JForex

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jeśli zadziałał wspomniany mechanizm zabezpieczający to o kradzieży nie ma mowy, bo zakładając rachunek zgadzałeś się na warunki jakie przedstawiają w regulaminach i umowach, które też były przez Ciebie podpisywane. Wszystko to jest jawne więc nie ma mowy o zatajaniu czegokolwiek.

Natomiast jeśli chodzi o coś innego to oczywiście można będzie to reklamować. Najlepiej od razu skontaktować się z supportem brokera, gdzie pracownicy mają wgląd w system transakcyjny i będą mogli udzielić precyzyjnych wyjaśnień.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
seb23mj
Gaduła
Gaduła
Posty: 304
Rejestracja: 13 gru 2010, 22:26

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: seb23mj »

w sumie racja niepotrzebny post :)
"ponosiłem porażkę za porażką-to dlatego odniosłem sukces" Michael Jordan

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Mam problem z logowaniem na konto demo. Wyskakuje komunikat o niemożliwości połączenia, na Java Platform jednak się loguję. Wyczyściłem pliki cache javy i dalej to samo, na dodatek na wykresach pojawiły się kilkuminutowe obszary bez zaznaczonego ruchu ceny (same kropki).
Pomożecie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Sprawdź ustawienia firewalla lub antywirusa czy nie blokują połączenia.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

rychux
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2012, 13:25

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: rychux »

Witam. Mam pytanie odnośnie powiadomień sms. Jakiś czas temu zrezygnowałem z tej usługi a teraz chciałbym ja włączyć z powrotem, niestety nie mogę otrzymać sms weryfikującego mój numer telefonu. Kontaktowałem sie z moim operatorem (play) czy czasem nie mam czegoś zablokowanego, a oni mi powiedzieli ze wszystko mam odblokowane i stwierdzili ze oni nie maja podpisanej umowy z Dukascopy i tego typu sms beda blokowane. Chcialem sie dowiedziec jak ta sytuacje rozwiazac, i czy ktos mial lub ma podobne problemy?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Też słyszałem, że akurat z Play jest problem i smsy nie dochodzą. Ciężko mi coś poradzić. Może są jakieś przekierowania SMS...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

rychux
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2012, 13:25

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: rychux »

Aha myślałem ze mnie próbują zbyć tymi tekstami, no ale wychodzi ze jednak nie

rychux
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2012, 13:25

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: rychux »

Witam ponownie. Potrzebuje waszej pomocy bo nie moge sie zalogowac na platfore na konto rzeczywiste. Wyskakuje mi error could nor parse launch file. Error at line 171. Próbowałem z wyłączonym firewallem i nic

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wyczyściłeś pliki cache Javy? Wykorzystaj też skrót używający zawsze najnowszej wersji JForex z naszej instrukcji:

http://forexclub.pl/download/instrukcje ... py-jforex/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: JForex

Nieprzeczytany post autor: reptile »

cajto miales wylaczona przegladarke? Czasami jest problem z portami gdy VM chodzi na stronie.
http://www.ctvnews.ca/sci-tech/u-s-offi ... -1.1111382
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

ODPOWIEDZ