JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
denaturaton
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 14 mar 2011, 08:42

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: denaturaton »

Witam.
Czy da się ustawić świece dzienne żeby nie było świecy niedzielnej ? Tak jak było w Armadzie ? no i co za tym idzie inne godziny na 4h
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9999
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Innych świec H4 nie ustawisz ale można wyfiltrować niedzielne. W ustawieniach i opcjach wykresu możesz to wyłączyć.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
denaturaton
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 14 mar 2011, 08:42

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: denaturaton »

Co sie dzieje z danymi z niedzielnej swiecy jak sie ja odfiltruje? Znikaja czy przechodza na poniedzialkowa?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9999
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Znikają z tego co pamiętam.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jackub

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Witam,
Mam pytanie, Ile dni historii wykresu na M1 timeframe mozna zobaczyć, przy maksymalnym zoom out? Chodzi mi o jak daleko możemy spojrzeć wstecz na M1 bez przesuwania wykresu??
Z góry dziękuję za odpowiedź.....

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9999
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To zapewne zalezy od rozmiaru monitora ;). Zainstaluj demo i sprawdź jak jest na Twoim.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jackub

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

No chyba nie zalezy od rozmiaru monitora tylko od wielkości i możliwości krotności zoom out.... na MT4 nie mogę zobaczyć więcej niż 21,5 godziny. A może się mylę??? Troche straciłem pewność siebie od czasu jak tu jestem...;-)
Chiałbym właśnie uniknąc otwierania konta demo zanim okazałoby się że ta funkcja nie spełnia moich oczekiwan.... ale jak nie ma innej możliwości....'
tak czy inaczej dziękuję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9999
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Demo otwiera się szybciej niż loguje na forum i pisze post ;). Więc na dobrą sprawę już znałbyś odpowiedź. Krotność zoomu to jedno, a rozmiar okna wykresu to drugie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jackub

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Witam ponownie, oczywiście że nie chodzi mi o wymiar OKNA ale wykresu, MT4 czy na moim lapku 13 calowym czy na monitorze 24 calowym pokazuje to samo ten sam zakres czasu czyli 21,5 godziny a chciałbym np 72 godziny, ale zoom odmawia , jego zakres sie kończył...
Ok pójdę za radą i otworzę demo na Dukasie, celem eksperymentu...
Pozdrawiam

-- Dodano: 01 lis 2014, 18:25 --

Buuuu ... Dukas mnie nie lubi, jakieś errory mi pokazuje...
Błąd serwera!

Serwer napotkał błąd wewnętrzny i nie jest w stanie zrealizować twojego żądania. Serwer jest przeciążony lub napotkał na błąd w skrypcie CGI.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

Error 500

demo-login.dukascopy.com
Apache/2

jackub

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Dzisiaj Dukascopy było łaskawsze i pozwoliło mi na wykonanie całej procedury.... na M1 jest cala doba, a nawet ciut więcej, co jest lepszym wynikiem niz MT4 ale ciagle chciałbym trochę więcej.... w ogóle platforma bardzo mi sie podoba!

ODPOWIEDZ