Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Muczacza
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2020, 19:18

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Muczacza »

Również czekam na Wasze opinnie, jest ktoś po jego kursie Allegro, Amazon ?
Zarobiliście coś ?
Macie te minimum 500PLN ? heh

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Kreuj Milionera

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Dawno mnie tu nie było,
Na kanale Jacka powstał nowy film zatytułowany ,,500+ ..."
Powiedział on na nim, że przez tę sytuację na świecie jest taki boom na zakupy internetowe, że w ciągu jednego miesiąca zarobił więcej niż w przeciągu prawie 3 ostatnich lat.
Wydał jakiś nowy kurs, cena za rok coś od 10000 do 12000 PLN, jakiś Kreator Milionerów.
Mówił też na filmie, że ok. 60% jego kursantów w ciągu kilku dni zarobiła 500 PLN a kilka z nich nawet kilka tysięcy.
Przez chwilę pomyślałem o tym kursie, lecz jak sobie przypomnę opinię o kursie 3000 to od razu mi się odechciało wszystkiego...

Zgodzę się z tym, że przy obecnej sytuacji ludzie kupują więcej przez neta. Zobaczcie jakby ktoś miał teraz firmę produkującą maseczki - no przecież idzie się dorobić jak nie wiem co :) Popatrzcie sobie na takich stronach jak Allegro w jakim tempie te produkty schodzą to się za głowę można złapać.

Powiedział też dużo prawdy, że przyszłość handlu to internet. Afryka się otwiera na zakupy internetowe, niedługo liczba użytkowników internetu podwoi się, coraz więcej osób korzysta z internetu, kupuje jakieś rzeczy itp.

Też się zajmuję sprzedażą pewnych usług przez internet i ja to widzę w inny sposób - z powodu wirusa masa fabryk jest zamknięta przez co dużo rzeczy nie idzie po prostu sprzedać, bo się nie produkują :) Zaś na inne jest boom - maseczki, płyny dezynfekujące itp.

Jedynie czego tak naprawdę jestem ciekaw - jakie będą opinie odnośnie tego nowego kursu Kreator Milionerów.
Chciałbym posłuchać prawdziwych realnych opinii ludzi, którzy z tego skorzystają. Nie liczę na negatywne opinie ale serio mnie to interesuje jak sprawa wygląda w obecnej sytuacji.

arb9
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 20:36

Re: Kreuj Milionera

Nieprzeczytany post autor: arb9 »

Lorcan pisze:
14 kwie 2020, 20:18
Dawno mnie tu nie było,
Na kanale Jacka powstał nowy film zatytułowany ,,500+ ..."
Powiedział on na nim, że przez tę sytuację na świecie jest taki boom na zakupy internetowe, że w ciągu jednego miesiąca zarobił więcej niż w przeciągu prawie 3 ostatnich lat.
Wydał jakiś nowy kurs, cena za rok coś od 10000 do 12000 PLN, jakiś Kreator Milionerów.
Mówił też na filmie, że ok. 60% jego kursantów w ciągu kilku dni zarobiła 500 PLN a kilka z nich nawet kilka tysięcy.
Przez chwilę pomyślałem o tym kursie, lecz jak sobie przypomnę opinię o kursie 3000 to od razu mi się odechciało wszystkiego...

Zgodzę się z tym, że przy obecnej sytuacji ludzie kupują więcej przez neta. Zobaczcie jakby ktoś miał teraz firmę produkującą maseczki - no przecież idzie się dorobić jak nie wiem co :) Popatrzcie sobie na takich stronach jak Allegro w jakim tempie te produkty schodzą to się za głowę można złapać.

Powiedział też dużo prawdy, że przyszłość handlu to internet. Afryka się otwiera na zakupy internetowe, niedługo liczba użytkowników internetu podwoi się, coraz więcej osób korzysta z internetu, kupuje jakieś rzeczy itp.

Też się zajmuję sprzedażą pewnych usług przez internet i ja to widzę w inny sposób - z powodu wirusa masa fabryk jest zamknięta przez co dużo rzeczy nie idzie po prostu sprzedać, bo się nie produkują :) Zaś na inne jest boom - maseczki, płyny dezynfekujące itp.

Jedynie czego tak naprawdę jestem ciekaw - jakie będą opinie odnośnie tego nowego kursu Kreator Milionerów.
Chciałbym posłuchać prawdziwych realnych opinii ludzi, którzy z tego skorzystają. Nie liczę na negatywne opinie ale serio mnie to interesuje jak sprawa wygląda w obecnej sytuacji.
Właśnie obejrzałem film o którym mówisz.
Jestem ciekawy ile jest prawdy w tym, że około 60% kursantów już zarobiło.
Też zacząłem się zastanawiać nad kursem, tym bardziej, że obecna sytuacja sprawia, że faktycznie ludzie kupują więcej przez internet, ale po tych wszystkich opiniach nie przekonałem się. :D

avant
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2020, 20:43

Re: Kreuj Milionera

Nieprzeczytany post autor: avant »

Mamienie wysokim zarobkiem w krótkim czasie to wspólny mianownik akcji, które najłagodniej mówiąc nie zawsze kończyły się zbyt dobrze (Amber Goldy czy jakieś CebulaCoiny). Taki zabieg, to bardzo prymitywne stosowanie zasady kontrastu, czyli "Te 12k to nic przy milionie, który zarobisz w rok". Sam nie kwestionuję przyszłości, która stoi przed internetem, bo niewątpliwie będzie się ta branża rozwijała. Polecam z tych 10k, które wydałbyś na kurs wziąć 1% i za ten procent kupić książki:
1. R.Cialdini: Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka
2. P.Ekman: Kłamstwo i jego wykrywanie w biznesie, polityce i małżeństwie
3. P.Ekman: Emocje ujawnione

Po przeczytaniu tych pozycji jeszcze raz obejrzyj kilka filmów tego Pana i sam zdecyduj, czy warto kupować którykolwiek jego kurs.

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Faktycznie lepiej przeczytać kilka wartościowych książek nim człowiek siądzie do tego typu materiałów na internecie.
Naprawdę chciałbym przeczytać realne opinie o kursie kreatormilionerow ale ponoć ludzie są tak zapracowani na nim, że nie mają czasu się podzielić żadną opinią.

Jedną rzecz muszę przyznać, potrafi on mówić bardzo przekonująco. Już prawie byłem skłonny kupić jego kurs za 12 koła ale ja niestety nie wierzę w takie coś. No trudno.

Pamiętacie kurs 3000? Z tego co kojarzę tam nie było żadnej wiedzy prawnej, podatkowej, porad dot. Prowadzenia rachunkowości itp. Lecz same rzeczy, które można sobie znaleźć w googlach. Ciekawe jak jest z tym kursem pod tym względem?

Szkoda, że zamiast zrobić filmiku pt. ,,12 porad prawnych gdy zakładasz działalność" mamy filmy typu: ,,12 nawyków milionerów" itp. :) Wiadomo na 1wszym filmie byłoby 500 wyświetleń a na drugim kilka razy tyle na dzień dobry.

Kolejna sprawa na filmie padło twierdzenie, że ci wszyscy od ,,flipów" (czyli inwestorzy w mieszkania, wynajmowanie mieszkań, kupowanie, remontowanie i sprzedawanie drożej itp.) nagle podupadli bo ludzie nie mają pieniędzy na czynsz/wynajem z powodu obecnej sytuacji.
Następnie padło twierdzenie, że wygrał E-biznes bo ludzie nagle zaczynają masowo kupować przez internet.

Czyli mają pieniądze na kupowanie produktów/usług przez neta a pieniędzy na tak podstawową rzecz życiową jak wynajem/czynsz już pieniędzy nie mają?

Kurcze nic mi się nie klei niestety.

amibel691
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2020, 20:27

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: amibel691 »

ile jeszcze osób musi to napisać że to zwykły oszust i naciągacz ?

fru123
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 23:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fru123 »

Najlepsze że dzisiaj pod najnowszym filmikiem ktoś zapytał o link do filmiku o którym mówi Jaca (co go fliper obraza). Podałem linka do filmiku z Midasem, wchodzę za godzinę nie zalogowany i komentarz już niewidoczny xD
Jak on daje shadowbany za coś takiego to naprawdę coś jest z nim nie tak. Skłoniło mnie to do przemyśleń co by się działo pod jego filmami jakby nie dało się cenzurować komentarzy...

avant
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2020, 20:43

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: avant »

Moim zdaniem zaczyna to brzmieć troszkę jak wojna branż o to która jest ważniejsza/bardziej intratna. Równie dobrze ktoś od nieruchomości może nagrać filmik, że kupowanie przez internet będzie się ludziom kojarzyło z epidemią/kwarantanną i zaraz po ustaniu zarazy ruszą szturmem do sklepów stacjonarnych. Potem do rozmowy może się włączyć ktoś od przemysłu 4.0, który stwierdzi, że obecne algorytmy analityczne łączące zainteresowanie ludności danym produktem z linią przemysłową są w stanie planować produkcję, z tak niskim współczynnikiem błędu, że w niektórych branżach nie będzie trzeba wgl. handlarzy, bo będzie realizowana dostawa producent -> konsument bez zbędnych pośredników. Dalej można debatować nad tym, czy rosnące zainteresowanie kupowaniem przez Alli w Europie (z tego co wiem najpopularniejszy serwis e-handlu w Portugalii) nie zmiecie z rynku handlarzy kupujących od Chińczyka, by później sprzedać na Allegro, jeśli ludzie będą mogli kupić bezpośrednio u Chińczyka, gdzie jedynym oporem jest obecnie czas dostawy z Alli i głównie przez to ludzie ciągle kupują na rodzimych serwisach. Coraz więcej słyszy się o kolejnych magazynach Chińczyków w Europie.
Podsumowując MOIM ZDANIEM mówienie w prost, że jedna branża to żyła złota, a inna jest beee podkopuje mocna rzekomy profesjonalizm tego Pana.

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

ciekawe.. jacek powiedział, że zarobił przez ostatni miesiąc więcej niż przez ostatnie 3 lata razem wzięte.. a wcześniej mówił, że zarabia siedmiocyfrowe kwoty miesięcznie. Czyli wychodzi na to, że przez ostatni miesiąc zarobił więcej niż 36 milionów złotych. nic tylko pogratulować

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Po tym poście robię sobie długą przerwę od forum

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Od dłuższego czasu śledzę działalność tych wszystkich YouTube'owych milionerów i zauważyłem pewne schematy.

Oni wszyscy mają jedne główne zadanie - wmówić tobie, że jesteś nieszczęśliwy.
Jak mantrę powtarzają następujące rzeczy swoim widzom:

Jesteś nieszczęśliwy bo:
* Pracujesz na etacie
* Pracujesz od 8 do 16
* Pracujesz za kilka kafli miesięcznie zamiast kilkaset
* Masz nad sobą szefa
* Nie posiadasz własnej działalności gospodarczej

Oni robią wszystko aby wmówić tobie, że masz nieszczęśliwe życie po to aby następnie dać ci lekarstwo w postaci ich darmowych kursów, na których będą promowane następne kursy, lecz już za pieniążki.

Zauważcie też, że oni nie dają wam konkretnych porad związanych z rzeczywistym prowadzeniem swojego biznesu.
Oni nie powiedzą ci co zrobić gdy klienci zalegają 700 000 PLN z fakturami, nie dadzą żadnych porad prawnych, księgowych itp. Brak wskazówek jak założyć działalność i ją prowadzić by Urząd Skarbowy was nie zniszczył.

Tylko zwykłe mamienie typu: "12 kroków do miliona, dlaczego jeszcze tego nie robisz?"

Być może się mylę, na pewno wyjaśnią wam wszystko na ich kursie poprzedzonym przelewem za kilkanaście tysięcy PLN

ODPOWIEDZ