JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No z tego co piszą to automaty nie są dozwolone na akcjach US, a Ty próbujesz go odpalić na Tesli... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

raposo pisze:
31 sty 2020, 13:50
No z tego co piszą to automaty nie są dozwolone na akcjach US, a Ty próbujesz go odpalić na Tesli... ;)
no właśnie nie mam tesli ;[
miałem tylko odpalony wykres Tesli
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

PipsKong pisze:
31 sty 2020, 14:14
raposo pisze:
31 sty 2020, 13:50
No z tego co piszą to automaty nie są dozwolone na akcjach US, a Ty próbujesz go odpalić na Tesli... ;)
no właśnie nie mam tesli ;[
miałem tylko odpalony wykres Tesli
To wyczyść wykresy, bo może gdzieś w pamięci taką informację przechowuje.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

wyczyściłem, nadal nic ;/
ok poczekam do poniedziałku , może samo przejdzie ;)
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

można jakoś zresetować platformę ??? W sensie wyczyścić wszystko co tam sobie ona zapisuje ??
jeżeli tak to jak ??
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

A szukałeś? ;)
Plik -> Obszar roboczy -> Przywróć domyślne.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

raposo pisze:
03 lut 2020, 13:23
A szukałeś? ;)
Plik -> Obszar roboczy -> Przywróć domyślne.
szukałem, ale bym nie znalazł ;/
dzięki ;]
p.s. robot działa ;]
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Eco13
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2020, 01:01

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: Eco13 »

Od kilku lat na platformie JForex była możliwość filtrowania na wykresach pustych świec. Były 3 opcje: filtrowanie pustych świec weekendowych, filtrowanie wszystkich pustych świec lub bez filtrowania. Z filtrowania pustych świec najważniejszą, przynajmniej dla mnie, opcją było filtrowanie wszystkich pustych, bo nie ma wiele sensu liczenie wskaźników na podstawie wartości w okresach czasowych, w których nie było kwotowań, w których wartości powtarzały się wielokrotnie wypaczając wartości wskaźników. Aktualnie pozostało tylko zaznaczone lub odznaczone pole "Trading breaks filter" - ale ani zaznaczenie ani odznaczenie nie usuwa na wykresach pustych świec związanych z brakiem kwotowań. Mam z tym spory problem, bo mam powyliczane wskaźniki historyczne na podstawie danych bez wszystkich pustych świec, mam kilka wniosków co do gry na przyszłość, gdy wskaźniki ułożą się tak a nie inaczej - ale to muszą być wskaźniki liczone bez pustych świec, a tej opcji aktualnie nie ma albo ja jej nie dostrzegam. Jak ta opcja nie będzie dostępna, to zmarnowałem masę pracy, kilka miesięcy ślęczenia nad komputerem wieczorami i nocami.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Tak, kiedyś było więcej parametrów decydujących o tym, co jest filtrowane. Teraz jest to bardziej uproszczone. Ale u mnie to działa jak trzeba. Spójrz na wykres (DAX). Jeśli u Ciebie to tak nie działa lub chodzi o coś, czego może nie rozumiem, to najlepiej skontaktować się z obsługą. Jest szansa, że mogą o problemie nawet nie wiedzieć i trzeba im pomóc go zdiagnozować.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Eco13
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2020, 01:01

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: Eco13 »

OK. Ten filtr przefiltrował Ci płaskie świece, które, jak mi się wydaje, wystąpiły poza godzinami handlu. Nie twierdzę, że ten filtr zupełnie nie działa. Ale spróbuj zarzucić np. wykres USD/CHF w okresach 3 sekundowych. Jest sporo płaskich świec, co jest zrozumiałe przy tak krótkim okresie czasu i przy mało popularnej parze walutowej. Problem w tym, że te płaskie świece występują i w opcji z filtrem i bez filtra. No i wskaźniki modyfikują się także na podstawie wartości z płaskich świec, co jest w sumie niezłą abberacją.

ODPOWIEDZ