Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

Jestem pewien, że jest tak jak fx-technik mówi. Na 99% jestem tego pewien. Jest inaczej?

Wytłumacz mi jedną kwestię, zarobiłeś 8-12 tysięcy w pierwszym miesiącu tak? Każdy laik pomyśli, że tyle się zarabia na początku. To jest nieprawda. Jednemu się uda, drugiemu nie. Jeden ma kontakty, drugi nie

Znałem dwie różne osoby, które zainwestowały 1500 zł w reklamę, jedna zarobiła 70 tyś, druga 1500 zł, a inne zarabiały po 2-3 tyś bez inwestycji. I teraz mam powiedzieć, ze pokażę jak zarobiłem 8-12 tysięcy w pierwszym miesiącu? To wszyscy pomyślą, że tyle się da

Wiem jedno mając 21 lat. Nie ma drogi na skróty w niczym i nie wierzę w skróty. Pozdro

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1176
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

LowcaGlowMilionerow pisze:
24 maja 2019, 07:33
Czy ktoś z trenerów biznesu, sprzedaży, marketingu robi test psychologiczny, aby być pewnym, że będziesz miał pozytywny wpływ na świat i będziesz szerzył dobre wartości, a nie pogłębiał ludzkie kompleksy albo zarabiał na nieszczęściu, chorobach lub w inny w nieuczciwy sposób?
To tylko pewien przykład, ciekawią mnie odpowiedzi ;)
Jako że odpowiedziałeś na pytanie, co to była za firma z Żyrardowa od sprzęgieł, to wracam do tego pytania Twojego i również na nie odpowiem.
(firmę było łatwiutko sprawdzić, słabe to :roll: )

A teraz ad rem.
Przed szkoleniami - mam na myśli profesjonalne szkolenia - oczywiście, są różne testy. Od zwykłych kompetencyjnych rożnego rodzaju, przez psychologiczne, osobowości, stylu komunikacji społecznej. Są też takie, gdzie wymagany jest test na inteligencję i poniżej IQ 140 nie wpuszczą. Albo trzeba stanąć przed wieloosobową komisją weryfikującą z udziałem psychologa lub przejść przez audyt prowadzony przez akredytowaną jednostkę certyfikującą osoby.
Nie spotkałam się z testem na szerzenie dobrych wartości - to utopia, bo cóż to jest "dobra wartość"? Natomiast oczywiście kładziony jest nacisk na CRS.
Zdarza się, że egzaminy - mówię o uznanych międzynarodowych egzaminach - odbywają się w obecności psychologów; nie jest to regułą ale spotkałam się z tym dość boleśnie.
Sophia: "Where do we draw the line?" ('18)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Anomalia pisze:
27 maja 2019, 18:21
LowcaGlowMilionerow pisze:
24 maja 2019, 07:33
Czy ktoś z trenerów biznesu, sprzedaży, marketingu robi test psychologiczny, aby być pewnym, że będziesz miał pozytywny wpływ na świat i będziesz szerzył dobre wartości, a nie pogłębiał ludzkie kompleksy albo zarabiał na nieszczęściu, chorobach lub w inny w nieuczciwy sposób?
To tylko pewien przykład, ciekawią mnie odpowiedzi ;)
Jako że odpowiedziałeś na pytanie, co to była za firma z Żyrardowa od sprzęgieł, to wracam do tego pytania Twojego i również na nie odpowiem.
(firmę było łatwiutko sprawdzić, słabe to :roll: )

A teraz ad rem.
Przed szkoleniami - mam na myśli profesjonalne szkolenia - oczywiście, są różne testy. Od zwykłych kompetencyjnych rożnego rodzaju, przez psychologiczne, osobowości, stylu komunikacji społecznej. Są też takie, gdzie wymagany jest test na inteligencję i poniżej IQ 140 nie wpuszczą. Albo trzeba stanąć przed wieloosobową komisją weryfikującą z udziałem psychologa lub przejść przez audyt prowadzony przez akredytowaną jednostkę certyfikującą osoby.
Nie spotkałam się z testem na szerzenie dobrych wartości - to utopia, bo cóż to jest "dobra wartość"? Natomiast oczywiście kładziony jest nacisk na CRS.
Zdarza się, że egzaminy - mówię o uznanych międzynarodowych egzaminach - odbywają się w obecności psychologów; nie jest to regułą ale spotkałam się z tym dość boleśnie.
To był przykład z głowy z tą firmą, który utknął mi w pamięci... przykład, który tylko coś obrazuje, a nie jest dowodem w sprawie o "racje na forum". Nie rozumiem tego czepialstwa, chciałem tylko zasygnalizować, że coś takiego może się wydarzyć przy tworzeniu dużego imperium. Może zamiast się czepiać dopowiesz jakieś przykłady, które Ty znasz?...

A jeśli chodzi o test psychologiczny to chodzi mi po prostu o to, że obecnie na rynku "szkoleń" jest tak, że ktoś daje komuś wiedzę jak zarabiać, ale nie liczy się jak ten ktoś tą wiedzę wykorzystuje, kim jest ta osoba. Umiejętnościami marketingu można zrobić wiele krzywd ludziom jeśli się jest osobą głodną pieniędzy za wszelką cenę, na przykład.

To nie coś co chcę robić, tylko się zastanawiam na obecną chwilę nad sensem, element dyskusji jakby to było ;)

A czy to utopia to się okaże. Wiele rzeczy było kiedyś utopią a dziś mamy to na co dzień.

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Ok, opiszę moją historię, jak odkryłem to, że można jeździć autem za darmo. Wartość auta ok 60 tyś. Przykład dotyczy dużego miasta.

Zacznijmy od tego, że, aby odkryć to o czym zaraz opiszę wcześniej miałem styczność z e-mail marketingiem, copywritingiem, z branżą wykonawstwa i wynajmu powierzchni reklamowych, a także z branżą odchudzania i "urody". Po prostu znałem te branże dzięki moim znajomym, którzy w tych branżach działali, albo sam się tym interesowałem, a może nawet podejmowałem pierwsze próby tworzenia, pisania czegoś.

Jeśli każda z tych dziedzin jest Ci obca to możliwe, że nie zrozumiesz tego co napiszę.

Warto też podkreślić, że dopiero gdy posprzątałem sobie w głowie, zacząłem dostrzegać więcej możliwości. Chodzi o ustabilizowanie swoich finansów, relacji damsko męskich, ilości stresu itd. Uważam to za bardzo ważne, gdyż nie dostrzeżesz okazji, możliwości, gdy jesteś skupiony na jakichś problemach, gdy nie masz właściwego podejścia do nich, na przykład na tym, że rzuciła Cię dziewczyna, albo bank wysyła Ci ponaglenia spłacenia kredytu, masz problemy z żoną, dziećmi, nie rozumiesz swojej sytuacji, żyjesz nienawiścią, pretensjami do kogoś o coś, zawiścią lub nie wybaczyłeś komuś czegoś z przeszłości itd.

Po prostu do wtedy siedzi w Twojej głowie i nawet jakby ktoś Ci podstawił okazję pod nos to jej nie zauważysz, a już nie wspomnę o połączeniu różnych możliwości na rynku w jakiś jeden projekt.

Zaczęło się tak, że chciałem sprzedać samochód, ale miałem problemy z jego sprzedażą, więc zacząłem się zastanawiać jak wykorzystać auto, żeby zarabiało na siebie.

Więc wymyśliłem, że zamienię go w jeżdżący "Landing Page", którego celem będzie kierowanie osób zainteresowanych na stronę, której z kolei celem było wysłanie osobie zainteresowanej tematyką reklamy, bezpłatny E-mail kurs w zamian za podanie e-maila.

Aby na to wpaść musiałem po prostu być uważny i otwarty i kilka opcji musiało się ułożyć w całość.

A więc wyglądało to tak. Na samochodzie było hasło w stylu: (przykład- w rzeczywistości jest coś innego)

PrzyspieszOdchudzanie.PL, Zapisz się na bezplatny kurs>>

Koszt 4 magnesów na auto to około 450 zł, a jeśli to miałyby być naklejki, to będzie taniej, ale wtedy są na stałe.

Ktoś wchodził na stronę, czytał informację i podawał maila, aby otrzymać bezpłatny E-mail kurs.

Nie podaję dokładnej nazwy, bo nie chcę, żeby mi zaraz ktoś problemy robił i straszył prawnikami, że coś mam źle prawnie zrobione, jak już jeden kolega miał okazję mobilizować forumowiczów do "pozwu zbiorowego" przeciwko moim "nadużyciom."

Ważne jest tu, aby wybrać odpowiednią niszę, odpowiedni problem rynku, to nie jest przypadkowe hasło i przypadkowa nisza.. Ważne też, aby hasło było tak skonstruowane, aby przedstawiało od razu wizję efektów jakie ktoś będzie miał po uczestnictwie w kursie.

Dalej trzeba podpiąć autoresponder,który wyśle kolejkę maili w których opisane są sposoby na przyspieszenie odchudzania, tu już wchodzi copywriting i e-mail marketing i obsługa autorespondera, w moim przypadku był to Implebot.

W każdym mailu jest polecenie usługi trenera personalnego, który specjalizuje się w modelowaniu sylwetki,odchudzaniu.Tu też ważne aby dobrać odpowiednią osobę z którą chce się podjąć taką współpracę.

Umowa z trenerem jest taka, że 30% z każdego klienta trafia do mnie, a często są to klienci, którzy chodzą na treningi przez miesiąc, dwa albo nawet przez rok, kilka razy w tygodniu.

Trener i tak, aby zdobyć klienta musi wydać na marketing około 20-40% swoich zarobionych pieniędzy więc nie jest dla niego problemem oddać tą kwotę dla mnie.

Tak jak opisałem wcześniej, nie każdy to zrozumie, jak zamienić swoje auto w mini system do promocji konsultacji w tematyce odchudzania(lub innej) , tak aby pokryło to koszty raty i często również paliwa.

Nie każdy zrozumie, bo nie każdy wie co to kolejka wiadomości e-mail, jak ją wykorzystać, i jak wyróżnić się na tle rynku, budując tymi wiadomościami swój autorytet.

Kontakt z "Landing Page" był też dużo bardziej wartościowy niż kontakt zdobyty przez internet, bo nie było takiej anonimowości, jak wtedy gdy zostawiasz e-mail na jakiejś stronie.

Były już jakieś relacje, w ten sposób, większe zaufanie itd.

Średnio 5-7 osób zapisywało się dziennie, na listę.

Auto nie musiało jeździć po mieście cały czas, wystarczyło je parkować w widocznych miejscach, a że mieszkałem w ruchliwej okolicy i sporo poruszałem się po mieście to nie było to problemem.

To taka wędka, którą zarzucasz i czekasz, aż się złowią ryby.

Akurat mieszkałem też w okolicy, gdzie było i centrum handlowe i kino i korporacje więc odzew był większy niż planowałem.

Aby szczegółowo wyjaśnić ten cały model musiałbym trochę więcej napisać, ale pewnie nikogo to nie zainteresuje, a poza tym zaraz pewnie padną hasła, że ściema, więc się nie wysilam.

Jeśli ta wiedza trafi na odpowiedni grunt, to ktoś wyciągnie wnioski, a jeśli nie to sam bym w to kiedyś nie uwierzył. Ten model można zastosować w wielu branżach i wykorzystać na wiele sposobów.

Najważniejsza jest tutaj umiejętność e-mail marketingu, obsług autorespondera, przekonwertowania osoby zainteresowanej na klienta i wybór odpowiedniej niszy, aby reklama mogła trafić do odpowiednio dużej grupy docelowej.

Wszystkich tych umiejętności można się nauczyć za darmo, jeśli jest się uważnym i ma się otwartą głowę.

Minus jest taki, że jeździsz z autem z reklamą, a plus jest taki, że masz pokryte koszty samochodu w ponad 100%, zdecydowanie.

Jeszcze raz...

Wyjaśniając łopatologicznie ten model od innej strony dla mało zorientowanych, to jest tak, jakbyś na przykład umieścił reklamę na aucie w stylu "Korepetycje z angielskiego" i podał swój numer telefonu, a następnie potrafił tak rozmawiać z osobą zainteresowaną, aby chciała skorzystać z tej usługi i przekierował ją następnie do szkoły angielskiego, która odpali Ci 30% z każdego klienta.

Nie robiłem tego, ale dałem tylko przykład, aby ktoś zrozumiał, że autoresponder działa tak jak dobry marketer, który potrafi sprzedać usługę. Z tym, że autoresponder jest dużo bardziej skuteczny i nie trzeba gadać z klientami, bo system sam robi to za Ciebie.

Z opisem drugiego pomysłu się wstrzymam, poczekam na reakcję i czy ktoś w ogóle jest w stanie zrozumieć to co napisałem, bo zdaję sobie sprawę, że to nie dla każdego, ale każdy może się tego nauczyć ;)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

No i ten model, to jest właśnie jedno z najgorszych sku***syństw, jakie istnieją wobecnym internecie!!!
Taki pośrednik-naciągacz, to po prostu szmata jest.
I, nie, nic nowego nie wymyśliłeś!
Ludzie naciągają innych ludzi od zawsze, czy był internet, czy go nie było.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
27 maja 2019, 20:45
No i ten model, to jest właśnie jedno z najgorszych sku***syństw, jakie istnieją wobecnym internecie!!!
Taki pośrednik-naciągacz, to po prostu szmata jest.
I, nie, nic nowego nie wymyśliłeś!
Ludzie naciągają innych ludzi od zawsze, czy był internet, czy go nie było.
Zależy kogo w ten sposób promujesz... Dlatego poruszyłem temat etyki, ja wiem kogo promuje jeśli już, żądnych naciągaczy na pewno.
Przykro mi ale pomyliłeś się ze swoją opinią, ale wcale mnie to nie zaskoczyło ;)

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
27 maja 2019, 20:45
No i ten model, to jest właśnie jedno z najgorszych sku***syństw, jakie istnieją wobecnym internecie!!!
Taki pośrednik-naciągacz, to po prostu szmata jest.
I, nie, nic nowego nie wymyśliłeś!
Ludzie naciągają innych ludzi od zawsze, czy był internet, czy go nie było.
Zależy kogo w ten sposób promujesz... i z kim współpracujesz.
Dlatego poruszyłem temat etyki, ja wiem kogo promuje jeśli już, żadnych naciągaczy na pewno.
Przykro mi ale pomyliłeś się ze swoją opinią, ale wcale mnie to nie zaskoczyło ;)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

LowcaGlowMilionerow pisze:
27 maja 2019, 21:27
fx-technik pisze:
27 maja 2019, 20:45
No i ten model, to jest właśnie jedno z najgorszych sku***syństw, jakie istnieją wobecnym internecie!!!
Taki pośrednik-naciągacz, to po prostu szmata jest.
I, nie, nic nowego nie wymyśliłeś!
Ludzie naciągają innych ludzi od zawsze, czy był internet, czy go nie było.
Zależy kogo w ten sposób promujesz... i z kim współpracujesz.
Dlatego poruszyłem temat etyki, ja wiem kogo promuje jeśli już, żadnych naciągaczy na pewno.
Przykro mi ale pomyliłeś się ze swoją opinią, ale wcale mnie to nie zaskoczyło ;)
W tym układzie, to ty jesteś tym naciągaczem i spamerem!
I mnie nie jest przykro, i się nie pomyliłem.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
27 maja 2019, 21:41
LowcaGlowMilionerow pisze:
27 maja 2019, 21:27
fx-technik pisze:
27 maja 2019, 20:45
No i ten model, to jest właśnie jedno z najgorszych sku***syństw, jakie istnieją wobecnym internecie!!!
Taki pośrednik-naciągacz, to po prostu szmata jest.
I, nie, nic nowego nie wymyśliłeś!
Ludzie naciągają innych ludzi od zawsze, czy był internet, czy go nie było.
Zależy kogo w ten sposób promujesz... i z kim współpracujesz.
Dlatego poruszyłem temat etyki, ja wiem kogo promuje jeśli już, żadnych naciągaczy na pewno.
Przykro mi ale pomyliłeś się ze swoją opinią, ale wcale mnie to nie zaskoczyło ;)
W tym układzie, to ty jesteś tym naciągaczem i spamerem!
I mnie nie jest przykro, i się nie pomyliłem.
Znowu jakieś bezpodstawne zarzuty, żadnych argumentów.

Nawet nie dopytałeś o nic, znowu wszystko wiesz z góry.

Nikogo nie naciągam na nic. Podzieliłem się swoim doświadczeniem i tyle.

Mimo wszystko, życzę sukcesów i lepszego odnajdywania się na tej planecie ;)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Jakim znowu doświadczeniem???
Model, jaki przedstawiłeś jest od wieków znanym modelem spamera, który buduje listę mailową i potem stosuje dostępne narzędzia techniczne w celu naganiania klientów.
To jest działalność z gruntu rzeczy nieetyczna.
Poza tym, to spam jest procederem karalnym.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ