Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

pacioziom97 pisze:
28 maja 2019, 16:23
Teraz tez się lekko nie dziwię kurcze, że on jeśli ma jakieś firmy, to się zabezpiecza, jakby miał być ciśnięty cały czas, tak podważam jego firmy, ale się nie dziwię
Ja nie oceniam kursu Pana JW, bo nie mam o tym kursie bladego pojęcia.
Oceniam jedynie sposób sprzedawania tego kursu, który to sposób jest zwykłą działalnością scamerską znaną od wielu, wielu lat, i która przyszła do nas z USA.
Jeżeli ktokolwiek ma cokolwiek wartościowego do przekazania innym, to pod warunkiem zgodności z prawem może, a nawet powinien się tym podzielić ze społeczeństwem i ma prawo za to pobierać wynagrodzenie, ponieważ żyjemy w rzeczywistości, w której pieniądz służy za podstawowy środek wymiany.
Liczy się sposób w jaki dana osoba to robi.
Wartościowy materiał, usługa, lub produkt obroni się sam.
Szajs trzeba ludziom wciskać wszelakimi magicznymi i pokrętnymi, a zatem niemoralnymi sztuczkami.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

Ja jestem wdzięczny wszystkim kołczom, naganiaczom,wszystkim zawistnym. Chociaż się nauczyłem czegoś w życiu i wiem z czym co się je

fx-technik ma pewne doświadczenie życiowe którego nie mam, więc nie do końca chcę to komentować. Wolę się przyjrzeć tej rozmowie

Każdy ma wybór i zrobi co będę chciał, choć często są stosowane pułapki manipulacyjne. Pisałem z fx-technik ostatnio na skype. Dał mi dobrą radę: Żeby analizować, patrzeć z wielu perspektyw, podważać pewne kwestie standardy. Ta rada jest ok
Ostatnio zmieniony 28 maja 2019, 16:52 przez pacioziom97, łącznie zmieniany 1 raz.

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
28 maja 2019, 16:06
Jeżeli dana osoba posiada właściwe kwalifikacje i zgodnie z nimi oferuje usługę, to ma prawo, a nawet obowiązek pobierać za tę usługę wynagrodzenie zgodne z zawartą z klientem umową cywilno prawną. Jeżeli nie pobiera takowego wynagrodzenia, to robi źle zarówno z punktu widzenia prawa jak i z punktu widzenia gospodarki kapitalistycznej. Tym samym przyczynia się do załamania strumienia przepływu pieniędzy, na którym jest oparta każda gospodarka kapitalistyczna.
Nie pobierając opłaty za usługę, dodatkowo przyczynia się do psucia danego rynku i to się nazywa "nieuczciwą konkurencją", i jest na to odpowiednie prawo.
Dlatego będę pisał i ostrzegał przed nawiedzonymi ignorantami, którzy nie znają przepisów prawa i nie mają bladego pojęcia o tym, czym jest uczciwa konkurencja i gospodarka oparta o przepływ pieniędzy, i dodatkowo tworzą zupełnie nielogiczne wartości moralne, których nie przemyśleli, i które są dokładnie niemoralne w rzeczywistości.
Wolałbyś iść do trenera, który weźmie od Ciebie 100 zł za każdy z 10 treningów i nie będziesz miał wyników, bo uwierzyłeś mu na słowo?

Czy wolałbyś iść do trenera, który da Ci gwarancję satysfakcji i zwrot zainwestowanych środków w przypadku braku efektów po 10 treningach współpracy?

Tak jak pisałem, prawnie z pomocą prawnika, zawsze można tak podejść do tematu, aby wszystko było zgodnie z prawem. Nikt nie będzie ryzykował, że konkurencja wytoczy Ci sprawę.... Po to są prawnicy.

To nie jest nieuczciwa konkurencja. To jest eliminowanie z branży nieumiejących odchudzać osób, podpierających się jedynie papierkiem dietetyka, który tak naprawdę g*wno jest warty lub trenera, który się robi w 1 weekend....

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Nigdy nie wiem co kupuję.
Mogę jedynie bazować na opiniach innych ludzi, którzy już są po.
Ktoś, kto daje gwarancję satysfakcji, lub zwrot pieniędzy, po prostu nie wie co robi.
Każdy może powiedzieć po odebraniu usługi, że jest nieusatysfakcjonowany i odebrać kasę.
Takie pomysły były ćwiczone w USA w latach 50-tych XX-tego wieku, i firmy się na tym przejechały.
Jest to tylko i wyłącznie głupi pomysł nawiedzonego młodzika, który nie przemyśłał do końca kwestii.
Nie kupił bym usługi od kogoś, kto mi chce zwrócić pieniądze, ponieważ jest to sprzeczne z zasadą kapitalizmu.
I dodatkowo świadczy o tym, że usługodawca nie szanuje samego siebie, co oznacza, że potencjalnie jego usługa jest mierna.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
28 maja 2019, 17:09
Nigdy nie wiem co kupuję.
Mogę jedynie bazować na opiniach innych ludzi, którzy już są po.
Ktoś, kto daje gwarancję satysfakcji, lub zwrot pieniędzy, po prostu nie wie co robi.
Każdy może powiedzieć po odebraniu usługi, że jest nieusatysfakcjonowany i odebrać kasę.
Takie pomysły były ćwiczone w USA w latach 50-tych XX-tego wieku, i firmy się na tym przejechały.
Jest to tylko i wyłącznie głupi pomysł nawiedzonego młodzika, który nie przemyśłał do końca kwestii.
Nie kupił bym usługi od kogoś, kto mi chce zwrócić pieniądze, ponieważ jest to sprzeczne z zasadą kapitalizmu.
I dodatkowo świadczy o tym, że usługodawca nie szanuje samego siebie, co oznacza, że potencjalnie jego usługa jest mierna.
Tylko, które opinie są prawdziwe. Takie czasy, że możesz sobie kupić pozytywne opinie, a nawet usunąć te negatywne ;) A to, że ktoś pomógł Twojemu znajomemu, to nie znaczy, że będzie w stanie pomóc i Tobie, bo ludzie są różni, bardzo różni.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

No i co z twojego postu wynika?
Ja mam 59 lat, dwójkę dorosłych dzieci, hektar ziemi, staw, dom 4-ro kondygnacyjny, własną siłownię.
A ty o czym piszesz?
Bo jak na razie, piszesz jakieś banały dla dzieci z podstawówki.
Ty uważasz, że ja pisałem o czytaniu opinii na forach i na stronie internetowej??? WTF?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1175
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

pacioziom97 pisze:
28 maja 2019, 16:42
Ja jestem wdzięczny wszystkim kołczom, naganiaczom,wszystkim zawistnym. Chociaż się nauczyłem czegoś w życiu i wiem z czym co się je
fx-technik ma pewne doświadczenie życiowe którego nie mam, więc nie do końca chcę to komentować. Wolę się przyjrzeć tej rozmowie
Każdy ma wybór i zrobi co będę chciał, choć często są stosowane pułapki manipulacyjne. Pisałem z fx-technik ostatnio na skype. Dał mi dobrą radę: Żeby analizować, patrzeć z wielu perspektyw, podważać pewne kwestie standardy. Ta rada jest ok
Pacioziom97, w Polsce wg rankingów, najlepszy wydział kształcący w kierunkach, które Cię interesują, to Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH.
W dzisiejszych czasach świat i życie zawodowe otworem przed Tobą stoi; w tej branży która Cię interesuje jest absolutnie przyszłość i o słabe zarobki nie musisz się raczej martwić. Trzymaj się z daleka od wszystkich szemranych kursów, "kołczów" itp - szkoda sobie łeb psuć, raz zepsuty nigdy się nie naprawi. Dobre studia trzeba skończyć (nie "jakieś" tylko dobre i uznane) :idea:
Popatrz za to np. na takie firmy (ta jest fantastycznym przykładem wykorzystania potencjału studentów i młodych naukowców AGH):
http://www.ec-grupa.pl/pl/
a nie takie, co sprzedają kursy odchudzania czy malowania paznokci. Szkoda się rozdrabniać! Możliwości wyjazdów zagranicznych, staży jest od groma, nisko lub bezkosztowych - to jest przyszłość. Na marginesie tak też zaczynał twórca wyżej linkowanej firmy, zatrudniającej obecnie ponad 1000 inżynierów i naukowców.
Powodzenia! :564:
Sophia: "Where do we draw the line?" ('18)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

Mam dwa lata przerwy między szkołą, a studiami, teraz sam się uczę wszystkiego, ale pewnie na staż, czy pracę będę miał opcję. Patrzę na rynek i uczę się tego co mi się przyda, kwestia paru lat i będę w miarę dobry w tym co robię. Sam dużo się uczę, bo patrząc po znajomych studentach, robią minimum. Anomalia trzeba być dobrym, czyli dużo pracować, żeby się wybić, ale to jest naturalne :)

Kursowanie, kołczowanie, czy tworzenie firmy na tu i teraz mnie zbytnio nie interesuje :)

Dzięki za rady, jak coś to napisałem priv

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Ok, uważam dalsze wdawanie się w dyskusje w tym miejscu za bezsensowne, jeśli ktoś chce to wyciągnie wnioski, z tego co pisałem, pozytywne lub negatywne, zależy na jaki grunt trafi ta wiedza, takie będą owoce.

Weźcie tylko pod uwagę to, zanim pójdziecie na jakiś kurs o zarabianiu, że odnalezienie się w biznesie, gdy ktoś jest etatowcem albo nie ma żadnych doświadczeń, to nie miesiąc, dwa albo 3, ale lata pracy, oswajania się z instrumentami do marketingu, promocji, budowania marki osobistej, z copywritingiem czyli pisaniem ofert i tekstów, świadomością grupy docelowej swoich klientów, ich problemów, nawiązywania relacji biznesowych, partnerskich i wiele wiele więcej...
...a do tego jest jeszcze trudniej jeśli się nie ma pookładanych relacji, podejścia do siebie i świata itd.

Sukcesów życzę, otwartego i uważnego umysłu. Nic więcej nie potrzeba ;)

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

LowcaGlowMilionerow pisze:
29 maja 2019, 13:12
Ok, uważam dalsze wdawanie się w dyskusje w tym miejscu za bezsensowne, jeśli ktoś chce to wyciągnie wnioski, z tego co pisałem, pozytywne lub negatywne, zależy na jaki grunt trafi ta wiedza, takie będą owoce.

Weźcie tylko pod uwagę to, zanim pójdziecie na jakiś kurs o zarabianiu, że odnalezienie się w biznesie, gdy ktoś jest etatowcem albo nie ma żadnych doświadczeń, to nie miesiąc, dwa albo 3, ale lata pracy, oswajania się z instrumentami do marketingu, promocji, budowania marki osobistej, z copywritingiem czyli pisaniem ofert i tekstów, świadomością grupy docelowej swoich klientów, ich problemów, nawiązywania relacji biznesowych, partnerskich i wiele wiele więcej...
...a do tego jest jeszcze trudniej jeśli się nie ma pookładanych relacji, podejścia do siebie i świata itd.

Sukcesów życzę, otwartego i uważnego umysłu. Nic więcej nie potrzeba ;)
... i dziękuję wszystkim za udział w dyskusji ;)
Pozdrowienia!

ODPOWIEDZ