Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Speedbird
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2020, 15:35

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Speedbird »

ninjaproject pisze:
24 cze 2021, 10:45

A to, to ja wiem.
Sam też pomagałem za darmo przez szereg lat.
Ja caly czas pomagam za darmo. Nie mam platnego kursu, aczkolwiek na pomaganiu zarabiam - na afiliacji produktow. :shock:

Afiliacja - czyli zarabianie prowizji na polecaniu produktow - wciaz jest bardzo :roll: oplacalnym biznesem.

Ale niestety przez takich ludzi jak te "kolcze" od siemiu bolesci, ludzie boja sie nawet adres mailowy zostawic. Ostatnio jeden z nich zrobil kurs o afiliacji, przejrzalem, rece mi opadly, a on za to bierze kase. Niecale 700 zl ale jednak. Masakra. :563:
ninjaproject pisze:
24 cze 2021, 10:45

Tak samo nie mam zbytnio chętnych, ponieważ pokazuję brutalną prawdę o trejdingu, i nikomu nie obiecuję "gruszek na wierzbie".
Tez nie mam zbyt wielu chetnych, bo tez sie nie reklamuje. :569: Przez przypadek jak sie ktos zlapie z FB albo z YT to moze wypelnic ankiete i ja bardzo chetnie pokieruje dalej. Nie na zasadzie automatycznych maili spamowanych raz w tygodniu, ale na Zoom, na zywo, one-to-one.

U mnie jest tak, ze trzeba wypelnic krotka i darmowa ankiete, :568: a ja na podstawie odpowiedzi sprawdze co mozna takiej osobie zaproponowac.

W przypadku budowania strony w necie dla swojego biznesu, polecam co uzywac. (Hosting, Theme, Narzedzia)
A gdyby ktos zapragnal miec swoj sklep internetowy, to rowniez albo pomagam zbudowac, albo podpowiadam gdzie to zrobic.

Natomiast w sytuacji, gdyby ktos nie mial sily na budowanie strony, daje gotowe rozwiazania. Na przyklad ClickFunnels, Kartra, albo inne.
Jesli ktos chce z tego korzystac to wykupuje sobie licencje i dziala, ja pomagam zwiekszyc efekty, a profit mam z wykupionej licencji.

W kazdym momencie ktos moze stwierdzic, ze nie chce uzywac produktow, a wtedy te firmy zwracaja pieniadze bez zadnego gadania. :evil:
A na wiekszosc ofert to i tak jest przynajmniej 14-30 dni uzywania za darmo. Wiec mozna potestowac, zanim wyda sie kase. :!:
ninjaproject pisze:
24 cze 2021, 10:45

Niestety, ludzie nie chcą znać prawdy.
Ludzie chcę być omamiani perspektywą szybkiego i łatwego zarobku.
Lecą na to jak muchy do lepu.
Przede wszystkim dlatego, ze sa zdesperowani. Chcieliby miec inne zycie i szukaja sposobu na zmiany.
Zmiany sa mozliwe, ale nie w 90-dni. Nie ma szybkiego i latwego zarobku. Jest mozolna praca i nad soba i nad biznesem. :cry:

Ja linkow do swojej ankiety tutaj podawal nie bede :mrgreen: Wystarczy w Google wpisac :arrow: Horus London
Od gory do dolu sa linki do mojej firmy 8) Przynajmniej tutaj, w UK :wink:
Nie ma znaczenia co posiadasz, ale co z tym zrobisz - Horus London Ltd

Lornzes
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 22 cze 2021, 08:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lornzes »

Jeszcze ich nie sprawdziłem. Czy dotyczą konkretnych modeli biznesowych lub handlowych?

Awatar użytkownika
Janusz___
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, 23:31

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Janusz___ »

Witam.

Mam pytanie do osób, które ukończyły kurs.

Jak Wam idą biznesy i po jakim czasie zarobiliście pierwszy milion?

Awatar użytkownika
Speedbird
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2020, 15:35

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Speedbird »

Lornzes pisze:
10 lip 2021, 13:58
Jeszcze ich nie sprawdziłem. Czy dotyczą konkretnych modeli biznesowych lub handlowych?
Z cala pewnoscia moge powiedziec, ze tak. W ankiecie zadaje caly szereg pytan, a odpowiedzi pozwola mi spersonalizowac odpowiedni model biznesu. Tak wiec osoba wypelniajaca ankiete nie jest bombardowana szablonowo, ale ma dopasowany schemat dzialania do swoich mozliwosci.

Innymi slowami mowiac, w zakresie robienia biznesu nie ma u mnie kursu za okreslona kwote.

Nie sprzedaje jednorekiemu bandycie dwoch rewolwerow na raz, twierdzac, ze w ten sposob podwoi swoje wyniki ;)
Nie ma znaczenia co posiadasz, ale co z tym zrobisz - Horus London Ltd

Awatar użytkownika
sandramillerr
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 paź 2021, 12:40

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: sandramillerr »

@Janusz___ Mam na myśli to samo pytanie. Podejmę kurs tylko wtedy, gdy ktoś przyjmie gwarancję, że warto.

ODPOWIEDZ