Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Grymus pisze:
21 maja 2019, 19:12
Rozmawiam z osoba która nie umie czytać ze zrozumieniem i nie ma żadnych argumentów. To wiem na pewno
Jakoś u ciebie też nie ma argumentów.
Nie będę tutaj pokazywał po kolei wszystkich nielogiczności Biblii.
Poczytaj sam, to się przekonasz kim był ten twój Jehowa.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Darek daj EOT ,bo to się nie zakończy :!: :!: :!:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

"Ograniczyłem picie piwa, nie piję tigerów, jestem super tatą i dogaduję się z żoną"

https://www.youtube.com/watch?v=ZO3ZsD2Nyhc

Można jakieś konkretne wyniki? Bo ja nie piję piwa, nie piję tigerów, zarządzam swoją kasą, odkąd mam 16 lat. Nie wiem, nie czaję co to za postęp?

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

https://www.youtube.com/watch?v=XvQKgO7WDAw

"W życiu nie jest łatwo, jestem stewardessa, spełniam swoje cele. Każdy cel traktuje jak wyzwanie. Wstaje automatycznie na równe nogi. Ulepszam swe życie każdego dnia. Nauczyłam się cierpliwości. Wszystko wymaga czasu. Nauczyłam się cierpliwości. Wiem, że osiągnę swoje cele, poradzę sobie z każdym celem. Jest ich mnóstwo. Nie patrzę na materialne rzeczy, cieszę się, że słońce świeci, że mam ręce, że wszystko mogę. Nauczyłam się zmieniać nastawienie
Dzięki wyzwaniu poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi, za niedługo przyjadą do mnie do Wiednia, gdzie robimy spotkania.

Co jeszcze. Skupiam się na dobrych rzeczach. Wiem, że mogę wszystko, wiem, bo mam ręce i nogi, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Dążę do takich rzeczy, że wiem, że nigdy w życiu bym nie pomyślała, że mogę robić, wiele rzeczy zmieniło się na na lepsze
Udało mi się wystąpić przed dużą publicznością- za to gratuluje mega
Poznałam też mnóstwo fajnych ludzi. Co to chcesz, to wszystko osiągniesz. Wszystko możesz pokonać. Nauczyłam się inwestować, zaczęłam dużo książek czytać. Zamierzam otworzyć firmę. Nic lepszego mnie nie mogło spotkać, dla mnie Ci ludzie są mistrzami, mistrzami, warto uczestniczyć w tym programie, jestem naprawdę bardzo zadowolona, jestem przeszczęśliwa, że dołączyłam do tego programu"

Dobra. Czyli jakie konkretne rzeczy ta Kobieta osiągnęła? Została stewardessą, jakie są konkretne dane? Czyta 20 książek rocznie, zarobiła 100 k zł w 3 lata? Nie, więc nadal czekam na konkretne info co jej to dało, bo to jest mydlenie oczu cały czas

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

pacioziom97 pisze:
21 maja 2019, 20:43
"Ograniczyłem picie piwa, nie piję tigerów, jestem super tatą i dogaduję się z żoną"

https://www.youtube.com/watch?v=ZO3ZsD2Nyhc

Można jakieś konkretne wyniki? Bo ja nie piję piwa, nie piję tigerów, zarządzam swoją kasą, odkąd mam 16 lat. Nie wiem, nie czaję co to za postęp?
Znalazłem taki poradnik:
"Love Sex & Communication"
First printing January 1990

Może zacznę kursy robić?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

pacioziom97
Te dwa linki co wkleiłeś idealnie odzwierciedlają to co napisałem w swoim wcześniejszym poście, a mianowicie:

,,Metoda darmowej promocji - Na niektórych kursach jest tak, że kołcz mówi do swoich klientów rzeczy typu: ,,jak nagracie filmik na temat tego kursu i wstawicie do neta to nast. mój kurs otrzymacie za połowę ceny!" - dlatego taki wysyp ,,opinii" video na necie gdzie ludzie chwalili kurs kołcza - bo za to mają zniżki na kolejne kursy, tak to działa ;)"

Ci ludzie nagrali te filmiki tak sami z siebie bo mieli wolny dzień? wątpię w to :lol:
Na bank było coś w stylu: ,,nagrasz jakąś fajną recenzję tego kursu to następny dostaniesz za połowę ceny"
Wiem, że na 100% robił tak J3000 o swoim kursie związanym z milionem.
Kołcz ma darmową reklamę kursu w internecie robionej przez wiele ludzi, dzięki czemu inne osoby widzą, że chyba to ,,działa" skoro tyle osób wypowiada się pozytywnie na ten temat :)

Zobaczcie o czym ludzie mówią w tych ,,recenzjach"

- No widzę, że mam ręce i nogi, potrafię mówić, cieszę się jak słońce wyjdzie po burzy, byłam z koleżanką na kawie, ogólnie jestem szczęśliwa;
- Przestałem jeść słodycze i gazowane napoje, nauczyłem się oszczędzać pieniądze, odmieniłem swoje życie,

itp.

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

Lorcan wytłumacz mi proszę jedno. Ci ludzie jaki zysk mają z tych szkoleń? Zarobiłem 100 tyś zł, mam firmę, która przynosi x kasy, jestem z dziewczyną rok? Jakie są konkretne wyniki, bo ja nadal nie wiem. Sam mogę prawić banały: jestem szczęśliwy, poznaje dziewczyny. Dla mnie liczą się konkretne efekty, a nie banały o jakich Krzysiu opowiada, Krzysiu odpowiedz nam ile ludzi uwierzyło w to co mówisz i stoczyło się, bo mam paru znajomych co uwierzyli w to, ze są tacy niezwykli i potracili tysiące, dziesiątki tysięcy, setki.

Ci ludzie którzy opowiadają o wynikach, nie mają wyników. Czekam na opinie ludzi którzy mają wyniki

Nie obrażając tych ludzi, to ja miałem tą wiedzę w wieku 16 lat co oni i co teraz? Czekam na odpowiedź

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Nie chcę być gołosłowny więc mam propozycję bezpłatnego spotkania. Ale najpierw poznaj moje podejście...

Myślę, że aby się nauczyć biegać - zarabiać dużo, trzeba się najpierw nauczyć chodzić- zarabiać optymalnie i zyskać swobodę.

W temacie finansów chodzenie to dla mnie pokrycie podstawowych potrzeb... mieszkanie, samochód, jedzenie, rozrywki, przyjemności.

Obecnie około 8-12 tysięcy miesięcznie pozwala naprawdę fajnie funkcjonować, wiele doświadczać i bardzo dobrze się rozwijać w jakimś dalszym kierunku.

Wtedy jest to "chodzenie", ale tylko wtedy, gdy te pieniądze zarabiasz PASYWNIE, albo masz jakiś prosty system biznesu który Ci pokrywa te koszty z AUTOMATU.

To jest według mojego podejścia, ale rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie.

Wtedy masz CZAS na dążenie do większych pieniędzy, poznawanie ludzi, swobodę decyzji, nie masz stresów egzystencjalnych, masz otwarty umysł, tak w skrócie....

Moja propozycja jest taka, że pokażę 3 OSOBOM, jak osiągnąć tą swobodę i komfort finansowy oraz fundament finansowy na poziomie 8-12 tysięcy miesięcznie BEZPŁATNIE.

Nikt nic nie ryzykuje, nie oczekuję żadnego wynagrodzenia za dzielenie się swoim 10-cio letnim doświadczeniem w automatyzacji biznesu.

Jeśli okazałoby się, że moje metody nie są dla Ciebie, to po prostu możesz potraktować nasze spotkanie jako konsultację, podpowiedzi, wskazówki - nic nie płacisz, bo niby za co?

Ale jeśli będę potrafił sprawić, że uruchomisz automatyczny dochód na poziomie 8-12 tysięcy miesięcznie, to po prostu odpalisz mi 10 % z tego co zarobisz w pierwszym roku...

...i może kiedyś zorganizujesz jakąś fajną imprezę, na którą zaprosisz mnie z moją dziewczyną ;)

Przy okazji to będzie dla Ciebie okazja, aby poznać kogoś, dowiedzieć się czegoś ciekawego, poznać wiele prostych modeli biznesowych, z których korzystam - pokażę Ci kwoty i wyciągi z moich kont więc zobaczysz ile można zarobić nie inwestując praktycznie ani złotówki, tylko swój czas i chęci.

Ja mam swoje biznesy, moja dziewczyna ma też swój biznes i myślę że możemy spotkać się w trójkę, bo ona też może podpowiedzieć Ci jak ona doszła do fajnych pieniędzy od zera w branży "dbania o zdrowie i urodę".

Tu nie ma żadnego haczyka, perswazji czy techniki sprzedażowej.

Po prostu daj mi 8-10 godzin a pokażę Ci, jak zacząć "chodzić", a później Ty sam będziesz mógł zacząć "biegać", jeśli będziesz chciał i będziesz mógł "biec" w swoim kierunku, bo każdy musi odkryć swoją drogę - tak myślę, a kluczem jest czas, swoboda i komfort.

Będzie dla mnie ciekawym doświadczeniem spędzić z kimś kto będzie chciał cały dzień na rozmowach w tematyce biznesów, zarabiania i poznać się w ogóle itd.

Mam doświadczenie zarówno w e-biznesach, jak i w tradycyjnych modelach zarabiania. Większość metod które znam i z których korzystam nie wymagają kapitału.

Zapraszam 3 osoby, jeśli ktoś chce. Na pewno zaliczysz ten dzień do jednego z bardziej wartościowych, ja również.

Miło będzie poznać się osobiście z kimś kto chce pomagać innym swoją pracą, pomysłami, usługami.

Kraków lub Katowice to preferowane miejsce naszego spotkania.

Napisz na priv jeśli taki temat Cię interesuje.

Byłoby miło, gdybyś po naszym spotkaniu, gdy już zaczniesz fajnie zarabiać, po prostu podzielił się swoim nowym doświadczeniem na forum lub w innych mediach z innymi, jeśli będziesz chciał.

Myślę, że taka niepisana umowa, że płacisz tylko wtedy, gdy masz wyniki ma sens.

Jeśli jesteś podobnego zdania to pisz na priv, chętnie pomogę, podpowiem ;)

mario2000
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 07 gru 2018, 12:37

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: mario2000 »

LowcaGlowMilionerow pisze:
22 maja 2019, 04:10
Nie chcę być gołosłowny więc mam propozycję bezpłatnego spotkania. Ale najpierw poznaj moje podejście...

Myślę, że aby się nauczyć biegać - zarabiać dużo, trzeba się najpierw nauczyć chodzić- zarabiać optymalnie i zyskać swobodę.

W temacie finansów chodzenie to dla mnie pokrycie podstawowych potrzeb... mieszkanie, samochód, jedzenie, rozrywki, przyjemności.

Obecnie około 8-12 tysięcy miesięcznie pozwala naprawdę fajnie funkcjonować, wiele doświadczać i bardzo dobrze się rozwijać w jakimś dalszym kierunku.

Wtedy jest to "chodzenie", ale tylko wtedy, gdy te pieniądze zarabiasz PASYWNIE, albo masz jakiś prosty system biznesu który Ci pokrywa te koszty z AUTOMATU.

To jest według mojego podejścia, ale rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie.

Wtedy masz CZAS na dążenie do większych pieniędzy, poznawanie ludzi, swobodę decyzji, nie masz stresów egzystencjalnych, masz otwarty umysł, tak w skrócie....

Moja propozycja jest taka, że pokażę 3 OSOBOM, jak osiągnąć tą swobodę i komfort finansowy oraz fundament finansowy na poziomie 8-12 tysięcy miesięcznie BEZPŁATNIE.

Nikt nic nie ryzykuje, nie oczekuję żadnego wynagrodzenia za dzielenie się swoim 10-cio letnim doświadczeniem w automatyzacji biznesu.

Jeśli okazałoby się, że moje metody nie są dla Ciebie, to po prostu możesz potraktować nasze spotkanie jako konsultację, podpowiedzi, wskazówki - nic nie płacisz, bo niby za co?

Ale jeśli będę potrafił sprawić, że uruchomisz automatyczny dochód na poziomie 8-12 tysięcy miesięcznie, to po prostu odpalisz mi 10 % z tego co zarobisz w pierwszym roku...

...i może kiedyś zorganizujesz jakąś fajną imprezę, na którą zaprosisz mnie z moją dziewczyną ;)

Przy okazji to będzie dla Ciebie okazja, aby poznać kogoś, dowiedzieć się czegoś ciekawego, poznać wiele prostych modeli biznesowych, z których korzystam - pokażę Ci kwoty i wyciągi z moich kont więc zobaczysz ile można zarobić nie inwestując praktycznie ani złotówki, tylko swój czas i chęci.

Ja mam swoje biznesy, moja dziewczyna ma też swój biznes i myślę że możemy spotkać się w trójkę, bo ona też może podpowiedzieć Ci jak ona doszła do fajnych pieniędzy od zera w branży "dbania o zdrowie i urodę".

Tu nie ma żadnego haczyka, perswazji czy techniki sprzedażowej.

Po prostu daj mi 8-10 godzin a pokażę Ci, jak zacząć "chodzić", a później Ty sam będziesz mógł zacząć "biegać", jeśli będziesz chciał i będziesz mógł "biec" w swoim kierunku, bo każdy musi odkryć swoją drogę - tak myślę, a kluczem jest czas, swoboda i komfort.

Będzie dla mnie ciekawym doświadczeniem spędzić z kimś kto będzie chciał cały dzień na rozmowach w tematyce biznesów, zarabiania i poznać się w ogóle itd.

Mam doświadczenie zarówno w e-biznesach, jak i w tradycyjnych modelach zarabiania. Większość metod które znam i z których korzystam nie wymagają kapitału.

Zapraszam 3 osoby, jeśli ktoś chce. Na pewno zaliczysz ten dzień do jednego z bardziej wartościowych, ja również.

Miło będzie poznać się osobiście z kimś kto chce pomagać innym swoją pracą, pomysłami, usługami.

Kraków lub Katowice to preferowane miejsce naszego spotkania.

Napisz na priv jeśli taki temat Cię interesuje.

Byłoby miło, gdybyś po naszym spotkaniu, gdy już zaczniesz fajnie zarabiać, po prostu podzielił się swoim nowym doświadczeniem na forum lub w innych mediach z innymi, jeśli będziesz chciał.

Myślę, że taka niepisana umowa, że płacisz tylko wtedy, gdy masz wyniki ma sens.

Jeśli jesteś podobnego zdania to pisz na priv, chętnie pomogę, podpowiem ;)



Kolego ja mam 20-30 tyś miesięcznie, ale chce 50-60 tyś / miesiąc. Też pomożesz?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

mario2000 pisze:
22 maja 2019, 10:35
Kolego ja mam 20-30 tyś miesięcznie, ale chce 50-60 tyś / miesiąc. Też pomożesz?
Ja ci pomoge tu i teraz, bezpłatnie:
Oto kilka pomysłów:
1. Weź drugi etat, taki sam,
2. Znajdź taki fach/posadę/interes, w którym zarobisz tyle, ile chcesz,
3. Znajdź takie miejsce, w którym za to co robisz teraz zapłacą ci tyle.
Jednym słowem, zrób Market Research i potem zrób, co trzeba zrobić.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ