Kilka platform tego samego brokera z innymi kontami ??

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: Kilka platform tego samego brokera z innymi kontami ??

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Tylko przetarłem się po temacie wirtualnych maszyn i wirtualizacji, w sensie tak jak to jest na VPS, że możesz sobie zainstalowac jaki chcesz system. Jest m.in. coś takiego jak virtual box, qemu, docker(?). Nie wiem czy da się kilka systemów równolegle uruchomić, ale jak nie ma innej drogi do odpalenia wielu platform na jednym kompie (jednej maszynie) to można to tak rozwiązać. Szukaj po tematach jak virtual box etc.

Ale prościej po prostu zmienić folder docelowy, bo sam tak miałem w Tickimll, 2 konta, inna nazwa folderu i 2 paltformy miałem na jednym systemie (windows 8.1). Po prostu zmienisz ścieżkę do innego folderu przy instalacji i powinno być ok, bo to będą 2 odrębne aplikacje uruchomione w systemie.
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Kilka platform tego samego brokera z innymi kontami ??

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

TomaszWillem pisze:
23 lut 2021, 14:53
witam

mam takie pytanie czy idzie uruchomić kilka tych samych platform tego samego brokera , ale z innymi rachunkami .

Czy tak się da ? Kiedyś przy instalacji szło wybrać docelowy katalog i dla tego wtedy szło tak zrobić .

Czy w nowych wersjach da się to obejść

pozdrawiam
Nadal można tak samo, tylko przy instalacji trzeba się cofnąć o jeden krok do tyłu w stosunku do tego, co wyskakuje.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ