Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Myślałem, że ja jestem chory...
Ale, ten gościu przerasta mnie o milę!
EOT!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Chory ponieważ mam jakieś zdanie? A to, że odbiega od Twojego, jest oznaką tego, że jestem chory? Na jaką chorobę? ;) Rozumiem, że jakaś psychiczną ? ;)

Ja myślę, że ten post ma dużo wartość, choćby pokazuje co za osobą jest autor warsztatów, które masz w opisie jeśli to Twoje warsztaty, więc może będziesz miał nowych warsztatowiczów, jeśli komuś spodoba się Twoja postawa w tym wątku.

Myślę, że forum służy wymianie zdań, bez względu na to jakie one są, a nie obrzucania kogoś, że jest chory, bo ma po prostu inne doświadczenia w życiu, które kreują jego zdanie.

Czy ktoś jeszcze myśli inaczej?

Nendo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Nic nie zrozumiałeś.
Nie chodzi o to że masz inne zdanie tylko podstawy, argumenty czy fakty (a raczej ich brak) na ktorych swoje opinie, zdanie budujesz.
Jak podstawy są słabe, niesprawdzone to trudno żeby opinia na nich oparta była mądra czy słuszna.

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Nendo pisze:
26 maja 2019, 17:17
Nic nie zrozumiałeś.
Nie chodzi o to że masz inne zdanie tylko podstawy, argumenty czy fakty (a raczej ich brak) na ktorych swoje opinie, zdanie budujesz.
Jak podstawy są słabe, niesprawdzone to trudno żeby opinia na nich oparta była mądra czy słuszna.
Przyjacielu, nie masz pojęcia jakie mam podstawy, jak wyglądało moje życie i jakie mam doświadczenia. Niestety nie zdążyłem ich dopowiedzieć, bo koledzy z góry coś zakładacie i twierdzicie, że jestem chory albo że podstawy są słabe, kompletnie ich nie znając.

No ale niestety tak jest. Ludzie nie widzą ile pracy stoi za bogactwem kogoś, ale zazdroszczą, nie pytają co dokładnie ktoś ma na myśli, tylko z wyprzedzeniem zakładają, że ktoś się nie zna itd.

Niestety takie mechanizmy działają nie tylko w internetach ale i w realnym życiu.

Nendo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Przyjacielu, nie masz pojęcia jakich ludzi w życiu spotkałem .....
Nie nie mam i nie osądzam Ciebie jako człowieka tylko informacje jakie podajesz.
Podajesz niesprawdzone , niepotwierdzone, nie zweryfikowane, NIE PEŁNE informacje i każesz mi w nie wierzyć i dziwisz się że mam wątpliwości.
Co zdarzyło się Ci w życiu, ani kim jesteś nie ma tu najmniejszego znaczenia, znaczenie ma tylko czy mówisz prawdę czy tzw. swoją prawdę.
Marnujesz czas po prostu kłócąc się ZAMIAST przedstawiać to czego "nie zdążyłeś". Zamiast "udowadniać" zabawiasz się w kłótnię.
W dalszym ciągu nie wiem jaka firma z Żyrardowa został zniszczona przez syndyka, jakie tytuły miał syndyk jaki był faktyczny (księgowy) stan firmy itd itd...
Nie podałeś nic co mogłoby uwiarygodnić twoje twierdzenia ale zajęło ci sporo czasu aby udowodnić OCZYWISTE ale i BANALNE prawdy (Pracą ludzie się bogacą).
To jest mój ostatni post, zwróciłem uwagę na coś, podjąłeś walkę ze mną zamiast rozwiewać moje wątpliwości.
Miłego dnia.

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Nendo pisze:
27 maja 2019, 05:32
Przyjacielu, nie masz pojęcia jakich ludzi w życiu spotkałem .....
Nie nie mam i nie osądzam Ciebie jako człowieka tylko informacje jakie podajesz.
Podajesz niesprawdzone , niepotwierdzone, nie zweryfikowane, NIE PEŁNE informacje i każesz mi w nie wierzyć i dziwisz się że mam wątpliwości.
Co zdarzyło się Ci w życiu, ani kim jesteś nie ma tu najmniejszego znaczenia, znaczenie ma tylko czy mówisz prawdę czy tzw. swoją prawdę.
Marnujesz czas po prostu kłócąc się ZAMIAST przedstawiać to czego "nie zdążyłeś". Zamiast "udowadniać" zabawiasz się w kłótnię.
W dalszym ciągu nie wiem jaka firma z Żyrardowa został zniszczona przez syndyka, jakie tytuły miał syndyk jaki był faktyczny (księgowy) stan firmy itd itd...
Nie podałeś nic co mogłoby uwiarygodnić twoje twierdzenia ale zajęło ci sporo czasu aby udowodnić OCZYWISTE ale i BANALNE prawdy (Pracą ludzie się bogacą).
To jest mój ostatni post, zwróciłem uwagę na coś, podjąłeś walkę ze mną zamiast rozwiewać moje wątpliwości.
Miłego dnia.
Przykład, który podałem nie miał w tej dyskusji znaczenia, bo przykładów gdzie ktoś komu wykańcza biznes, dzięki np. układom politycznym są setki. Chodzi o świadomość, że chcąc budować firmę trzeba brać pod uwagę, że komuś może się to nie spodobać, jeśli będziemy mieć zbyt wielkie osiągnięcia. To nie jest dyskusja gdzie trzeba się podpierać papierami, bez przesady.

Przykład pochodził z wywiadu z 3 przedsiębiorcami, poszkodowanymi w wyniku Afery Skok, w telewizji CW24, wideo nr 3 w temacie tej afery. Firma od sprzęgieł, to spółka córka firmy Lampol, a o szczegółach jej problemów opowiada sam prezes.

Przykład nie miał znaczenia, chodzi o ogólny sens. Czy nie znalazłbyś sam przykładu, gdzie poprzez układy polityczne, biznes się rozpada? Bo ktoś jakiś przepis zmienia, albo gdzie US blokuje konta firmowe bezpodstawnie, albo na jakiś czas np na czas kontroli. Historii jest cała masa w internecie np. Piotr Motyl, współautor Biblii E-biznesu cz 1 oraz 2, opisał w swoich przemówieniach jedną z przygód z US. Można znaleźć na YT.

Za kilka dni wrzucę tu przykład uruchomienia firmy w branży reklamowej z kapitałem 200-500 zł, albo i bez ( w zależności jakie kto ma umiejętności) , z zyskiem na poziomie 8-12 tysięcy złotych w pierwszym miesiącu, bez żadnego ryzyka. Jest to jeden z moich pierwszych projektów.

Pokażę też, jak jeździć za darmo autem o wartości około 60 tysięcy złotych, na konkretnym przykładzie jeśli ktoś mieszka w dużym mieście.

Nie ma co wchodzić w negatywne emocje, kłótnie i wypominania. Temat etyki w biznesie, edukacji biznesowej w zamian za wyniki jest ciekawy i warto kontynuować, tak myślę.

Jeśli ktoś ma jakieś przykłady jak wystartował, jak zaczął zarabiać to myślę, że warto je opisać. Im mniej zrozpaczonych facetów po szkoleniach biznesowych tym Świat lepszy, również Świat na około nas.

Nendo

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

"... bez ryzyka" .. no comment

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Nendo pisze:
27 maja 2019, 14:53
"... bez ryzyka" .. no comment
Do tego pomysły, o których ja słyszałem lekko 29 lat temu.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

Sam jestem ciekawy, jak jezdzic autem za 60 tys za darmo. To troche nielogiczne sie wydaje, ale zobaczymy

Jak zarabiac 8-12 tysiecy bez ryzyka? Bo ja zarabiam 3-3.5 z ryzykiem, a gdy bede kolo 40, to wtedy dopiero bede zarabial te 12 tys czy podobnie tyle

Jestem bardzo ciekawy

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

pacioziom97 pisze:
27 maja 2019, 16:28
Sam jestem ciekawy, jak jezdzic autem za 60 tys za darmo. To troche nielogiczne sie wydaje, ale zobaczymy

Jak zarabiac 8-12 tysiecy bez ryzyka? Bo ja zarabiam 3-3.5 z ryzykiem, a gdy bede kolo 40, to wtedy dopiero bede zarabial te 12 tys czy podobnie tyle

Jestem bardzo ciekawy
Muszisz wziąć auto z reklamą i dużo jeździć.

A to drugie, to zwykły scam.
Jednemu się uda, większość mu zapłaci, bo im się nie uda.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ