Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Jaca kolejny film o maratonie nagrał hahahahahahhahahaha:D:D:D

ixwoktuk
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2018, 09:27

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ixwoktuk »

A macie Panowie może jakieś informacje na temat kursu Marcina Maskowa Kowalczyka, który współpracuje z Jackiem? Nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat tego kursu a tematyka wydaje się ciekawa i Marcin ma przynajmniej potwierdzone wyniki w tym, czym się zajmuje.

goodberry
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2018, 14:37

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: goodberry »

Czy jest tu jeszcze ktoś kto nie dostał zwrotu pieniędzy od Jacka Wiśniowskiego ? Albo składał ktoś pozew do sądu przeciwko niemu ?

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Jacek robi kolejny kurs, tym razem o Amazonie XD

wildzenon12
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2018, 14:43

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: wildzenon12 »

goodberry pisze:Czy jest tu jeszcze ktoś kto nie dostał zwrotu pieniędzy od Jacka Wiśniowskiego ? Albo składał ktoś pozew do sądu przeciwko niemu ?
Witam w klubie kolego. Ja już czekam dwudziesty któryś dzień na zwrot... Nie wiem jak przemówić do Jacka w normalny sposób żeby zrobił ten zwrot... Przecież to jest kilka minut

Patryk122
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2018, 10:10

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Patryk122 »

Z takimi to odrazu trzeba przejść do rzeczy bo to strata czasu, za to gowno co sprzedaje to pieniądze powinien w zebach przynieść.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Jaca jak na multimilionera niechętnie robi zwroty:D

No ale cóż przecież to zabiegany biznasman co śpi 4 godziny dziennie.

goodberry
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2018, 14:37

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: goodberry »

Patryk122 pisze:Z takimi to odrazu trzeba przejść do rzeczy bo to strata czasu, za to gowno co sprzedaje to pieniądze powinien w zebach przynieść.
dokładnie, ja zwrot dostałem o dziwo w 2 tyg., nie wyzywałem go czy coś, ale wprost napisałem, że nie będę się z nim przepychał przez kilka miesięcy czy tygodni jak to niektórzy pisali. Może dlatego szybko ustąpił, nie wiem.

Ja dałem nabić się w butelkę i pluję sobie w brodę do dzisiaj. Ludzie nie warto, wypisujcie się póki możecie. Wiedza z tego kursu to są podstawy podstaw równie dobrze możecie sobie wpisać w google jak zarabiać w internecie (allegro czy co chcecie) przeczytajcie z 5 proponowanych stron i macie po kursie. Nie wierzę, że ktoś może chcieć za to tyle pieniędzy.

Skoro tyle osób podobno zarabia już dziesiątki tysięcy złotych opierając się na tym kursie, to gdzie oni są ?! Na stronie kursu jest 15 recenzji z czego tylko 3 osoby jawnie mówią czym się zajmują przy czym tylko 2 biznesy dalej działają. Z tego co widziałem na FB jedna Pani jest lekarzem prowadzi jakąś klinikę albo tylko w niej pracuje, więc nie ma to nic wspólnego z kursem i ta recka śmierdzi oszustwem jak pozostałe, poza jedną gdzie pani handluje jakimiś poduszkami czy coś !!

Kiedyś na grupie FB ktoś wprost zapytał czy ktoś żyje z allegro to jeden Pan ładnie odpisał "Obstawiam, że tutaj nie ma i nie będzie takiej osoby. Ludzie robiący na tym biznes nie bawią się w jakieś śmieszne "kursy" jak ten". Na co ktoś kto obsługuje ten profil pod nickiem Jacka odpisał " Jacek woli Amazon" haha dlatego sprzedaje Geniusza i książki na allegro i kursy na YT xd

!WAŻNE!

Po tym kursie zamiast pieniędzy możecie mieć co najwyżej problemy z klientami, długami i prawem. Nie mówię, że Jacek jest złym człowiekiem, ale on chyba żyje w jakiś śnie i naprawdę wierzy, że pomaga ludziom, a to jest niestety jeszcze bardziej przekonywujące niż celowe oszustwo.

goodberry
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2018, 14:37

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: goodberry »

Co do kursu pana Marcina Maskowa Kowalczyka... Nie widziałem, ale uważam, że taki kurs w cenie 600 czy 400 zł (promocja) to z pewnością pomysł Jacka. Ta cena to jest szaleństwo.

W internecie nie brakuje darmowych materiałów nawet po polsku. Za te pieniążki można kupić kilkanaście książek z tej dziedziny przy czym w każdej i tak będzie prawie to samo. Podobnie jak czytałem książki o sprzedaży... Co z tego, że inny autor i co z tego, że książka wydana 15 czy 2 lata temu skoro praktycznie tłuczona jest ta sama treść. Autorzy tylko konkurują, kto lepiej leje wodę.

Jeśli chodzi o książki o umiejętnościach "miękki" ja to się mówi, to uważam, że książki z danej dziedziny tzn. pamięć, autoprezentacja, sprzedaż itd. wystarczy przeczytać 3 naprawdę, a resztę zainwestować w kursy umiejętności praktycznych jak np. obsługa komputera czy spawanie TIGiem zależnie kto gdzie pracuje ;)

goodberry
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2018, 14:37

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: goodberry »

wildzenon12 pisze:
goodberry pisze:Czy jest tu jeszcze ktoś kto nie dostał zwrotu pieniędzy od Jacka Wiśniowskiego ? Albo składał ktoś pozew do sądu przeciwko niemu ?
Witam w klubie kolego. Ja już czekam dwudziesty któryś dzień na zwrot... Nie wiem jak przemówić do Jacka w normalny sposób żeby zrobił ten zwrot... Przecież to jest kilka minut
Nie odpuszczaj to twoje pieniądze. Sam obiecał 30 dni na zwrot, a jeśli pisałeś w ciągu 14 dni od kupienia to masz zwrot bez żadnych warunków. Jak będzie potrzeba to skontaktuj się nawet z prawnikiem (są darmowe porady przez internet ). Jedna dziewczyna wcześniej pisała, że też długo czekała i pisała do niego, ale w końcu dostała zwrot.

Pisz na tego maila do niego - jacekwisniowskisukces@gmail.com

Musisz też wydrukować i wypełnić "formularz zwrotu" i mu wysłać skan albo fotę, bo tego wymaga podobno skarbówka. Piszesz tam co kupiłeś, jaka kwota, twoje dane i jego firmy. Poszukaj formularzu w necie, albo pobierz z jakiejś aukcji na allegro - na dole aukcji zazwyczaj jest katalog "zwroty" czy "gwarancja" i tam sklepy wstawiają pliki.

Na stronie kursu jest też taki myk, że jest napisane, że warunkiem zwrotu jest "pokazanie mu swojej aukcji" (śmiech). Jak nie masz, to na wszelki wypadek zrób foty i wystaw jakąś szklankę czy coś taniego, na wypadek gdyby cwaniak się upomniał o to. Powodzenia!

ODPOWIEDZ