Konkurs Live IronFx i konkurs Demo IronFx

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
green bankier
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2013, 06:41

Re: Konkurs Live IronFx i konkurs Demo IronFx

Nieprzeczytany post autor: green bankier »

A ja ponawiam moje pytanie dlaczego mam problem z logowaniem.

Czy to wina mojego kompa czy dostaję nieprawidłowe hasła?

pko24
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:33

Re: Konkurs Live IronFx i konkurs Demo IronFx

Nieprzeczytany post autor: pko24 »

green bankier pisze:A ja ponawiam moje pytanie dlaczego mam problem z logowaniem.

Czy to wina mojego kompa czy dostaję nieprawidłowe hasła?

czy moze ustawiasz inny serwer niz podany?

Awatar użytkownika
Arkadiusz-IronFx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 11 gru 2013, 08:17

Re: Konkurs Live IronFx i konkurs Demo IronFx

Nieprzeczytany post autor: Arkadiusz-IronFx »

green bankier pisze:A ja ponawiam moje pytanie dlaczego mam problem z logowaniem.

Czy to wina mojego kompa czy dostaję nieprawidłowe hasła?
Witam,

jeśli posiada Pan konto demonstracyjne to i tak ma Pan opiekuna konta, więc warto się z nim skontaktować, jak również poprzez Live Chat.

Proszę zwrócić uwagę, że dane logowania powinny być wprowadzane ręcznie, nie za pomocą kopiuj wklej, bo często mogą się skopiować ukryte spacje, których nie powinno być.
Proszę również uważać na serwer na jakim jest konto demonstracyjne.

Proszę o informację, czy ma Pan zainstalowaną starą wersję MT4 czy zaktualizowaną? Bo jeśli to stara, to może to być jakimś problemem. Polecam wtedy zainstalowanie nowej wersji bezpośrednio z naszej strony.

W razie dalszych problemów proszę o kontakt z Pana opiekunem, jeśli nie wie Pan kto to jest, proszę o kontakt bezpośrednio ze mną, np. poprzez PW, Skype, email (abujalski@ironfx.com).

Pozdrawiam,

Arkadiusz Bujalski | Account Manager.

Awatar użytkownika
green bankier
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 05 lip 2013, 06:41

Re: Konkurs Live IronFx i konkurs Demo IronFx

Nieprzeczytany post autor: green bankier »

Arkadiusz-IronFx pisze:
green bankier pisze:A ja ponawiam moje pytanie dlaczego mam problem z logowaniem.

Czy to wina mojego kompa czy dostaję nieprawidłowe hasła?
Witam,

jeśli posiada Pan konto demonstracyjne to i tak ma Pan opiekuna konta, więc warto się z nim skontaktować, jak również poprzez Live Chat.

Proszę zwrócić uwagę, że dane logowania powinny być wprowadzane ręcznie, nie za pomocą kopiuj wklej, bo często mogą się skopiować ukryte spacje, których nie powinno być.
Proszę również uważać na serwer na jakim jest konto demonstracyjne.

Proszę o informację, czy ma Pan zainstalowaną starą wersję MT4 czy zaktualizowaną? Bo jeśli to stara, to może to być jakimś problemem. Polecam wtedy zainstalowanie nowej wersji bezpośrednio z naszej strony.

W razie dalszych problemów proszę o kontakt z Pana opiekunem, jeśli nie wie Pan kto to jest, proszę o kontakt bezpośrednio ze mną, np. poprzez PW, Skype, email (abujalski@ironfx.com).

Pozdrawiam,

Arkadiusz Bujalski | Account Manager.
1. Opiekun przestał odpowiadać
2. Mam nową wersję
3. Wpisuje dobry serwer
4. Nie robię kopiuj-wklej.

ODPOWIEDZ