Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

No pewnie, że nie wyjaśnią, chociaż masz to jak na dłoni!
Zrób to samo, co oni!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

https://www.youtube.com/watch?v=sxmJR6Zxz4k


patrzcie ten filmik, jacek gada, że apple najwięcej zarabia na aplikacjach.. co jest totalną bzdurą. wystarczy w google wpisać na czym najwięcej zarabia Apple.

jeszcze wymówić nie potrafi poprawnie od paru lat firmy i modelu laptopa... kogo ja kiedyś ogładałem i podziwiałem ahhaah

Muczacza
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2020, 19:18

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Muczacza »

Jacke otworzył firmę z Żelami antybakteryjnymi podczas kryzysu i zaczął je sprzedawać, Kursanci byli zachwyceni dzwoniąć i wciskająć ludziom jego prdukty :D

amibel691
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2020, 20:27

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: amibel691 »

Muczacza pisze:
21 kwie 2020, 18:07
Jacke otworzył firmę z Żelami antybakteryjnymi podczas kryzysu i zaczął je sprzedawać, Kursanci byli zachwyceni dzwoniąć i wciskająć ludziom jego prdukty :D
hahaha, zele antybakteryjne jacus odplywa, czemu tacy oszusci dalej tworza i nic sobie z tego nie robia? co to za polityka z usuwanie niewygodnych komentarzy czy wiadomosci na lajvie, jedyne czego zaluje to 34 zl za KSIĄŻKĘ ktora mozna sie podetrzec co najwyzej xD

Zeedo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2020, 19:58

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Zeedo »

Kupiłam u niego tańszy kurs za 200zł "Umysł Milionera". Był on taki sobie, dużo coachowskiej gadki tak jak mówicie, natomiast uczestnicy, którzy nie zrobili zwrotu :-) mieli dostęp do grupy na FB, w której można u niego było nabyć produkty do odsprzedaży na Allegro. Myślałam, że to fajna opcja mieć tanie ceny od producentów. To był właśnie ten moment z COVIDEM, gdy wyskoczył z żelami i przekonywał, że będą się sprzedawały przez lata - po miesiącu produkty przestały być dostępne w jego sklepie, grupa zmieniła nazwę, pojawiły się maseczki, a potem multiwitaminy i białko w proszku. Więc sprawdziłam ile osób to kupuje na Allegro - z tego co widzę kupują 0-1 osoby. Tymczasem przemiły Pan Jacek co miesiąc przychodzi oburzony na grupę, do której cały czas dołączają kursanci z kolejnych kursów i oznajmia, że ci, którzy niczego u niego nie kupili przez ostatnie 30 dni będą usunięci z grupy, "bo się do niej nie nadają" albo są "cwaniakami". W ten sposób praktycznie wymusza na swoich klientach, aby robili zamówienia u niego w sklepie. Była też raz sytuacja, że ktoś zamówił u niego 1000 buteleczek żeli, gdzie jeden był gęsty, a reszta lała się jak woda - wrzucał nagrania na grupę, nie wiem jak ta sprawa się skończyła. Niektórzy skarżyli się na opóźnienia w dostawie, stąd wolałam nie ryzykować. A teraz drugi raz ta sytuacja, że kup coś albo wypad z grupy to już się wkurzyłam i tak trafiłam na Was. W porównaniu do konkurencji, u której kupiłam kurs Allegro, tamta grupa naprawdę dzieli się wiedzą w takich kwestiach jak założyć firmę, jakie PKD wybrać, czy trzeba rejestrować VAT i kasę fiskalną - na tej grupie u Jacka jakoś mało takich postów, za to można znaleźć, że ktoś odsprzeda np. te kilka żeli, które kupił, bo widocznie mu się nie sprzedają. Wydaje mi się, że ta grupa jest głównie po to, by wiedzieć, że Jacek ma nowe produkty w sklepie, nie jest jakąś kopalnią wiedzy merytorycznej :P

Aleks68
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:22

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Aleks68 »

Ludzie czy wy jesteście tacy głopi czy tylko udajecie ?
Ten kurs jest gówno warty, całe allegro jest zapchane w kategori żele jest ponad 100 stron na każdej stronie miesci sie 50 ofert. Razem 5000 ogłoszen nie macie szans, jesli juz koniecznie chcecie kupic jakis kurs to polecam 2 profile ma instagramie

Inwestujesz - cena kursu 99 zł oraz

Inwestuje - cena kursu 69 zł

Na prawde te 2 kursy razem są 30 razy tansze od tego gówninego kreatora milionerów a zarazem są kilka razy lepsze, po pierwsze kurs jacka wykupi pewnie z 1000 nauwnych baranów ktore mysla że w 2 tygodnie zostaną milionerami i będa zarabiac 20 tys na miesiąc. Już widze ich miny jak wstawiów na droppshipingu 100 przydmiotów i sprzedacą max 10 i zarabią 30 zł na miesiąc. O wiele bardziej oplaca sie kupic kurs inwestuje lub inwestujesz jak kupilem oba te kursy i jest bardzo zadowolny i przy okazji zaplaciłem łacznie 168 zł a nie kilka tys jak za kurs jacka

Lynch
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:53

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lynch »

Właśnie był live gdzie bylo 2,3-3+k ludzi i sprzedawał kreator milionerów za 3000, oglądałem to z dystansem, te jego perswazje i naprawdę tak się nakręcał by ludzi przekonać, że szok, wywierał wpływ zadając te debilne pytania czy dobrze jest Ci gdy jest tak i tak, czy nie chciałbyś tak i tak.. pomijam to, że miały być konkrety a było 1,5h lania wody i finalnie oferta, gdy zacząłem pytać o ebay w sesji pytań o sprawy techniczne, handlowe to po chwili mój komentarz od razu znikał, także musiał mnie zablokować a to było normalne neutralne pytanie odnośnie handlu, najlepsze jest to że ruchu nie brakowało oraz ludzi którym łatwo wyprać mózg (sam kiedyś tak miałem, doprowadziło to do dużego ego i dumy co przeważnie zawsze się źle kończy bo człowiek zakrzywia całkowicie swą rzeczywistość w głowie i ma wyobrażenia które nijak się mają do tego co jest, tym bardziej jeśli porównamy to do forex)

czerepinskidomino
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2020, 09:45

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: czerepinskidomino »

Kurde, że nie znalazłem tego forum wcześniej :/ kupiłem na pół kurs za 1100 zł pierwszy miesiąc jego świetnego kursu i uznaje że ego tego Pana to jest wywalone w kosmos chwali się, że zarobił 300 tysięcy w dzień, a żeby oddać 1100 zł to już nie ma XD No to jest zwykły oszust, do tego zamówiłem u niego saszetki i ich nie otrzymałem, kupując maseczki przyszły nie takie jak na zdjęciu. Napisałem do niego o zwrot kursu to nie odpisuje, a napisałem w terminie. Tym bardziej co to za biznesmen, jak napisałem do obsługi jego strony od żeli to odpisał on, a nie jego wielka drużyna, którą się chwali. Szukając adresu jego firmy znalazłem ten cały PROMNET, który jak się okazuje jest zwykłym domem (tak wynika z googlemaps, zdjęcie pochodzi z 2013 a on z tego co mi wiadomo już od 2006 roku zarabia miliony) adres jego firmy Starzynskiego 19
39-200 Debica wysyłam tam pismo, o zwrot pieniędzy, jeśli ktoś chce się jeszcze podzielić jak można odzyskać pieniądze to proszę o informację ??? Wypowiem się jeszcze na temat kursu. Gość robi na wordpressie, który chyba jest darmowy albo kosztuje grosze filmy wrzuca na vimeo, które jest darmowe, nie ma platoformy za jakość jaką za taką cenę za kurs można zapłacić. Gość jąka się jakby codziennie mu ktoś chciał wklepać ( i tak chętnie i ja sam bym mu miche oklepał bo to złodziej czekam na kurs na żywo XD) Reasumując chcesz zarabiać miliony weź się do roboty i po prostu zacznij ( zapłaciłem 50 zł u innej osoby i dostałem jeszcze lepszą wiedzę niż u tego jąkały). Naprawdę jest on zakałą rozwoju cała jego działalność w internecie to bujda. Jedyne co mogę powiedzieć to, że mi głupio, że dałem się nabrać na jego namowy. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś inne sposoby jak otrzymać zwrot pieniędzy to proszę o informację jeszcze raz???

Lynch
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:53

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lynch »

Powiem Wam jak wygląda dropshipping na ebay z poziomu początkującego bo niedawno zacząłem.. Powystatawialem około 20 aukcji na ebay.com czyli USA, wejść mam mniej więcej do 30 na aukcje więc nie powala pomimo że inni mają ten sam produkt i go sprzedają i jest to dlatego, że mam 0 opinii i gwiazdek a więc zaufanie wobec mnie jest bardzo małe, tak samo jeśli chodzi o pozycjonowanie więc nikt jeszcze nic nie kupił, wiadomo wiele czynników ma na to wpływ, jestem pewnie na szarym końcu na liście z aukcjami, dziś dodalem pierwszą reklamę na fb na rower i zobaczymy, zauważyłem że niektórzy mają aż 50000+ aukcji, x lat konto no i wiadomo tacy ludzie zarabiają, ale na początku trzeba się dosyć narobić i tych aukcji nawystawiać by to 'chwyciło' i jakieś opinie się pojawiły a jacek mówi wam, że godzinka dziennie, no chyba, że zna jakiś wspaniały trik no ale takie rzeczy to już na kursie

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

No, kurde, ale Amerykę odkryłeś!
Każdy biznes trzeba rozwijać i szukać metod zdobywania klienteli.
Sami do ciebie nie przyjdą!
No, chyba że możesz zaoferować coś, czego nikt inny nie może, a ludzie tego potrzebują?

Stary handlowiec ci to mówi!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ