Konkurs dla każdego o cytrynę

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Czarny12
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 11 paź 2013, 08:39

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: Czarny12 »

Panowie organizatorzy co się dzieje znów z rankingiem. Od wczoraj nie wogóle strona rankingowa nie działa.
Ponadto we wtorek- tj. 10.12.2012 2 (1- ra-v 2 to pl lub pv nie pamiętam ale w rankingu generalnym wskoczył na 4 pozycję)graczy zrobiło w ciągu 15 min wyniki pona 200 % bez większej zemienności na rynku- domyślam się że znów to był problem z błędnym zaksięgowaniem wpłaty przez system.
Mam pytanie do Panów z TMS'u czy aby napewno system poprawnie działą- mianowicie czy eliminujecie tylko te wyniki które wydają się nieprawdopodobne rzędu- kilkuset lub kilku tysięcy %- robiąc to manualnie? Bo wpłat na mniejszą kwotę też jest trochę przez graczy dokonywana dających wyniki 100% bądz 200% i mam obawy że nie jesteście w stanie tego wychwycić. Przykładem jest gracz który wczoraj- tj. 11.12.2013 wskoczył na 4 miejsce- nie potrafię teraz podać jego konkretnego nicku bo nie mogę tego sprawdzić na niedziałającej stronie rankingowej.
Ponadto pragę zauważyć że tak częste i poważne problemy ze stroną rankingową jak również zamieszanie wynikające z błędengo algorytmu przeliczającego wyników psują nam uczestnikom rywalizację.
Jest finish konkursu- ostatnie 2 dni nie widząc rankingu nie jesteśmy w stanie zaplanować taktyki. A przecież wielu z nas zarówno z rankingu głównego jak i pościgowego ma realne szanse na znalezienie się na podium. Nie wyobrażam sbie że mam w tym momencie zaryzykować otwietrając pozycję ze 100% wykożystaniem marginu nie wiedząc co mi to tak właściwie da zwłaszcza że inwestuję w tym kokursie realne piniądze. Nie chcę się tutaj doszukiwać drugiego dna ale nie rozumiem jak to jest możliwe że wasi informatycy mają problem z tak prostą sprawą. Zwłaszcza ze napisanie takiej aplikacji od zera nie jest niczym nadzwyczajnym. Sam mógłym to dla was zrobić gdybym wiedział że będą z tym takie problemy.
Ponadto Panowie i Panie Organizatorzy zdajecie sobie sprawę z tego że psujecie sobie opinnię wśród inwestorów tak przez to co siętutaj dzieję.
Apeluję jeszcze raz naprawdzie ten ranking aby nie wypaczać wyników i dajcie nam (uczestnikom) szanse na finiszowy sprint ;).

nsjanusz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2013, 12:44

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: nsjanusz »

zastanawiałem sie nad udziałem i jak widze dobrze że nie brałem udziału w nim słyszałem opinie że to kiepski broker i widac potwierdza sie

wektor
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 14 sie 2013, 17:35

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: wektor »

[quote="Czarny12"]Panowie organizatorzy co się dzieje znów z rankingiem. Od wczoraj nie wogóle strona rankingowa nie działa.
Jak do tej pory, to tylko raz brałem udział w konkursie real w którym ranking działał bez zarzutu przez 24 h. Był to Polski broker z jednego z banków. W innych konkursach zauważyłem że rankingi działają z dużym poślizgiem co nie raz doprowadzało mnie do " szewskiej pasji ' a w rezultacie do podejmowania błędnych decyzji. :D

ODPOWIEDZ