Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

LowcaGlowMilionerow pisze:
29 maja 2019, 13:12
Ok, uważam dalsze wdawanie się w dyskusje w tym miejscu za bezsensowne, jeśli ktoś chce to wyciągnie wnioski, z tego co pisałem, pozytywne lub negatywne, zależy na jaki grunt trafi ta wiedza, takie będą owoce.

Weźcie tylko pod uwagę to, zanim pójdziecie na jakiś kurs o zarabianiu, że odnalezienie się w biznesie, gdy ktoś jest etatowcem albo nie ma żadnych doświadczeń, to nie miesiąc, dwa albo 3, ale lata pracy, oswajania się z instrumentami do marketingu, promocji, budowania marki osobistej, z copywritingiem czyli pisaniem ofert i tekstów, świadomością grupy docelowej swoich klientów, ich problemów, nawiązywania relacji biznesowych, partnerskich i wiele wiele więcej...
...a do tego jest jeszcze trudniej jeśli się nie ma pookładanych relacji, podejścia do siebie i świata itd.

Sukcesów życzę, otwartego i uważnego umysłu. Nic więcej nie potrzeba ;)
Zgadza się!
Po to ludzie robią studia i mają dyplomy, a nie bawią się w jakieś domorosłe kursy wyczytane z
reklamy na samochodzie!
Chyba, że sami są frajerami.

PS. Mój zięć jest takim specjalistą, grafikiem komputerowym z dyplomem w dziedzinie brandingu.
30-to letni chłopak, parę dni temu sprzedał mieszkanie i kupił dom, a mieszkanie też sam kupił był.
On nie reklamuje się na własnym samochodzie, tylko pracuje, w firmie i prywatnie.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
29 maja 2019, 13:47
LowcaGlowMilionerow pisze:
29 maja 2019, 13:12
Ok, uważam dalsze wdawanie się w dyskusje w tym miejscu za bezsensowne, jeśli ktoś chce to wyciągnie wnioski, z tego co pisałem, pozytywne lub negatywne, zależy na jaki grunt trafi ta wiedza, takie będą owoce.

Weźcie tylko pod uwagę to, zanim pójdziecie na jakiś kurs o zarabianiu, że odnalezienie się w biznesie, gdy ktoś jest etatowcem albo nie ma żadnych doświadczeń, to nie miesiąc, dwa albo 3, ale lata pracy, oswajania się z instrumentami do marketingu, promocji, budowania marki osobistej, z copywritingiem czyli pisaniem ofert i tekstów, świadomością grupy docelowej swoich klientów, ich problemów, nawiązywania relacji biznesowych, partnerskich i wiele wiele więcej...
...a do tego jest jeszcze trudniej jeśli się nie ma pookładanych relacji, podejścia do siebie i świata itd.

Sukcesów życzę, otwartego i uważnego umysłu. Nic więcej nie potrzeba ;)
Zgadza się!
Po to ludzie robią studia i mają dyplomy, a nie bawią się w jakieś domorosłe kursy wyczytane z
reklamy na samochodzie!
Chyba, że sami są frajerami.

PS. Mój zięć jest takim specjalistą, grafikiem komputerowym z dyplomem w dziedzinie brandingu.
30-to letni chłopak, parę dni temu sprzedał mieszkanie i kupił dom, a mieszkanie też sam kupił był.
On nie reklamuje się na własnym samochodzie, tylko pracuje, w firmie i prywatnie.
Nie ma nic złego w umieszczaniu reklamy na samochodzie, jako element większego projektu lub w sposób jaki opisałem, lub w innych kontekstach, np, aby jeździć autem za darmo.
Wszystko zależy od tego co ktoś chce robić. Każdy ma inną drogę, inne pomysły. Inne predyspozycje i inne intencje.
Wszystko dla ludzi, byleby robić to z sercem i z myślą o dobru innych a nie z chęci łatwego wzbogacenia się i wywyższania przed innymi.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Jeżeli jesteś biedny, to raczej nikomu nie pomożesz!
Żeby się dzielić, to wpierw trzeba mieć czym się dzielić.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Nendo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Obrzydzenie we mnie wzbudza że coś można "za darmo" ...
Za darmo nie oznacza za darmo tylko oznacza tyle że ktoś inny za to płaci...
A jak ktoś inny płaci za to że ja mam za darmo oznacza że tego kto ma okrada ten który nie ma, a nie ma bo nie chce mu się pracować albo nie potrafi zapracować aby zarobić ...
Ostrożnie więc ze słowem "za darmo"...

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Nendo pisze:
30 maja 2019, 06:47
Obrzydzenie we mnie wzbudza że coś można "za darmo" ...
Za darmo nie oznacza za darmo tylko oznacza tyle że ktoś inny za to płaci...
A jak ktoś inny płaci za to że ja mam za darmo oznacza że tego kto ma okrada ten który nie ma, a nie ma bo nie chce mu się pracować albo nie potrafi zapracować aby zarobić ...
Ostrożnie więc ze słowem "za darmo"...
Każdy inaczej rozumie słowa, najczęściej przez pryzmat swoich doświadczeń.

Podam przykład.

W jednych pies może budzić obrzydzenie, gdy ten ktoś wdepnął w kupę kilka razy na trawniku i w dodatku został pogryziony, a ktoś kto ma dobre doświadczenia z psem, widzi w psie źródło szczęścia, przyjaciela i kompana np do picia piwa ;)

To, że wdepnął ktoś w kupę kilka razy, nie oznacz, że pies jest zły, jako pies.

Za słowem za darmo też może stać albo kupa, albo coś wspaniałego.

;)

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

... jeszcze dopowiadając, np Jezus, Budda, też głosili odkryte prawdy za darmo, czy to było źle?
Obecnie jest sporo oświeconych, wróżek, ezoteryków, którzy każą sobie płacić nieraz nawet po 3 000 za pomoc w odnalezieniu się w życiu.
Czy za darmo rzeczywiście jest takie złe? :)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

LowcaGlowMilionerow pisze:
30 maja 2019, 14:05
... jeszcze dopowiadając, np Jezus, Budda, też głosili odkryte prawdy za darmo, czy to było źle?
Obecnie jest sporo oświeconych, wróżek, ezoteryków, którzy każą sobie płacić nieraz nawet po 3 000 za pomoc w odnalezieniu się w życiu.
Czy za darmo rzeczywiście jest takie złe? :)
Co ty znowu za głupoty wygadujesz???
Budda był bogatym księciem, a o szaty Jezusa się bili, bo on też był bogaty.
(O ile w ogóle jeden i drugi istnieli, a nie zostali wymyśleni przez ludzi - celowo.)
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Nendo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Szanowany Łowco..
Słowa znaczą to co znaczą.
Darmo znaczy darmo. Bez ryzyka znaczy bez ryzyka.
Jeżeli już mieszasz do tego ideologie/religie to przypominam, że specjalistami od nadawania nowych znaczeń słowom byli marksiści i neomarksiści.
To dla nich pojęcie wolność, prawda, wartość, szacunek przybierają wygodne znaczenia. Wygodne do mieszania ludziom w głowach. Dlatego przypominam że nie ma nic za darmo i nie ma żadnego działania bez ponoszenia ryzyka. Jeżeli uważasz że jest inaczej to kłamiesz. Albo wierzysz w kłamstwo lub kłamcy i kłamstwo rozpowszechniasz. Namawiaj ludzi do czego chcesz tylko nie używaj do tego celu kłamstw. To nie etyczne. Skala działań nieetycznych nie upoważnia nikogo (oprócz marksistów) do zaakceptowania ich jako normalne.
Jeżeli się upierasz przy "elastycznym" rozumieniu pojęć podstawowych to najprawdopodobniej twoje zamiary są nieszczere.

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
30 maja 2019, 15:16
LowcaGlowMilionerow pisze:
30 maja 2019, 14:05
... jeszcze dopowiadając, np Jezus, Budda, też głosili odkryte prawdy za darmo, czy to było źle?
Obecnie jest sporo oświeconych, wróżek, ezoteryków, którzy każą sobie płacić nieraz nawet po 3 000 za pomoc w odnalezieniu się w życiu.
Czy za darmo rzeczywiście jest takie złe? :)
Co ty znowu za głupoty wygadujesz???
Budda był bogatym księciem, a o szaty Jezusa się bili, bo on też był bogaty.
(O ile w ogóle jeden i drugi istnieli, a nie zostali wymyśleni przez ludzi - celowo.)
Oni nie byli bogaci bo brali pieniądze za dzielenie się wiedzą na temat wiary i Boga.
Oni byli bogaci, dzięki darom, jakie ludzie im składali za efekty jakie mieli dzięki ich naukom, uzdrawianiu, odnajdywaniu się w życiu.

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Nendo pisze:
30 maja 2019, 17:09
Szanowany Łowco..
Słowa znaczą to co znaczą.
Darmo znaczy darmo. Bez ryzyka znaczy bez ryzyka.
Jeżeli już mieszasz do tego ideologie/religie to przypominam, że specjalistami od nadawania nowych znaczeń słowom byli marksiści i neomarksiści.
To dla nich pojęcie wolność, prawda, wartość, szacunek przybierają wygodne znaczenia. Wygodne do mieszania ludziom w głowach. Dlatego przypominam że nie ma nic za darmo i nie ma żadnego działania bez ponoszenia ryzyka. Jeżeli uważasz że jest inaczej to kłamiesz. Albo wierzysz w kłamstwo lub kłamcy i kłamstwo rozpowszechniasz. Namawiaj ludzi do czego chcesz tylko nie używaj do tego celu kłamstw. To nie etyczne. Skala działań nieetycznych nie upoważnia nikogo (oprócz marksistów) do zaakceptowania ich jako normalne.
Jeżeli się upierasz przy "elastycznym" rozumieniu pojęć podstawowych to najprawdopodobniej twoje zamiary są nieszczere.
Dla mnie za darmo ma pozytywne zabarwienie, albo też inaczej - bezpłatnie. Po co są bezpłatne, darmowe próbki? Czy aby nie po to , aby sprawdzić czy np perfumy Ci się podobają? Czy kiełbasa Ci posmakuje? Czy aby na pewno kogoś sposoby na motywację będą też dla Ciebie? Czy aby na pewno pomysły na biznes, w których ktoś się odnajduje będą się komuś podobać?

Nie korzystałeś nigdy z bezpłatnych próbek? Rzeczywiśćie, bezpłatne próbki perfum w Douglasie to diabelskie zło....

Czy inne biznesy nie mogą korzystać z dania szansy, aby klient spróbował coś zanim kupi?

ODPOWIEDZ