Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
27 maja 2019, 23:14
LowcaGlowMilionerow pisze:
27 maja 2019, 22:59
LowcaGlowMilionerow pisze:
27 maja 2019, 22:56


Naganianie klientów, albo polecenie wysokiej jakości usługi.

Każdy patrzy na świat i definiuje mechanizmy przez swoje okulary.

Dlatego złodziej wszędzie widzi złodzieja i najbardziej ze wszystkich obawia się, żeby go nie okradli ;)
Osoby same zapisują się, w zamian za wiedzę, która jest bardzo wartościowa. To nie spam, sami wyrażają zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i edukacyjnych.

Od początku mówię o etyce w biznesie i o promowaniu wartości, wysokiej jakości usług. Nic nie zrozumiałeś.

Jak grochem o ścianę ;)
Oczywiście, że się sami zapisali!
Zawsze się sami zapisują, najczęściej zmamieni jakąś obietnicą, której potem nie otrzymują, albo otrzymują kolejne obietnice, albo jakąś małą nawiązkę, z której wynika, że muszą zapłacić np. za jakiś kurs, żeby otrzymać tajęmnicę. To się nazywa spam i scam.
To ty, nadal niczego nie rozumiesz!
Zależy od tego co promujesz i czy są to obietnice, czy rzeczywiście pomagasz, bo patrząc w ten sposób to musiałbyś stwierdzić, że absolutnie wszystkie reklamy na świecie są złe i chcą Cię okraść, a tak nie jest, to naiwne myślenie, wynikające z ograniczonego spojrzenia na świat, przez pryzmat tylko i wyłącznie swoich porażek.

To teraz Cię zaskoczę.

Bo już wcześniej mówiłem, o płaceniu za wyniki i o wyróżnianiu się na tle rynku.

Klienci płacili tylko za wyniki, gdy stracili kilogramy to po pierwsze - to pierwszy element wyróżnienia się na rynku w branży.

A osoba, którą promowałem to V-ce mistrz świata Muay, Thai, obecnie psycholog, trener i dietetyk, z wiedzą na skalę światową - pisałem już o tym wcześniej.

Dlatego pisałem, że wybór partnera do takiego projektu, nie jest przypadkowy.

Znajdź lepszą osobą, którą można promować w branży odchudzania. JA szukałem takiej bardzo długo.

Ludzie nie byli naciągani, mieli jakaś potrzebę, więc zwracali uwagę na reklamę i trafiali w bardzo dobre ręce.

I jeszcze płacili tylko za wyniki.

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

pacioziom97 pisze:
27 maja 2019, 23:31
A jeśli nie mają obietnicy, tylko konkretną usługę, za konkretne pieniądze?
On tego nie rozumie, uważa że wszyscy to oszuści...
Moim partnerem był były V-ce mistrz świata w Muay Thai, psycholog, trener i dietetyk.
W dodatku klienci płacili za wyniki, czyli tylko za stracone kilogramy.
To były również jedne ze sposobów, aby się wyróżnić na tle rynku.
Rzeczywiście okropnego mam partnera do tego projektu, do promocji...
Tylko niech ktoś znajdzie lepszego, to z chęcią wymienię;)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

LowcaGlowMilionerow pisze:
28 maja 2019, 07:32
pacioziom97 pisze:
27 maja 2019, 23:31
A jeśli nie mają obietnicy, tylko konkretną usługę, za konkretne pieniądze?
On tego nie rozumie, uważa że wszyscy to oszuści...
Moim partnerem był były V-ce mistrz świata w Muay Thai, psycholog, trener i dietetyk.
W dodatku klienci płacili za wyniki, czyli tylko za stracone kilogramy.
To były również jedne ze sposobów, aby się wyróżnić na tle rynku.
Rzeczywiście okropnego mam partnera do tego projektu, do promocji...
Tylko niech ktoś znajdzie lepszego, to z chęcią wymienię;)
V-ce mistrz świata w Muay Thai może skutecznie być trenerem Muay Thai.
Jakie ma uprawnienia do odchudzania ludzi???
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

pacioziom97 pisze:
28 maja 2019, 02:09
To jak zadawać się z poważnymi partnerami, a nie wyzyskiwaczami i jak być poważnym partnerem. Jakie są wymogi?
Wyzysikwacz na pewno będzie wymagał, żebyś ty zrobił dla niego robotę, a on ci tylko skapnie prowizję, jeżeli będziesz skuteczny. I nawet cię nie zatrudni, tylko musisz działać na własny rachunek. Poważny partner będzie wiedział, czy jesteś potencjałem, bo przeprowadzi poważną rozmowę rekrutacyjną. Jeżeli da ci szansę, to cię przeszkoli, da ci wszystkie narzędzia i wsparcie dla produktu, a ty będziesz potrzebował zrobić wszystko co w twojej mocy, żeby tego pracodawcy nie zawieść.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
28 maja 2019, 11:45
LowcaGlowMilionerow pisze:
28 maja 2019, 07:32
pacioziom97 pisze:
27 maja 2019, 23:31
A jeśli nie mają obietnicy, tylko konkretną usługę, za konkretne pieniądze?
On tego nie rozumie, uważa że wszyscy to oszuści...
Moim partnerem był były V-ce mistrz świata w Muay Thai, psycholog, trener i dietetyk.
W dodatku klienci płacili za wyniki, czyli tylko za stracone kilogramy.
To były również jedne ze sposobów, aby się wyróżnić na tle rynku.
Rzeczywiście okropnego mam partnera do tego projektu, do promocji...
Tylko niech ktoś znajdzie lepszego, to z chęcią wymienię;)
V-ce mistrz świata w Muay Thai może skutecznie być trenerem Muay Thai.
Jakie ma uprawnienia do odchudzania ludzi???
Nie potrafisz doczytać do końca nawet jednego zdania? Napisałem że były zawodnik, psycholog i dietetyk.... z papierami i wszystkimi potrzebnymi kursami ;)

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

i trener... również z uprawnieniami do prowadzenia treningów indywidualnych. Dla jasności.
Ale pewnie dalej nie zrozumiesz :)

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Po tym co piszesz, zaczynam rozumieć dlaczego tytułowy J. ...

- usuwa komentarze - bo ludzie nie potrafią czytać, nie rozumieją, a się wypowiadają z góry wszystko wiedząc, nawet gdy w pewnych kwestiach może mieć rację,

- nie podaje swoich firm - bo zawistni ludzie jeszcze by zaczęli zgłaszać jego regulaminy do prokuratury, US, czyli podobnie jak to Ty chciałeś zrobić zachęcając do pozwu zbiorowego przeciwko mnie za kilka moich wypowiedzi... itd.

- nie odpisuje hejterom na wiadomości, bo w tym czasie może podpowiedzieć komuś kto chce się dowiedzieć więcej.

...Ale nie mówię, że zgadzam się z tym co mówi i robi, ale w tych dwóch kwestiach wcale mu się nie dziwię.

Dlatego nie ma się co dziwić, że ludzie niechętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, zanim, na przykład, się dobrze nie zabezpieczą przed hejterami itd.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Jeżeli dana osoba posiada właściwe kwalifikacje i zgodnie z nimi oferuje usługę, to ma prawo, a nawet obowiązek pobierać za tę usługę wynagrodzenie zgodne z zawartą z klientem umową cywilno prawną. Jeżeli nie pobiera takowego wynagrodzenia, to robi źle zarówno z punktu widzenia prawa jak i z punktu widzenia gospodarki kapitalistycznej. Tym samym przyczynia się do załamania strumienia przepływu pieniędzy, na którym jest oparta każda gospodarka kapitalistyczna.
Nie pobierając opłaty za usługę, dodatkowo przyczynia się do psucia danego rynku i to się nazywa "nieuczciwą konkurencją", i jest na to odpowiednie prawo.
Dlatego będę pisał i ostrzegał przed nawiedzonymi ignorantami, którzy nie znają przepisów prawa i nie mają bladego pojęcia o tym, czym jest uczciwa konkurencja i gospodarka oparta o przepływ pieniędzy, i dodatkowo tworzą zupełnie nielogiczne wartości moralne, których nie przemyśleli, i które są dokładnie niemoralne w rzeczywistości.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

Teraz tez się lekko nie dziwię kurcze, że on jeśli ma jakieś firmy, to się zabezpiecza, jakby miał być ciśnięty cały czas, tak podważam jego firmy, ale się nie dziwię

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

pacioziom97 pisze:
28 maja 2019, 16:23
Teraz tez się lekko nie dziwię kurcze, że on jeśli ma jakieś firmy, to się zabezpiecza, jakby miał być ciśnięty cały czas, tak podważam jego firmy, ale się nie dziwię
Właśnie o to mi chodzi. Takich jak ten pan powyżej jest cała armia :-) Ja też dzięki temu forum mam lepsze spojrzenie na ewentualną edukację biznesową i przekazywanie wiedzy ;) Jestem bardzo wdzięczny za poszerzenie mojej świadomości temu panu fx ;)

ODPOWIEDZ