Kanały telegram z sygnałami forex

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tomasz196407 pisze:
19 wrz 2021, 18:01

W sensie podobienstwa wymienionych chyba banków.
Co do oferty cenowej -rzeczywiscie nie Tobie i mnie oceniać,
Czy moge podać Ci przykład z zycia ? a tam bede pytał podaje i tyle zgłoś do admina najwyżej dostane też jak i Ty ostrzezenie i bana już nie raz.
Jest elektryk i drugi elektryk obaj wykonują ten sam zakres pracy. Jeden skonczył studia i rozszerzył swoją wiedze i umiejetności o uprawnienia budowlane i dodatkowo ma firme czyli jest jej szefem. Teraz czy ten drugi może pobierać od niego kształcenie i ba "stawiać mu piwo " ?
Tomasz piszesz zagadkami. Rozumiem że elektryk to synonim Tradera ? Czyli piszesz że Ktoś się wyszkolił podniósł kwalifikacje ale nie rozumiem dlaczego ten drugi nie może się od niego uczyć. O to chodzi ? Pisałeś wcześniej o XTB ? W nawiązaniu do naszego forum ?... powiem Ci szczerze może gdzieś mi ucieka szerszy kontekst. Moze mi ktoś wytłumaczyć bo nie zasnę :roll:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

alinoe pisze:
19 wrz 2021, 15:14
A ja z innej beczki. :)
Brokerzy coś płacą za reklamowanie ich oferty przez internetowych wodzirejów? Chodzi mi o sytuację gdy nic nie sprzedajemy, żadnych abonamentów, płatnych sygnałów wszystko cacy tylko pokazujemy platformę brokera, na której gramy i pokazujemy ją na youtube. W przypadku Toma jest to TD365.com.
Dla tych mniej ogarniętych, którzy jeszcze nie wiedzą gdzie mają otwierać rachunki można zrobić dodatkowo test istniejących brokerów i podsumowujący ranking, w którym wygrywa oczywiście nasz broker.
https://www.youtube.com/watch?v=fnAO6hyVwaQ

Jeśli takie filmiki ogląda tysiące ludzi to chyba lepsza reklama dla brokera niż wydawanie milionów na sponsorowanie klubów sportowych, reklamy w tv itd bo jest bardziej ukierunkowana na konkretną grupę interesującą się tradingiem. Nawet na naszym rynku jest taki jeden co pokazuje platformę Aliora, nie żebym zaraz coś sugerował że akurat on ma z tego korzyści ale inni jak najbardziej widząc rosnącą skalę takiego zjawiska. Bo ja nie bardzo wierzę na przykład w sponsorowanie klubów sportowych, większość osób do których trafia ta reklama i tak bardziej interesuje się meczami niż tradingiem. Natomiast jak ktoś widzi, że na danej platformie zarabia się bądź traci miliony to na pewno zainteresuje się kto oferuje takie atrakcje więc ciekawe jakie mogą być stawki oferowane przez brokera. Orientuje się ktoś?
Widzę że wprost nikt odpisał. Tak, dostaje się za takie rzeczy pieniądze. Jak kogoś to ciekawi mogę opisać po krótce jak to działa.
Co do stawek.. Również tak, orientuje się.
Co do samego wątku, poprawcie mnie jeśli się mylę, ale są 4 strony i chyba żadnego kanału podanego, po za jednym bardziej z imienia i nazwiska niż samego odnośnika bezpośrednio do kanału. hehe dużo dywagacji, żadnych konkretów :d
Najlepiej jak czytam niektóre wątki gdzie widać że piszący nie mają pojęcia jak takie kanały działają a każdy rozmyśla i coraz lepsze pomysły podsuwa.. Tak z ciekawości, macie w ogóle telegrama?
edit.
Tomasz196407 pisze:
18 wrz 2021, 22:48
Wygląda nieciekawo jak dla mnie
możesz obserwować te dwa kanały i wszczelić sie,
może i to sposób ale chyba nie dla wszystkich
ZAciekawiło mnie też coś na dole strony bo strasznie dużo piszecie o szkoleniach ostatnio
to coś w temacie co pisze "wybraniec"
"https://tradertom.com/live-trading/
RiskDisclaimer"
W większości jurysdykcji wyłącza się odpowiedzialność strony/firmy przekazującej informacje dla czytających. Podpisując umowę z brokerami często również jest wymóg zawarcia odpowiedniej noty na temat zagrożeń handlu i wyłączenia odpowiedzialności, tak więc chłopak napisał to swoimi słowami, ale sens został zachowany taki jak widać u wielu innych, czy nawet brokerów..

Gorzej by brzmiało jak by napisał co w stylu;
"zapewniam Ci duże zyski."
"nie ma ryzyka, jest zarobek"
"Jak nie zarobisz dzięki mnie to Ci oddam hajs" i takie podobne.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2021, 14:27 przez dzikson, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

SEROL666 pisze:
17 wrz 2021, 19:47
Może ktoś kto lubi/zna się na indeksach zerknie i sprawdzi jak to wygląda ?
Analizował nie będę bo za dużo czasu by mi to zjadło ale wrzucam screen. ponad 10k subskrypcji.
Analizy i wiadomości wrzucane codziennie. w załączniku zrzut z kanału. kanał jak każdy inny, ale wypowiada się tylko autor. Na telegramie jest też opcja dołączyc do grupy i wtedy wypowiadać może się wiele osób i wymieniać poglądami..
i drugi jeszcze wrzucę z jego kreskami na funcie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

@dzikson to tak w kolejności od mojej aktywności w wątku.
Temat tutejszy znany prp dla każdego tradera.
Forma i zaplecze techniczne rózni sie znacząco w zależności od kosztów o których autor też na początku wątku wspominał
Możesz miec wszystko darmowe ale i też za jakąś opłatą.
Podany przykład u kolegi S. to kanały bodajże dwa darmowe i wyraziłem swój pogląd że taka forma jest jak dla mnie nieskuteczna.
Ktoś bedzie chciał wytłumacze to jeszcze raz.
Są płatne i znasz napewno je.Wymienianie ich jest bezsensu bo przy rejestracji mt4 już masz możliwosc wglądu do tego systemu.
Jak ktoś nie wie o pewnych rzeczach technicznych związanych z takim zapleczem COPY to jest kwestią dyskusyjną czy na forum bedzie miał wyjaśnione .
W większości jurysdykcji wyłącza się odpowiedzialność strony/firmy przekazującej informacje dla czytających
pisząc w poscie co zacytowałeś miałem na myśli też wątki forumowe dt szkoleń i itp
chciałem zaznaczyć że taka klauza istnieje na kazdej stronie
i NP "prowadzenie Pana 50 cioletniego za rączke" w znaczeniu ostrzegania przed złym wpływem handlu
mija sie wogóle z sensem
Bo np dzieci do lat 13 stu ze względu na nierozwinięty układ oddechowy są objęty specjalnymi przepisami aby je chronić
natomiast przed głupotą nie uchroni sie nikogo

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej
Zalogowałem się do kanału w którym Tom Hougard udostępnia swoje sygnały. Zastanawiam sie jak to przedstawić obrazkowo czy może lepiej wynikowo, okazuje się że gra też waluty.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Poniedziałek 27.09:
EUR/JPY: Buy 129,59 (SL 129,36) zamknięte +26
GBP/USD: Sell 1,3699 (SL 1,3715) zamknięte BE
GBP/NZD: Sell 1,9562 (SL1,9584) zamknięte - 5
Wtorek 28.09:
GBP/NZD: Sell 1,9582 (SL 1,9535) zamknięte -19
EUR/JPY: Buy 129,93 (SL 129,65) zamknięte +25
GBP/NZD: Sell 1,9533 (SL 1,9627) zamknięte +68
Środa 29.09:
EUR/JPY: Sell 130,05 (SL 129,93) zamknięte -12
AUD/CAD: Sell 0,9201 (SL 0,9215) zamknięte +35

Hej chyba dobrze to spisałem (Kanał na telegramie: TraderTom Live Swing Trading) robię teraz za kronikarza myślę że pod koniec przyszłego tygodnia można będzie to ocenić co nieco
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Czwartek 30.09:
USD/JPY: Sell 111,91 (SL 112,07) zamknięte - 6
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej.
Chciałem powrzucać jego pozycje z Tego tygodnia ale widziałem wyłapywanie SL to sobie odpuściłem a jego dzisiejsze wejście na EURNZD to już nie wiem co miał w głowie. Jak to mówią szczęście sprzyja leniwym i sam wysłał podsumowanie swojego tradingu tak więc:
- w przeciągu 3 tygodni jest na minusie około 30 pips
- za ostatnie 3 miesiące jest około 150 pips do przodu
Od razu napiszę że to bardzo słabe wyniki..... widziałem kilka sensownych wejść u niego ale też łapanie spadających noży. Dziwne. Na jego kanale walczy z Indeksami o DAX to całe wykłady robi a tu bierze się za waluty - nie rozumiem tego. Cóż rzec nie polecam.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

dzikson pisze:
22 wrz 2021, 13:40

Widzę że wprost nikt odpisał. Tak, dostaje się za takie rzeczy pieniądze. Jak kogoś to ciekawi mogę opisać po krótce jak to działa.
Co do stawek.. Również tak, orientuje się.
Opisuj, nie daj się prosić. :wink:
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Kanały telegram z sygnałami forex

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
08 paź 2021, 18:32

Od razu napiszę że to bardzo słabe wyniki.....
I nie spodziewaj sie lepszych bo żaden czynnik (AT czy A. fundamentalna) nie daje zbyt dużej przewagi statystycznej. A te setupy o skuteczności 80% to zwykłe bajki. Tylko mieszają ludziom w głowie.

ODPOWIEDZ