dublować transakcje z rachunku real jak planowałem. Tak to jest jak chce się przede wszystkim gonić czołówkę bo miejsca poza pierwszą trójką mnie nie interesowały choć już byłem na miejscu premiowanym.
Tak myślę, może jeszcze pogram dla honoru dublując wyłącznie real ale już bez rywalizacji z kimkolwiek bo to wywołuje tylko niepotrzebną presję, z którą ewidentnie sobie nie radzę.
heheh, mam to samo :) w szczytowym momencie 350% i ogolnie zaczalem motac real - konkurs gdzie real zarabial a konkurs tracil i teraz kolo 200% i tez nie interesowalo mnie zadne inne miejsce jak 1-3. Tak samo mam chec poddania sie bo mimo ze demo to i tak jest presja bo sie napalilem z poczatku na pierwszą trójkę a w zasadzie to na pierwsze miejsce bo wiem ze mnie na to stać :) Szczerze powiedziawszy na realnym koncie zrobilem lepszy wynik angażując znacznie mniejszy kapitał :) Tydzien mega ale nie wiem czy cos jeszcze powalcze w konkursie.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Konkurs mForex Trader - pula nagród 150 000 PLN. Start 3

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Witam. Można jeszcze dołączyć do konkursu?
No pain, no gain

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: Konkurs mForex Trader - pula nagród 150 000 PLN. Start 3

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

tak, można aż do 25 kwietnia.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Konkurs mForex Trader - pula nagród 150 000 PLN. Start 3

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Dzięki ;)
No pain, no gain

kuchara23
Gaduła
Gaduła
Posty: 275
Rejestracja: 28 gru 2009, 10:12

Re: Konkurs mForex Trader - pula nagród 150 000 PLN. Start 3

Nieprzeczytany post autor: kuchara23 »

ALE MBANK MA REKLAME NA PODSTAWIE TEGO KONKURSU.
OBECNIE LIDER PONAD 1600 % KAPITAŁU POCZATKOWEGO. NIEZLE, ALE NIEREALNE NA REALU!
JUZ WIDZE, TE REKLMAY I WYKORZYSTANIE WYNIKOW KONKURSU W MARKETINGU BANKU!

-- Dodano: pn 14-04-2014, 19:18 --
SEROL666 pisze:
forexsowicz91 pisze:
Jaka jest nagroda za miejsca od 11 do 20? Bo nigdzie tego nie wychwyciłem.
W generalnym i tygodniowym za te miejsca jest po 500 pln. Możesz sprawdzić to w regulaminie.
o chyba że te najlepsze miejsca to robociki uda się albo nie...
Ciekawe właśnie ile osób gra wyłącznie robotem :)
Pewnie sporo... pamiętacie jak Green7 zrobił nieprzyzwoite wręcz procenty nie osiągalne manualnie i wygrał Miecia z XTB juz nie pamiętam ile to było chyba pod 30000 %

-- Dodano: pt 11-04-2014, 14:06 --
EFFECTIVE pisze:
SEROL666 pisze: Gratki!! Rozwal pierwszą dychę teraz liderom powinien się załączyć bezpiecznik.. o chyba że te najlepsze miejsca to robociki uda się albo nie...
Zobaczymy, w nocy trochę spartolilem przed snem, ale za dnia odrobiłem i plan na jutro to podwoić stan konta czyli 600% by się zdało by móc walczyc o czołówkę w następnym tygodniu.

Póki co 14 miejsce - 295%.
krzychu3_1989 pisze:
a mi sie wydaje że tylko w generalnym jest 500PLN (11-20 miejsce) w tygodniowym tylko pierwsza 10
Generalnie to o generalny mi się rozchodzi. Na tygodniówki nie licze. Teraz trzaskają tam ''nic do stracenia'' wiec ciężko konkurować.

pozdrawiam
Ostro tysiaka złamali ale czołówka pewnie jeszcze będzie się zmieniać gdzieś czytałem że na złocie działają ci ze szczytu listy. Jak numer jeden jest kozak to teraz jak w dzionek zrobi 100% depo to Ciężko go będzie gonić bo wtedy wzrost o 20% depo będzie mu dawał 400% w ogólnym rankingu nawet błąd go niewiele będzie kosztował

TEZ TO SOBIE PRZYPOMINAM, DOBRZE PISZE SEROLL. MA RACJE.
FAJNY POMYSL NA KONKURS, ALE TRUDNE DO REALIZACJI W REALU
POWODZENIA

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Konkurs mForex Trader - pula nagród 150 000 PLN. Start 3

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Bez przesady, to już nie te czasy ;). Na pewno podadzą do wiadomości ile zwycięzca zarobił, bo przecież jest to nawet ciekawe ale wątpię, aby wykorzystywali to na zasadzie "patrz ile mogłeś zarobić, wpłać depozyt i będziesz bogaty" - chyba tylko XTB prowadziło taki marketing i to dobre parę lat temu.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ