Konkurs dla studentów na rynku FX

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Pewnie dlatego, że nie pracują w weekendy, a jest to wysyłane "ręcznie" dlatego już nie panikujcie, odrobina cierpliwości i na pewno wszystkim wyślą dane jeszcze dziś... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

rmz
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:31

Nieprzeczytany post autor: rmz »

nie ma co panikować - było się wcześniej rejestrować ;)

marcin.ino
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 11 gru 2010, 09:07

Nieprzeczytany post autor: marcin.ino »

to ci którzy już grają niech się pochwalą zyskami ,który to ma z was najwięcej zysku.Moja strategia na ten konkurs to scalping przez tak krótki czas nie sposób za wiele zarobić długo terminowo. Zgadzacie się zemną ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ciężko grać długoterminowo skoro to trwa tylko 2 tygodnie :D.
Wygrałem już hm kilka tego typu konkursów dla studentów i z reguły ok. 500% wystarczało, a 200-300% dawało już pozycję w 1wszej 10tce.
Skalp, duża skuteczność i jazda ze średnim ryzykiem lub DT i jazda na maxa lub ewentualnie trafienie na okres ponadprzeciętnej zmienności, a ostatnio taką mieliśmy na srebrze ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

marcin.ino
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 11 gru 2010, 09:07

Nieprzeczytany post autor: marcin.ino »

raposo ty jesteś najlepszy z nas wszystkich . Już są loginy i hasła na poczcie powodzenia koledzy

rmz
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:31

Nieprzeczytany post autor: rmz »

marcin.ino pisze:to ci którzy już grają niech się pochwalą zyskami ,który to ma z was najwięcej zysku.Moja strategia na ten konkurs to scalping przez tak krótki czas nie sposób za wiele zarobić długo terminowo. Zgadzacie się zemną ?
wyniki? hmmm prawie już wyzerowałem konto, ale jak już grac to grać ryzykownie;)

Awatar użytkownika
Gwyn_Bleidd
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 04 gru 2010, 11:58

Nieprzeczytany post autor: Gwyn_Bleidd »

rmz pisze:
marcin.ino pisze:to ci którzy już grają niech się pochwalą zyskami ,który to ma z was najwięcej zysku.Moja strategia na ten konkurs to scalping przez tak krótki czas nie sposób za wiele zarobić długo terminowo. Zgadzacie się zemną ?
wyniki? hmmm prawie już wyzerowałem konto, ale jak już grac to grać ryzykownie;)
Taka prawda ;)
Ja też jestem na minusie ;)
Życie to surfing, więc nie bój się fal.

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

rmz pisze:
marcin.ino pisze:to ci którzy już grają niech się pochwalą zyskami ,który to ma z was najwięcej zysku.Moja strategia na ten konkurs to scalping przez tak krótki czas nie sposób za wiele zarobić długo terminowo. Zgadzacie się zemną ?
wyniki? hmmm prawie już wyzerowałem konto, ale jak już grac to grać ryzykownie;)
Dokladnie, nic nie tracisz a to jedyna droga do zwyciestwa :)
Wlasnie sie zarejestrowalem, jutro moze cos otworze.
Generalnie ja mam taka strategie w takich konkursach:
2-3 pozycje na pale, bez wiekszych przemyslen, a jak sie uda to wtedy poswiecamy czas, startujac z tych +500%. A jak nie to MC i nie zawracamy sobie glowy :)

rmz
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:31

Nieprzeczytany post autor: rmz »

Yankee pisze: Dokladnie, nic nie tracisz a to jedyna droga do zwyciestwa :)
Wlasnie sie zarejestrowalem, jutro moze cos otworze.
Generalnie ja mam taka strategie w takich konkursach:
2-3 pozycje na pale, bez wiekszych przemyslen, a jak sie uda to wtedy poswiecamy czas, startujac z tych +500%. A jak nie to MC i nie zawracamy sobie glowy :)
Te nagrody to słabiutkie są. Z drugiej strony fajnie było by jakikolwiek konkurs tego tylu wygrać ;)

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

No niby tak, ale jak podchodzisz do tego na luzie to masz okazje na lapka za tak naprawde kilka dni wytezonej pracy (bo tak jak wspomnialem, najpierw na pale dobijamy do 500% :) ).
Mnie sie raz udalo i lapek sluzy juz ponad 2 lata, wiec przydalaby sie wymiana :)
A ze za miesiac koniec studiow to juz niestety ostatni gwizdek w tego typu konkursie ;/

ps a poza nagroda zawsze mozesz sobie do cv wpisac ;)

ODPOWIEDZ