Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Proszebardzo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Proszebardzo »

Dzisiaj jest piątek a on nie wstawił nagrania. Szkoda. Sądzisz, że mógł on oszukać tyle osób? Sam nie wiem co o tym sądzić. A może on umie robić biznes ale jest kiepskim nauczycielem. Np. mówi bardzo krótko i myśli, że uczestnicy kursu się domyślą? Ciężko wierzyć, że ten najbardziej naturalny milioner na yt mówi nieprawdę. Jakie nieścisłości zauważyłeś?

mkadon
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 14 lis 2016, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mkadon »

Proszebardzo pisze:Dzisiaj jest piątek a on nie wstawił nagrania. Szkoda. Sądzisz, że mógł on oszukać tyle osób? Sam nie wiem co o tym sądzić. A może on umie robić biznes ale jest kiepskim nauczycielem. Np. mówi bardzo krótko i myśli, że uczestnicy kursu się domyślą? Ciężko wierzyć, że ten najbardziej naturalny milioner na yt mówi nieprawdę. Jakie nieścisłości zauważyłeś?

Poczytaj sobie poprzednie posty... Prawie każdy omawia te nieścisłości, a wiele z nich się powtarza.
Cóż rzeczywiście Jacek jest bardzo kiepskim nauczycielem biznesu, a to dlatego, że mało o nim wie. Wcale nie "mówi bardzo krótko i myśli, że uczestnicy kursu się domyślą'. Wręcz przeciwnie. Rozwodzi się nad mnóstwem rzeczy zupełnie niepotrzebnie i z góry traktuje uczestników kursu jak co najmniej lekko upośledzonych. Tłumaczy banały, a trudniejsze zagadnienia zleca innym, więc Tobie ich nie wytłumaczy.

Straciłem 3000zł. Doszedłem do połowy kursu, dalej po prostu nie mogłem słuchać tego bełkotu. A nie skorzystałem z gwarancji zwrotu (z którą zresztą jak ktoś wyżej wspominał nie jest tak łatwo), ponieważ po 1. poprzez system antyspamowy interii nie wiedziałem, że mam dostęp do kursu przez 2 pierwsze tygodnie. A po 2. byłem zaślepiony 'sukcesem' Jacka, własną naiwnością i ślepą wiarą w słowa Jacka, że dopiero się rozkręcamy i na początku są proste rzeczy. I że większość nie dojdzie dalej, bo się boją, bo nie wierzą i są zbyt leniwi. Czysta manipulacja.

Zrobicie ze swoimi pieniędzmi i czasem co chcecie, my tylko ostrzegamy i przerywamy tę niezrozumiałą ciszę na temat kursu. Może komuś to zaoszczędzi nerwów.

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

3000 pln lepiej zainwestować na Forex, stawiasz kilka razy vabank i czekasz na oświecenie. W ciągu jednego dnia możesz zarobić 30 000 lub stracić tylko 3000, to lepsze niż sponsorowanie Jacka:)

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

// Ta część wypowiedzi została usunięta ze względu na zgłoszenie naruszenia dóbr osobistych przez Pana Jacka Wiśniowskiego (Admin) //


Proszebardzo pisze:Dzisiaj jest piątek a on nie wstawił nagrania. Szkoda. Sądzisz, że mógł on oszukać tyle osób? Sam nie wiem co o tym sądzić. A może on umie robić biznes ale jest kiepskim nauczycielem. Np. mówi bardzo krótko i myśli, że uczestnicy kursu się domyślą? Ciężko wierzyć, że ten najbardziej naturalny milioner na yt mówi nieprawdę. Jakie nieścisłości zauważyłeś?
Ten najbardziej naturalny milioner jak Ty go nazywasz pewnie zauważył na tym forum że został zdemaskowany i teraz myśli o czym by tu założyć kolejny kanał, żeby się nie kojarzył z jego osobą ani kursem 1 mln. Pewnie będzie się teraz ukrywał na swoich stronach internetowych pod różnymi pseudonimami, oferując ludziom za kilkaset złotych poradniki na każdy temat, pisane na kolanie.
To że on wygląda na YouTube naturalnie jest niczym innym jak tylko wyćwiczonym aktorstwem. Zobacz sobie jakiegoś dobrego aktora w różnych rolach filmowych i odpowiedz sobie na pytanie Jak to możliwe że ta sama osoba w jednym filmie wygląda przykładowo jak spokojny ksiądz a w innym jak zawodowy kryminalista? To prawie każdy może zagrać tak jak Jacek po odpowiednio długim treningu. Stań chwilę przed lustrem i poćwicz a zobaczysz że nie jest to trudne.
Pytasz jakie nieścisłości jeszcze zauważyłem? Chociażby to że mówi o tym swoim geniuszu, który rzekomo zrobił dla siebie żeby nie musiał kupować kilku składników osobno bo to wychodzi taniej.
1) Po co w takim razie wystawia to na Allegro i reklamuje gdzie się da, jednocześnie mówiąc "spokojnie, nie musicie tego kupować" - Przecież to ma być dla niego?
2) Czy ktoś normalny tworzy produkt z jakimś logiem, płaci za produkcję i rejestruje produkt żeby mieć go taniej dla siebie?
3) Czy na rynku nie ma lepszych i tańszych produktów niż jego geniusz?
-Są lepsze, tańsze i sprawdzone produkty i jest tego masa. Kto szukał ten wie.
Pod jednym komentarzem na swoim kanale w YouTube napisał coś w stylu: "Podoba mi się Twój komentarz, jeżeli zamówiłeś też geniusza, wygrałeś przejażdżkę samochodem"
Ogólnie jak zobaczysz kilka jego filmików, zobaczysz że nieścisłości jest tam o wiele więcej.

Proszebardzo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Proszebardzo »

Może macie rację. Sam zastanawiałem się nad jego kursem ale nie mam tyle pieniędzy i go nie kupiłem teraz już nie mam wątpliwości. Wątpliwości mam nadal co do tego czy jest milionerem. Ciężko udawać bogatego. Ubiera się dobrze, pieniądze mówi, że ma, wypożycza lub ma te super samochody i po świecie podróżuje. A i rozmawiał też z innymi bogatymi/sławnymi.
https://www.youtube.com/watch?v=9qxcYN2 ... e=youtu.be (filmik nie publiczny nie wiadomo czemu)
https://www.youtube.com/watch?v=WyI60FQYRlQ
https://www.youtube.com/watch?v=ixWCu2uu590

-- Dodano: 31 gru 2016, 11:09 --

http://motywator.com.pl/sukces/ Tutaj jego kolejny projekt. Ktoś coś o tym wie?

boltron
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: boltron »

Użytkowniku Proszebardzo właśnie to są prawdziwe "biznesy" Jacka W. czyli wszędobylskie szkolenia.

O czym nagrał wczoraj filmik? - Cześć przeczytałem kolejną książkę i streszczę Wam ją w 10 minut. Zapisz się na newsletter bo tam dostaniesz magiczną wiedzę.

Ten Pan sprzedaje szkolenia:
Rusz dupe, kurs 1 milion, sukces, jajncziki na oblokach, zmniejsz ból mentruacyjny, tantra, uwodzenie kobiet, mistrz seksu itd.

Możemy jedynie powymyślać nazwy kolejnych szkoleń:
"Sukces w 60 sekund", "Z lenia do bohatera", "Dziś 2 zł, jutro 2 miliony", "Podstawy sukcesu w 3 dni", "Jak osiągnąć wolność sukcesową?", "Bądź sukcesem", "Sukces dla wszystkich", "Bądź marką", "U.L.T.R.A. S.U.K.C.E.S." itd.

Proszebardzo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Proszebardzo »

Cblondyn A ty mi udowodnij, że nie jest. Nie wiemy jaki ma majątek więc nie można go określić czy jest milionerem/oszustem.

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

Tu już nawet nie chodzi o majątek Jacka. W wieku 40 lat nawet pracując na etacie powinien coś posiadać.
Zauważ że on jest znany jedynie ze swojego kanału sukces.pl na YouTube. Osoby, które oczarował tym swoim opowiadaniem o sukcesie zarejestrowały się na jego stronie "mistrzmotywacji.pl" bo tam obiecuje więcej wiedzy.
Jeżeli ktoś za późno zorientował się że jego kurs 1 mln jest do bani, podarował mu w ten sposób 3000 zł. Podejrzewam że takich osób nie brakuje bo sam jestem ostrożny a niewiele brakowało abym został sponsorem jego "podróży dookoła świata"
Pokaż mi jedną osobę, która zarobiła na jego kursie chociaż tyle żeby jej się kurs zwrócił. Ja takiej do tej pory nie znalazłem. Zamiast tego można jedynie poczytać komentarze rozczarowanych ludzi, którzy skorzystali z kursu Jacka.
Jeżeli ktoś chce sprawdzić wartość kursu samodzielnie, Jacek zamierza w maju dać Wam kolejną "szansę". Ja kupiłem ten kurs w listopadzie i nawet nie szukałem informacji o Jacku w Internecie. Teraz wiem, że gdybym trafił na takie forum jak to, sprawa była by oczywista że nie wchodzę w to bagno. Osoby, które tu weszły powinny być wdzięczne założycielowi wątku o Jacku Wiśniowskim bo w ten sposób mogą "zarobić" 3000 zł.

PaTientmind12
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2015, 13:24

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: PaTientmind12 »

Cześć wszystkim,
założyłem ten wątek, żeby się coś dowiedzieć na temat kursu Pana Jacka.
Nie zaglądałem tutaj z 3 miesiące, bo nikt nic nie odpisywał.
Nie mogę uwierzyć, że teraz jest takie zamieszanie z tym wszystkim. Niemniej jednak sam nie wiem co mam wam powiedzieć na ten temat. Ja Pana Jacka nie uważam za oszusta. Może jestem naiwny, ale zmienił on mój sposób myślenia i postrzegania świata. Staram się robić wszystko to co mówi i póki co wychodzi mi to na plus w życiu. Nie chce tutaj nikogo oceniać, czy krytykować bo czuje się niekompetentny do tego.
Tak czy siak uważał bym na te wszystkie wypowiedzi.

Generalnie zastanówmy się co nam da, że on jest czy nie jest oszustem. Może lepiej zastanowić się co możemy zyskac z tego co on mówi, czy pokazuje na tym szkoleniu czy nawet na youtubie.
Ktoś pytał/pisał, że nie można z nim porozmawiać.Ja z nim odbyłem rozmowę. Napisałem maila z prośbą o wyznaczenie terminu. Za 2-3 dni dostałem odpowiedź z datą i godziną (8.00-10.00), spisałem sobie wszystkie pytania. Zadzwoniłem koło 9.00 w wyznaczony dzień i Pan Jacek odebrał normalnie. Wypytałem go o wszystko co chciałem, a on mi wszystko co wiedział powiedział w konkretny sposób. Mogę dodać, że wydaje mi się człowiekiem bardzo opanowanym.


To co napisałem to moja opinia, gdyby ktoś chciał więcej na ten temat porozmawiać, mogę nawet podać maila czy telefon komórkowy i porozmawiać z nim na ten temat. Gdyby ktoś bardzo chciał, a jest z okolic Kielc, mogę się nawet spotkać na rozmowę jeżeli to ma komuś pomóc i odmienić jego życie lub ostudzić czyjeś emocje.
Nie bronię tutaj jego, po prostu jestem typem człowieka który jest wdzięczny za wszystko co go spotyka na swojej drodze.

I błagam nie nakręcajcie się tak i nie róbcie jakiejś afery z tego wszystkiego. Każdy ma prawo powiedzieć swoją opinię, ale niech ona nie emanuje negatywnymi emocjami.

mix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 30 gru 2016, 11:54

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mix »

Nie ma sprawy, nikt Cię nie zmusi do zmiany opinii na temat kursu. Jeżeli Ty cokolwiek z tego wyniesiesz, chwała Ci za to i gratuluję. Każdy ma prawo do własnej opinii. To że założyłeś wątek na tym forum jest dobre bo dzięki temu każda osoba zainteresowana kursem może wyrazić swoją opinię, nieważne czy będzie pozytywna czy negatywna. Zawsze dzięki temu mamy jakiś punkt odniesienia. Jesteś chyba do tej pory jedyną osobą która oceniła ten kurs pozytywnie. Ważne żeby Twoja opinia była szczera bo jeżeli ktoś w przyszłości skorzysta z tego kursu dzięki Twojej namowie, może mieć żal nie tylko do Jacka ale i do Ciebie...

ODPOWIEDZ