Konkurs dla każdego o cytrynę

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Guteks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:44

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: Guteks »

Wystarczy o 24 ocierac sie o margin call , zmiana dzienna uwzględnia zmiane wartosci equity , gdy po północy kurs zawróci w nasza strone to stad sie te procenty biorą. W takim skrajnym przypadku w tym konkursie na Edku masz dźwignię 1:400, o ile warunki handlu są takie same jak na poprzednim konkursie demo, o ile dobrze pamietam. Druga możliwość to jak jesteśmy zapakowani pod korek na walucie ,która przed 24 ma rozszerzanie spready na noc ,a po 24 sie zwezaja. Wtedy nawet gdy rynek stoi zmianę dzienna mamy na plus. Niektórzy pewnie wykorzystują to świadomie inni nieświadomie. Myśle ze stad te stopy zwrotu sie biorą. Innej możliwości chyba nie ma poza jakimis błędami w rankingu.
Pozdro

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

Odpowiedź jest mniej skomplikowana. Dopłata Vanessy została nieprawidłowo policzona. Już usprawniliśmy mechanizm liczenia stopy zwrotu.

EFFECTIVE

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

hahah, myslalem, ze konkurs miał trwac tylko 3 tygodnie a tu Ci niespodzianka i nieświadomie wciąż mam szanse o cytryne, z tym ze po 3 tygodniach nie patrzenia na ranking i nagłym zobaczeniu go wczoraj jakos wcale się nie dziwie kto ma pierwsze miejsce :D o lol, przecież to az smieszne.... od samego początku konkursu użytkownik sAND był dla mnie cholernie podejrzany bo nagle zwroty po tysiąc dwieście procent w 10 minut od razu mowily ze to szwindel, po czym zdarzylo się to wielokrotnie i o czym tez pare razy pisałem ze cos tu nie gra a wy nawet tego nie wyjasniliscie oszu.... :)

Jak będę tam u was odebrać nagrodę to o tym wspomnę :) Pamietam, ze po tych akcjach na 1200% nagle usuwaliście tego użytkownika z rankingu po czym nagle znowu pojawial się ze spektakularnym wynikiem i tak pare razy... no ale 1200% ponad to już była przeginka :) Serio, nie zauwazylem tego u zadnego innego uczestnika w czasie trzech pierwszych tygodni...

...i jak wczoraj zobaczyłem gościa na pierwszym miejscu to az mi się uśmiech pojawil pod nosem :D ale nie ma się co dziwic :)

pozdro :D

Nemsik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 lip 2013, 01:41

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: Nemsik »

sAND ciągle na pierwszym miejscu, wynik procentowy nie zmienił się od dłuższego czasu, ale nie o nim ten post (na jego temat już chyba wystarczająco zostało napisane). Obserwując ranking pościgowy zastanawia mnie, jak to jest z tymi graczami - już 5 osób ma średnią z trzech dni na poziomie 200%, z czego VanessaA w rankingu pościgowym jest już od dłuższego czasu. Nad nią właśnie chciałem się zastanowić dłużej - uczestniczka konkursu jest już dość znana, kilka konkursów wygrała, wykręca średnią z trzech dni na poziomie 227% (czyli np jednego dnia 260, drugiego 221 a trzeciego 200 - dobrze rozumiem?) a pomimo tych niewiarygodnych wyników nadal nie spełnia warunku aby przeskoczyć do rankingu generalnego - czyli posiadanie dodatniego salda rachunku. Tego właśnie nie rozumiem - jak ktoś kręcący takie wyniki może mieć problem z wyprowadzeniem salda na + ?

EFFECTIVE

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Tez tego nie czaje, zwłaszcza, ze im mniejszy kapital tym trudniej wykrecic tak dużą stope zwrotu ze względu na brak mikrolotow (najmniejsza jednostka to 0,10 lota) wiec logiczne, ze przy większym kapitale czyli co najmniej 3K znacznie latwiej spiramidowac pozycje np. co 1 czy co 3 pipy itd... niż przy 500 czy 1000zl.... gdzie jesteśmy praktycznie bez szans na potężne piramidowanie.... no ale.... :D ;)

-- Dodano: 27 lis 2013, 01:31 --

oka! w końcu was mam, tym razem mam dowody ze cos tu nie gra. PRzed momentem wszedłem na ranking i ku mojemu zaskoczeniu nagle zniknelo większość ludzi z rankingu pościgowego.... ranking generalny był bez zmian po czym odświeżam po paru minutach i nagle zmienil się totalnie ranking generalny w tym nie ma kurna mnie w pierwszej dziesiątce mimo ze stan salda grubo na plus.... what the fuck ze tak powiem? ja tu wylewam z siebie siódme poty by ugrac jak najwięcej danego dnia a tu takie jaja?

proszę o wyjaśnienie tego jak najszybciej !

i kiedy w koncu konczy się ten konkurs bo co chwila przekladana jest data?

roznica miedzy dwoma screenami to 3 minuty jak widać na obrazkach....

edit.2 dobra, widze ze sa jakies problemy ogolnie ze stroną http://www.tms.pl wiec pewnie i ranking szwankuje dlatego z werdyktem jeszcze się wstrzymam ale mimo wszystko nie wróży to niczego dobrego.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

@EFFECTIVE... niepotrzebnie się tak gorączkujesz i naprawdę nie powinieneś doszukiwać się tutaj żadnego spisku :-)

Rankingi działają prawidłowo, jak w każdym systemie IT, także na stronie internetowej (a tym bardziej konkursowej odświeżanej live) mogą wystąpić jakieś krótkie, przejściowe problemy z wyświetlaniem i na coś takiego właśnie trafiłeś. Przypominamy, że ranking i tak będzie na końcu dodatkowo weryfikowany a to, co jest na stronie, nie jest jedyną wyrocznią na temat ostatecznych wyników. Chcielibyśmy poinformować, że sytuacje, które opisujesz, zdarzyły się może 2 razy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy nieprzerwanego działania i jest to zupełnie normalne.

Jeśli chodzi o zakończenie konkursu to tutaj nic się nie zmieniło i nie jest prawdą, że "coś jest przekładane". Konkurs miał się zakończyć i zakończy się w piątek, 13 grudnia 2013.

Awatar użytkownika
OnePLN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2013, 09:15

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: OnePLN »

EFFECTIVE pisze:Tez tego nie czaje, zwłaszcza, ze im mniejszy kapital tym trudniej wykrecic tak dużą stope zwrotu ze względu na brak mikrolotow (najmniejsza jednostka to 0,10 lota) wiec logiczne, ze przy większym kapitale czyli co najmniej 3K znacznie latwiej spiramidowac pozycje np. co 1 czy co 3 pipy itd... niż przy 500 czy 1000zl.... gdzie jesteśmy praktycznie bez szans na potężne piramidowanie.... no ale.... :D ;)
nie do konca masz racje. z kazdej kwoty mozesz poteznie spiramidowac. 400-500 czy 3000- bez roznicy ile masz. wieksza kwota to teoretycznie wiekszy stres wiec agresywne piramidowanie z mniejszej kwoty jest latwiejsze.
majac 420 wchodzisz za 0,2, i dokladasz 0,1 co jakies 35 pips. przy strzale na 150 pips i wiecej masz setki %.
--------------------------------------
Obrazek

anonim09383

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: anonim09383 »

No ale jak wejdziesz ileś tam razy tworząc piramidę i masz dźwignię która ci uniemożliwia już dołożenia czego kol wiek . To jedynie możesz zamknąć pierwszą pozycję i dołożyć kolejną i kolejną. Ta natomiast weźmie na zabezpieczenie transakcji już z zamkniętego pierwszego zlecenia bo innej możliwości nie widzę. Wolę wejść raz a porządnie a z każdą następną transakcją zgadniesz mniej pipsów tworząc piramidę. Grają na złocie spore stopy zwrotu mają z tego. Widziałem kiedyś jak konkurs był podpięty pod myfxbook i pierwszy grał tylko na złocie kolejni jeszcze próbowali ze srebrem a ci co na walutach to poza 6tką

EFFECTIVE

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

OnePLN pisze:
EFFECTIVE pisze:Tez tego nie czaje, zwłaszcza, ze im mniejszy kapital tym trudniej wykrecic tak dużą stope zwrotu ze względu na brak mikrolotow (najmniejsza jednostka to 0,10 lota) wiec logiczne, ze przy większym kapitale czyli co najmniej 3K znacznie latwiej spiramidowac pozycje np. co 1 czy co 3 pipy itd... niż przy 500 czy 1000zl.... gdzie jesteśmy praktycznie bez szans na potężne piramidowanie.... no ale.... :D ;)
nie do konca masz racje. z kazdej kwoty mozesz poteznie spiramidowac. 400-500 czy 3000- bez roznicy ile masz. wieksza kwota to teoretycznie wiekszy stres wiec agresywne piramidowanie z mniejszej kwoty jest latwiejsze.
majac 420 wchodzisz za 0,2, i dokladasz 0,1 co jakies 35 pips. przy strzale na 150 pips i wiecej masz setki %.
Racja ale tylko na edku (1:200) o reszcie można zapomnieć co tez ostatnio sobie sprobowalem i przy 30 cos pipsach na edku miałem już 100 % no ale nie z 500zl... z tego nie ma szans. z trojki k zlecenia na 0,10 wchodzą już co 2-3 pipsy gdy zaczniemy np. 1.7 lota.

Dobra skoro taktyka już wszystkim znana to czas na wykręcanie ;)

najlepszy trejd jaki tu miałem to zrobienie piramidy na nzdusd 100 pip z tym ze tam dzwignia raptem 1:50 tak ze za wiele pola do popisu nie było. doszedłem może do max poltora lota...

co do największego wzrostu kapitału to jakies 7 K było i przyznam ze trochę lipnie się otwieralo pozycje na 2 loty już na starcie... no ale ryzyk fizyk ;)

SLAW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2005, 01:53

Re: Konkurs dla każdego o cytrynę

Nieprzeczytany post autor: SLAW »

pan dayway mial dzis szczescie czy to jakis kolejny "przypadek od doplat" ? sporo odskoczyl od pozostalych

ODPOWIEDZ