Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

Nie wiem jak teraz, ale
gdy ja zaczynałem, jakieś 5 lat temu to znalezienie ciekawej oferty na aliexpresie zajmowało tydzień ślęczenia po 8 godzin dziennie.
Nie powiem, można było znaleźć okazje i zarobić, ale nie kokosy- raczej dorobić do etatu, bo przy większej skali dochodziłaby papierologia zżerająca cały dochód.

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Dzień Dobry,

Wizja na filmikach: będziesz zarabiał 10 koła miesięcznie pracując max. 1h dziennie i przez resztę 23h w ciągu doby będziesz mógł się drapać po pępku, do tego prawdopodobnie zostaniesz uduszony nadmiarem gotówki, która spadnie na Twój łeb.
Rzeczywistość: Sprzedaję na Ebay/Amazon/Allegro, powyżej jakiego dochodu zarejestrować firmę? Jaki typ rozliczania się z US wybrać? Jak rozliczać księgowość? Co zrobić kiedy klient nie płaci faktury na 200 000 PLN? Wysłałem towar ale się okazało, że dotarł uszkodzony, jak to wytłumaczyć klientowi, który wydał mi negatywną opinię?

Ciekawi mnie co oznacza kiedy ludzie na filmikach u tego Pana mówią, że zarabiają takie kokosy? Co oznacza w ich mniemaniu słowo ,,zarobek"?
Bo można ,,zarabiać" 10 koła dziennie, przy czym obrót będzie 9900 a zysk 100 PLN
Podczas gdy można ,,zarabiać" 200 PLN dziennie z czego będzie to rozumiane jako zysk netto

Oglądaliście może film z tą matką z małym 2 letnim dzieckiem, która zaczęła być kursantką?
Myślałem, że to są jakieś jaja. Pani poprosiła męża aby przyniósł zalegające rzeczy z piwnicy (które były w ich posiadaniu od x czasu), po czym wystawiła w internecie, sprzedała i już jest przykład sukcesu, bo w krótkim czasie zarobiła 1000 PLN sprzedając swoje prywatne rzeczy z garażu,
Ludzie, serio??
Jak byłem w gimnazjum to też sprzedawałem jakieś rzeczy, które znalazłem w swoim pokoju, zarabiałem podobne kwoty, nie wiedziałem, że jest to sukces...

Oglądałem na wyrywki jego ostatnie transmisje internetowe. Marketing LVL hard, rzeczy typu: TYLKO DZIŚ CENA KURSU X ZAMIAST Y.

Jedną rzecz jestem w stanie przyznać Panu Jackowi, potrafi (w moim odczuciu) perfekcyjnie przemawiać, naprawdę.
Dobra prezentacja wizualna własnej osoby, odpowiednia dykcja itp. Wiadomo czasami zdarzają się zająknięcia czy błędy językowe (próbujcie cały czas mówić na żywo do kamery w internecie przez 1h to zobaczymy jak płynnie Wam to pójdzie :D ).
Serio widać, że dobrze się wyszkolił jeżeli chodzi o przemawianie do ludzi, odpowiednia dykcja, mówi cały czas podobnym tonem. Dla porównania pooglądajcie jak wstawiał wywiady ze swoimi kursantami, to są dwie szkoły wysławiania się.
Zeedo pisze:
09 maja 2020, 20:37
Tymczasem przemiły Pan Jacek co miesiąc przychodzi oburzony na grupę, do której cały czas dołączają kursanci z kolejnych kursów i oznajmia, że ci, którzy niczego u niego nie kupili przez ostatnie 30 dni będą usunięci z grupy, "bo się do niej nie nadają" albo są "cwaniakami". W ten sposób praktycznie wymusza na swoich klientach, aby robili zamówienia u niego w sklepie.
Przepraszam ale nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś w dzisiejszych czasach może mieć takie podejście do drugiego człowieka. Takie zachowanie wskazywałoby na kompletny brak szacunku względem innych ludzi, dlatego nie wierzę aby Pan Jacek tak się zachowywał.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 736
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Lorcan pisze:
13 maja 2020, 10:12
Dzień Dobry,
...........................................

Przepraszam ale nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś w dzisiejszych czasach może mieć takie podejście do drugiego człowieka. Takie zachowanie wskazywałoby na kompletny brak szacunku względem innych ludzi, dlatego nie wierzę aby Pan Jacek tak się zachowywał.
Posłuchaj odbiorców (i ich wypowiedzi) :shock: , polskich polityk-ów (-kierów), to uwierzysz :!:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

@Lorcan,
Kiedyś uczyłem ludzi (dzieci i młodzież głównie) angielskiego, prywatnie.
Pewnego razu, a to było jeszcze wtedy, gdy zarabialiśmy w milionach, a ja płaciłem milion miesięcznie za suterenę w szeregowcu, podjechało pod dom BMW (szok w tamtych czasach) i wysypała się z tego BMW garstka 18-nastolatków (2 dziewczyny i 3 chłopaków) i że oni chcą się uczyć angielskiego i do matury też.
Okazało się (nie było wtedy internetów ani takich komputerów), że to BMW jeden z tych chłopców kupił sobie sam za swoje zarobione pieniądze. Dwoje z tych chłopców handlowali na wolnym ryknu najpierw ciuchami młodzieżowymi, a potem butami młodzieżowymi Dr.Martens.
Sami jeździli nawet do UK po te buty.
A ja ich angielskiego uczyłem.
Potem nawet ich dzieci uczyłem.
Chłopaki doszli do tego, że otworzyli własną hurtownię obuwia i potem nawet własną fabrykę.
Oficjalnie są szewcami. Do dziś zresztą funkcjonują na tym rynku z powodzeniem.

Na każdy sukces trzeba zapracować.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Szybki_Bill
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2020, 20:32

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Szybki_Bill »

Dzień dobry,
Czy ktoś może dać opinię na temat ,,Kreatora milionerów"?
Oglądam ostatnio filmy Pana Jacka, daje on dużo przykładów swoich kursantów którzy zarabiają pieniądze przez internet.
Sprawia bardzo przyjemne wrażenie, mówi informacje na temat handlu. Nie chciałbym stracić pieniędzy na kreatora dlatego szukam opinii, może od kursu ,,1 milion" zmieniło się coś i kursy są lepszej jakości?

KajtekMK
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:02

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KajtekMK »

Odbiegając trochę od tematu
Od pewnego czasu śledzę kanał na yt Norberta Adutisa o Amazonie FBA.
Wszystko wydaję się być tam rzetelne i merytoryczne. Moim zdaniem kanał Jacka bije na głowę.
Czy miał ktoś styczność z jego kursem?

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Stop reklamowaniu innych kursów

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Czytam ten wątek i od kilku stron widzę dziwną tendencję,

Bardzo proszę pozostałe osoby o nie reklamowaniu kursów innych osób w tym wątku,

Wiem, że robicie to bardzo subtelnie na zasadzie: ,,słuchajcie, słyszałem o takim kursie XYZ, który jest podobno mega, ktoś z Was korzystał?"

Jeżeli nie są to kursy/szkolenia powiązane z tym tematem/Panem Jackiem to proszę jeszcze raz o ich nie reklamowanie, bo z tematu robi się śmietnik.

Dziękuję

KajtekMK
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:02

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KajtekMK »

Ja pierdole .... ty tak serio?
Tak zostałem specjalnie opłacony przez niego do zareklamowania jego kursu na tym forum hahahaha co ty chłopie bierzesz
Zobacz od kiedy jestem zarejestrowany na tym forum a kiedy powstał ten kurs, i że już wcześniej pisałem w tym temacie o czym innym.
Skoro nie ma niezależnego info w necie na innych forach to co dziwnego, że się o to pytam? Może ktoś korzystał z tego akurat. Na jakimś forum ktoś zadał to samo pytanie co ja. Sprawdź sobie. A nie pierdolisz jakieś farmazony
Skoro moderator/administrator uzna, że mój ostatni post wspomniany przez ciebie jest nie związany z tym tematem. Niech zrobi z niego osobny temat albo usunie. Nie ma problemu.

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

Witam serdecznie społeczność forex-nawigator.biz
Specjalnie się zarejestrowałem aby zabrać głos w tej dyskusji.

Na wątek natrafiłem zupełnie przypadkowo –I się nie zawiodłem.

Wszystko to co oferuje Jacuś oparte jest na WASZEJ naiwności.

Otóż Jacuś to zwykły naciągacz... bazujący na ludzkiej słabości i naiwności.
Nie napiszę wprost, że to oszust... bo mnie nie oszukał, wiec nie mam podstaw prawnych do takich słów.
Ale czytając co jest tylko w tym wątku, tylko kwestią czasu jest kiedy jakaś grupa ludzi się skrzyknie i wytoczy przeciwko Jacusiowi pozew zbiorowy o... o naciągactwo....

Przyjrzyjmy się bliżej kim jest omawiany tu Jacek Wiśniowski.
To ponad 40—sto letni człowiek, który nigdzie nie przepracował ani minuty.
Wszystkie jego pseudo-biznesy to jedna wielka ściema.
Bujda na resorach warta tyle co kilo kitu na agrafce.

Po kolei... Otóż Jacek Wiśniowski to erotoman i pseudo nauczyciel technik seksualnych.

Samozwańczy „mistrz sexu”.... i terapeuta jak mieć orgazm bez wytrysku.... bo wedle słów Jacusia sperma to siła. Wiec nie warto się spuszca.... tzn. nie warto mieć wytrysków..
Podobno tę wiedze nabył w jakiś bibliotekach w czasach gdy nie było internetu w jakiś poradnikach tantrycznych i dodał coś tam od siebie.
Nie posiada on żadnego wykształcenia medycznego ani akademickiego w tym zakresie

Ale przez kilka lat za kasę oczywiście uczył... stój... opowiadał, co należy jeść... aby Wacek stał długo na baczność i zaspokajał niewiasty.
Tymi pseudo-poradami żeby penis stał równo i długo naciągał swoich klientów.
A że temat w sumie wstydliwy to nikt nie będzie go o to skarżył... w końcu zawsze dodawał, ze jak już wam nie chce stanąć to widocznie trzeba się udać do lekarza
Nosz kurcze.... diagnoza tysiąclecia powiedziałbym.

Kolejnym super biznesem Jacusia to.... jak podrywać dziewczyny.
Jacuś używał pseudonimu BRUNET. I prowadzili tę niby szkołę uwodzenia pożal się Panie Boże wówczas z innym błaznem o nicku ADEPT.... jeszcze większy błazen od bruneta

Z Jacusiem miałem wątpliwą okazje spotkać się osobiście:
- 1 spotkanie w Gdańsku w salce Hotelu na starym mieście w okolicach października 2013 – wówczas zaciekawiony zapisałem się na ten pseudo wykład – wyszedłem po około 30 minutach – miałem przynajmniej niezły ubaw
- 2 spotkanie też w Gdańsku w sali konferencyjnej centrum biznesowego na ul. Arkońskiej – luty 2019
Wyszedłem po 15-stu minutach gdy się okazało, że to jego techniki motywacyjne to sprowadzały się do zakupy super wyjątkowego arcydzieła literatury faktu... czyli książki Jacka Wiśniowskiego pt. „Rusz Dupę”.
Wyszedłem po około 15-20 minutach.

Co jakiś czas oglądam te jego materiały na YT z ciekawości i dla żartu... bo to najtańsza komedia
Gdy słyszę jak SEPLENI i pluje na mikrofon, i ta jego makabryczna mimika twarzy.
No komediant... który poderwie każda laskę i ją zdobędzie - jaka ona super by nie była.. tak to są jego słowa..
Tak wiec drogie PANIE.. kobiety... uważajcie na Jacka... bo on was na 100 % poderwie i na pewno sprawdzi wasza niewinność szybciej niż wy wrócicie do domów.

Ten biznesik naciągania na kurs aby Wam Wacek stał na baczność i jak poderwać każdą laskę i ją wykorzystać szybciej niż ona się zorientuje... to się chyba słabo sprzedawał.

Jacuś szukał inspiracji i ją znalazł.

A tą inspiracją okazali się tacy ludzie jak m.in. TU.... którzy dadzą się omamić że wydając 3000 zlotych dostaniecie wiedzę wartą milion... i w rok będziecie posiadaczami miliona...
A Jacuś dalej za te Waszą naiwność będzie mógł się:
- lansować
- jeździć drogimi autami z wypożyczalni
- latać po świecie za waszą kasę
- dalej pitolić jaki to internet jest super i tyle

Przejdźmy do faktów.

Otóż w internecie da się zarobić spore pieniądze.
Nawet bardzo spore. Ale na to trzeba poświecić więcej niż 1 h dziennie
Więcej niż rok.
I na pewno coś więcej niż tylko bycie dealerem na allegro czy nawet na amazonie

Przejdźmy do liczb

Oczywiście dropshipping ma jakąś przyszłość.... ale dla hurtowni albo dla producentów.

Bo chyba nie jesteście aż tak naiwni, że hurtownie same nie oferują swoich produktów i to takich jakie mają na skąłdzie na takich allegro czy amazonach.

Żeby zarobić milion... zarobić a nie mieć obrotu milion w rok... musicie mieć 83.333,33 pln zysku. (!!!) zysku miesięcznie... czyli 2.738,73 pln zysku na dzień!!!!!

Co takiego i w jakiej ilości musicie sprzedawać aby mieć taki zysk...??

Ano aby mieć taki zysk musicie sprzedawać ludziom OBŁUDĘ zarabiania i jak się w miesiącu znajdzie 30 jeleni chcących zapłacić za ten tandetny kurs 3.000 to wówczas zarobicie... teraz rozumiecie na czym polega ten biznes Jacusia???

Na robieniu z Was jeleni.

Ten kurs wpadł w moje ręce... ale nie płaciłem za niego ja... i powiem WAM, że tylko skończony naiwniak może za ten kurs dawać 3.000 złotych.
Ale cóż. Internet to siła. A jak ktoś chce uwierzyć w bajki to w nie uwierzy.


A teraz coś osobiście do Jacusia...

Jacuś... nie denerwuj się.... skoro na takiej stronie jak ta... dla osób analitycznych byłeś w stanie omamić ich w stanie ich wizją pasywnego dochodu i milionem dolarów w rok... to dasz radę i z naiwniakami w sieci dalej.. Nie poddawaj się
A ja mam ubaw z osób które ci dały choć złotówkę....

A tu mała „reklama” kim jest owy Jacuś Wiśniowski:
https://www.youtube.com/watch?v=EsT5Gc_tT2s

Prawdziwe metody na dojenie WAS z kasy Jacusia to:

Mistrzseksu
Mistrzmotywacji
Mistrz-stojącego-Wacka
Mistrz-podrywu
Mistrz-jak-mieć-każdą-laskę
Mistrz-punktu-G
Mistrz-robienia-na-drutach
Mistrz-robienia-WAS-w-konia
1000 nieruchomosci w tydzień
miliard klientów w kwartał

On to w ogóle taki mistrz nad mistrze, że ho ho..

Bo nie byłoby takich SAMOOZWAŃCZYCH „mistrzUUFF” rękodzieła, gdybyście nie byli tak NAIWNI jak jesteście.

A z kogo najbardziej się śmieję.. Z WAS się śmieję... cytując „Kariera Nikodema Dyzmy” Dołęgi Mostowicza... bo nie mogę uwierzyć, zę ludzie z takiego forum.. forum umysłów analitycznych dało się nabrać takiej miernocie jakim jest Jacuś Wiśniowski


PS. Przestrzegam Was także przed innym amatorem naciągania czyli
- niejakim Krzysztofem Królem.... z jego pseudo kursem „wyzwanie 90 dni” w jakim macie po 90 dniach być miliarderami
- niejakim Adrianem Kołodziejem – też amatorem taniego podrywu, który uwierzył, że jest mistrzem nauczania biznesu

Liczę na większą rozwagę dla społeczności forex. Nie tylko na tym kanale.
Pozdrawiam wszystkich. Ahoj.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2020, 22:42 przez Competition_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.

mario2000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 07 gru 2018, 12:37

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario2000 »

OSTRZEŻENIE!!!

Kilka tygodni temu zakupiłem książkę Badziaga - Umysł Milionera.

Cena koszmarna, coś około 80 zł - jakość ŻENUJĄCA. Takiego gó..a to już dawno w ręku nie miałem.

Czuję się jak oszukany osioł, widać że facet zaczynał z Jacą swoje pierwsze biznesy internetowe.


Plus tej całej sytuacji jest taki, że chyba zacznę w internecie pracować i sprzedawać cokolwiek. Tylu jeleni do krojenia nie znajdziesz nigdzie.

Sam się nim stałem po zakupie książki Rafaela:)

ODPOWIEDZ