Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
overall

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: overall »


hmm, dziwne ale ja tam nie widze żadnego rankingu, u mnie stronka nic sie nie zmienila od kiedy istnieje.

Mogl bys bardziej nakreslic gdzie ty tam widzisz ranking?

pozdrawiam


dobra, juz mam. rankingu nie widac ani przez internet explorer ani przez chroma, dopiero mozilla mi wyswietlila.

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

overall

na samym dole strony masz ranking ;)
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

overall

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: overall »

Pierz Andrzej pisze:overall

na samym dole strony masz ranking ;)

hehe, doszedlem do tego ;) to byla wina przegladarek, tylko mozilla wyswietla mi ranking, inne nie chcą :)

co do konkursu to chyba pójde na calosc i pocisne nocnego skalpa co by przegonic lidera, z racji tego ze nie moge odżałować w tej chwili juz 250 pipsow na gbpnzd ktorego to sobie mialem tylko trzymac przez caly konkurs a mimo sygnalu nie wszedlem :D

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

pozostaje życzyć powodzenia ;) , to jest początek konkursu więc sytuacja się może jeszcze zmienić dzisiejszy lider nie koniecznie musi nim być za tydzień co nie jeden konkurs pokazał :)
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
BM Alior Bank
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 13 kwie 2011, 13:59

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: BM Alior Bank »

wojtek1976 pisze:Dlaczego wpisujac swoj nick wyskakuje komunikat ze taki nick nie istnieje?
Czy jest mozliwe publikowanie wynikow czesciej niz raz na dobe?
Kolejne nicki są dodawane do rankingu, gdy rachunki są rejestrowane w konkursie. W tym momencie wyniki, które Państwo widzą są wynikami na godzinę 23.00 z wczoraj. Wyniki z dnia dzisiejszego zostaną uaktualnione jutro przed południem. Jeżeli się Pan zgłosił do konkursu i rachunek spełnia warunki konkursowe to na pewno nie zostanie Pan pominięty w rankingu.

Publikując wyniki raz na dobę mamy na celu zniesienie dodatkowej presji rankingowej. Konkurs odbywa się na realnych pieniądzach i zależy nam aby Klienci osiągnęli jak najwyższe stopy zwrotu. Jeżeli uważają Państwo, że wyniki publikowane z większą częstotliwością byłyby lepsze, jesteśmy otwarci na dyskusję.

Pozdrawiamy
Zespół BM Alior Banku
Biuro Maklerskie Alior Banku
mail: kontakt.bm@alior.pl
tel: 19503

SLAW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2005, 01:53

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: SLAW »

A ja mam pytanie czy wiadomo cos odnośnie mojej sytuacji.
Wpisałem blednie tel komórkowy ale już w oddziale banku zmieniłem na poprawny.
Udało mi się zmienić hasło do aliorbanku oraz tez w aplikacji alior trader 2( w tych 2 przypadkach przysło mi hasło na telefon)
tylko ze żeby odpalić alior tradera do końca wyskakuje mi komunikat o dodatkowa autoryzacje sms i juz tego sms nie dostaje wiec aplikacji nie moge odpalić. Miał do mnie oddzwonic pracownik ale nie oddzwonil!!!

wojtek1976
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 17 gru 2007, 15:25

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: wojtek1976 »

BM Alior Bank pisze:
wojtek1976 pisze:Dlaczego wpisujac swoj nick wyskakuje komunikat ze taki nick nie istnieje?
Czy jest mozliwe publikowanie wynikow czesciej niz raz na dobe?
Kolejne nicki są dodawane do rankingu, gdy rachunki są rejestrowane w konkursie. W tym momencie wyniki, które Państwo widzą są wynikami na godzinę 23.00 z wczoraj. Wyniki z dnia dzisiejszego zostaną uaktualnione jutro przed południem. Jeżeli się Pan zgłosił do konkursu i rachunek spełnia warunki konkursowe to na pewno nie zostanie Pan pominięty w rankingu.

Publikując wyniki raz na dobę mamy na celu zniesienie dodatkowej presji rankingowej. Konkurs odbywa się na realnych pieniądzach i zależy nam aby Klienci osiągnęli jak najwyższe stopy zwrotu. Jeżeli uważają Państwo, że wyniki publikowane z większą częstotliwością byłyby lepsze, jesteśmy otwarci na dyskusję.

Pozdrawiamy
Zespół BM Alior Banku
Podajac wyniki po poludniu bedzie juz jakies dobre 30godzin to jak na forex sa lata swietlne.Presje inwestorzy czuja codziennie spekulujac na tym rynku a tu chodzi o 100tys i naprawde chcialbym wiedziec jaki wynik ma moj konkurent.Jak jest mozliwosc to jaka opcja podawania wynikow wchodzi w gre?

SLAW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2005, 01:53

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: SLAW »

no własnie udało mi się zalogować tak wiec pytanie nieaktualne.

Myślę ze godzinne albo chociaż 4 godzinne aktualizacje rankingu to obowiązek w obecnych czasach . Presje odczuwać może tylko lider dla pozostałych to jest bardzo pomocne.

-- Dodano: śr 05-06-2013, 13:06 --

Czemu ten ranking nawet do południa nie jest aktualizowany? ktoś go wprowadza ręcznie ? jak tak to wygląda to jest to amatorskie podejście .

wojtek1976
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 17 gru 2007, 15:25

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: wojtek1976 »

:D

Awatar użytkownika
BM Alior Bank
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 13 kwie 2011, 13:59

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: BM Alior Bank »

Witamy,
Z racji początku konkursu każdy wynik jest dodatkowo sprawdzany manualnie. Pracujemy nad większa częstotliwością publikacji już bez dodatkowych testów zgodnie z Państwa wskazówkami.

Pozdrawiamy
Zespół BM Alior Banku
Biuro Maklerskie Alior Banku
mail: kontakt.bm@alior.pl
tel: 19503

ODPOWIEDZ