Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
nawijka166
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2018, 11:25

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: nawijka166 »

Podłączam się do pytania. Chcę nauczyć się zarabiać na allegro, myśle o tym kursie za 600zł, jest sens w to inwestować? Spodziewam się jaka będzie odpowiedź, więc proszę o jakieś przykładowe kursy alternatywne. W tej kwestii akurat jestem jeszcze zielona.

lifehause00
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: lifehause00 »

Przeczytaj sobie kilka stron na samym początku, a później się zastanów jeszcze raz, czy chcesz zadać to pytanie... Wpisz sobie zarabianie na allegro, zanajdziesz tam lepsze poradniki za frajer! oto właśnie chodzi dziewczyno!

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Jacek usunął z kanału ten kompromitujący filmik o nieruchomosciach w Hiszpanii .


A tu jakiś koleś odpowiedz nagrał o tym :
https://m.youtube.com/watch?v=pkTy8Ki4o-s

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

ha ha ha

Co to za biznesman!!!

Co to za autorytet? HAHAHAH

Jacek Wiele podobnych bzdur ma za uszami i goli ostro frajerów!!!!!

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

- Zostałem lauratem Ogólnopolski Konkurs Multimedialny „Przeżyłem, widziałem, Tobie opowiem, a Ty przekaż innym”.
- Występowałem na prestiżowym turnieju Koszykówki Junior NBA Clinic w Warszawie
- Jestem Vicemistrzem Polski w Biegach na orientacje w 2016 roku - Ostróda.
- Jestem UltraMaratończykiem
nie ma to żadnego znaczenia serio :P jeśli chodzi o rozwój / biznes
Prowadzę Agencje Marketingową SafariMedia.pl
strona na której są rekomendacje od skompromitowanego Adepta haha kolega nakręca biznes rozumiem, jesteś taki sam jak Jacek .

https://www.youtube.com/watch?v=F0AEvDy_UMs

tutaj na tym filmiku takie farmazony koleś głosisz haha ludzie Cie w komentach wyjaśniają konkretnie

w ogóle gadasz w komentach, że ludzie bogaci tacy rob gryn też się dzielą wiedzą jak jacek jednak zapominasz chyba, że gryn nie sprzedaje żadnych głupkowatych kursów, tabletek cz innych badziewi . 20m2 nagrał ostatnio video u niego w firmie i domu . No popatrz czemu taki Gryn normalnie pokazuje jak wygląda jego firma itp nazwę co robi itp a Jacek wszystko ukrywa bo może właśnie dorobił się na frajerach wciskając im głupkowate kursy i nie ma czym sie pochwalić? Nie pomyślałeś o tym?
Nadal uważam, że tworzenie produktu własnego, gdzieś w fabryce Chiny, Indie, Tajlandia i sprzedaż na Amazonie to złote jajko tylko trzeba mieć z 40k na wejście.
jeśli masz prawdziwą markę i budujesz produkty z wartością to może być to złote jajko jednak Jacek poleca byle jaki szajs sprzedawać na kursie .

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

HAHAHAHA

SZABELSKI HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

Gościu nie kompromituj się...

Jaki ty sukces osiągnąłeś? Co wy macie z tym bieganiem, że ciągle się tym tak jaracie i że jak przebiegłeś maraton czy ultramaraton, to już masz prawo nauczać ludzi o biznesach jakiś

Szabelskiemu za darmo zrobiłeś pewnie kampanie, nie przytuliłeś za to ani grosza. Wiem wiem doskonale.... Robiłeś za rekomendacje od szabelskiego ha ha ha

Janek Szopa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2018, 23:37

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Janek Szopa »

Czy Ja uczę Biznesu? Nie... Kanał prowadziłem rok temu na temat Rozwoju bo
osiągałem więcj jak moi równieśnicy i sam chciałem być lepszą wersją siebie i pokazać na co mnie stać.
(tak miałem kiedyś kompleksy i zapierdalałem aby to zmienić, dzisiaj już patrzę na to z innej strony)

Sprzedawałem książkę z wszystkim tym co robię aby osiągać swoje cele... Za 17zł!

Czy uważam, że osiągnąłem sukces, nie.... Oj daleko mi do tego.

Czemu stworzyłem kanał, aby robić fajne wywiady. Np: z Danielewskim.
https://www.youtube.com/watch?v=mTvgamQWx7M&t=1351s
Znajomi pytali mnie o to jak trenować dużo, uczyć się dobrze i jeszcze chociaż sobie
dorobić trochę kasy i stąd ten pomysł.

Marcin jest moim klientem od dawna. Jeżeli wiesz ile mi płaci. To pożyć mi tą kryształową kule.
Tworzymy lejki sprzedażowe, kampanię mailingowe, copywriting, Boty na messengera, Prowadzimy FP na FB i IG.
Uważam, że rozwój ten Agencji to jest dla mnie mega zajawka i pomaganie ludziom aby
zdobywali klientów w internecie oraz lepiej komunikowali się z swoimi obserwującymi, jest dla
nas priorytetem. To jest najlepszej w prowadzeniu firmy, jak klient uściska ci dłoń i podziękuję
za to, że współpracuje z tobą.

Możecie lać hejt, śmiać się z ludzi, możecie wytykać Jacka, Mnie. Okej ale po chuja, jak nawet na tym
forum dowiecie się czym jest gra na giełdzie i na rynku wtórnym możecie zacząć inwestować, nawet te 100zł jak was
to jara i zacząć zarabiać pieniądze. Też się wkurzałem na różnych ludzi kiedyś ale potem zdałem sobie
sprawę, że tracę czas i do tego się wkurwiam i wszystko inne zaczyna się pierdolić w życiu.

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

KAZIKGAZIK pisze:Co wy macie z tym bieganiem,
udział w biegu XXXX- to najłatwiejsze 'osiągnięcie' dla samorodnych kołczów. Zapisujesz się, płacisz 30 złotych, 'bierzesz udział'; czyli przebywasz trasę w dowolny sposób i już masz na koncie życiowym sukces.
To nie przypadek, że wszyscy, WSZYSCY kołcze brylują w dyscyplinach niewymiernych, gdzie liczy się sam udział. Tylko wtedy można się chwalić, na przykład ''byciem pierwszym Polakiem, który ......(bla bla bla).
Brzmi dumnie a nie wymaga niczego, absolutnie niczego. Można sobie pojechać do Kazachstanu i wystartować w biegu wokół kołchozu, a na potrzeby jutuba ogłosić, że się jest pierwszym i jedynym Polakiem, któremu udało się ukończyć bieg, jakiśtam, o którym nikt nigdy u nas nie słyszał.
Jakoś dziwnym trafem żaden kołcz nie trenuje dyscypliny wymiernej, punktowanej- czyli takiej gdzie istnieje realna konkurencja, gdzie realnie liczy się wynik, a nie dostaje medalu za udział.

To całe bieganie, triatlony, jakiś inne gówna, odbywa się w ramach weekendowego załatwiania 'pasji' i 'sukcesu', bo kołcz musi mieć i jedno i drugie, żeby być bardziej zajebistym od motłochu z którego zdziera kasę.
Przykre jest to, że ci wszyscy domorośli kołcze w rzeczywistości nie mają żadnej pasji i muszą na siłę sobie jakąś wyszukać.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Sport = dyscyplina

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Akurat tutaj nie można się zgodzić. Rafael Badziag z kawału indywidualista robił i zna dużo ludzi zamożnych, podkreślał w jakimś video nie raz, że osoby majętny łączy dyscyplina również sportowa. Biegają, uprawiają ekstremalne sporty, ćwiczą, dbają o kondycje, przykład pierwszy z brzegu Sołowow, rajdowiec co prawda, ale nikt niech nie będzie takim ignorantem, że w sportach moto nie jest potrzebna kondycja fizyczka. Kolejny Rafał Sonik...

Sport jest jednym z kluczy do sukcesu, a raczej nazwałbym to dyscyplinę. Codzienne powtarzanie czynności nawet w dniach gdy się po prostu nie chce. To jest sztuka samodyscypliny.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Oczywiście, że sport ma wpływ na dyscyplinę, ale to już jest śmieszne, że każdy biega coach wymienia jako swoje osiągnięcia te maratony i inne tego typu rzeczy...Niby, że przebiegli maraton to już mają prawo nauczać innych hahahah

To ja przebiegnę maraton i też będę kałczem. Od razu na dzień dobry będę się chwailił, że przebiegłem maraton w piździwólce jako pierwszy polak

-- Dodano: 01 wrz 2018, 21:29 --
Janek Szopa pisze:Czy Ja uczę Biznesu? Nie... Kanał prowadziłem rok temu na temat Rozwoju bo
osiągałem więcj jak moi równieśnicy i sam chciałem być lepszą wersją siebie i pokazać na co mnie stać.
(tak miałem kiedyś kompleksy i zapierdalałem aby to zmienić, dzisiaj już patrzę na to z innej strony)

Sprzedawałem książkę z wszystkim tym co robię aby osiągać swoje cele... Za 17zł!

Czy uważam, że osiągnąłem sukces, nie.... Oj daleko mi do tego.

Czemu stworzyłem kanał, aby robić fajne wywiady. Np: z Danielewskim.
https://www.youtube.com/watch?v=mTvgamQWx7M&t=1351s
Znajomi pytali mnie o to jak trenować dużo, uczyć się dobrze i jeszcze chociaż sobie
dorobić trochę kasy i stąd ten pomysł.

Marcin jest moim klientem od dawna. Jeżeli wiesz ile mi płaci. To pożyć mi tą kryształową kule.
Tworzymy lejki sprzedażowe, kampanię mailingowe, copywriting, Boty na messengera, Prowadzimy FP na FB i IG.
Uważam, że rozwój ten Agencji to jest dla mnie mega zajawka i pomaganie ludziom aby
zdobywali klientów w internecie oraz lepiej komunikowali się z swoimi obserwującymi, jest dla
nas priorytetem. To jest najlepszej w prowadzeniu firmy, jak klient uściska ci dłoń i podziękuję
za to, że współpracuje z tobą.

Możecie lać hejt, śmiać się z ludzi, możecie wytykać Jacka, Mnie. Okej ale po chuja, jak nawet na tym
forum dowiecie się czym jest gra na giełdzie i na rynku wtórnym możecie zacząć inwestować, nawet te 100zł jak was
to jara i zacząć zarabiać pieniądze. Też się wkurzałem na różnych ludzi kiedyś ale potem zdałem sobie
sprawę, że tracę czas i do tego się wkurwiam i wszystko inne zaczyna się pierdolić w życiu.
szabelski to chyba jest jedynym twoim klientem he hepewnie w barterze się umówiliście. On ci zrobi kołczing, a ty mu lejka ha ha ha. Na bank tak było i nie ściemniaj

Nie mogę hahhahahaha

Fajne, że coś robisz...nie neguje tego, ale uwierzyłeś w tego Jacka jak w Boga. No gościu otrząśnij się!!!!

-- Dodano: 02 wrz 2018, 09:00 --

A biegajcie sobie jak lubicie. Nie mówię, że nie, ale te biegania, te maratony i inne głupoty są używane jako sukces hahahahahah

Jacek zamiast pokazać dowody, liczby, firmy....to opowiada pierdyliard razy o tym, że przebiegł maraton, ultra maraton i jest jedynym polakiem co przebiegł przez pustynie, jakby to miało podkreślić jego jakiś sukces hahahahahha

Rozumiem jakby Jacek prowadził szkolenia z biegania, to mógłby się chwalić, ale on tu kołczinguje biznesowo każdemu hahaahahah i nie pokazuje LICZB, REALNYCH DOWODÓW, tylko opowiada, że dam xxx lat temu miał jakieś biuro podróży, które porzucił bo mu się znudziło, handlował lodami/lemoniadą ( raz mówi tak, a raz tak) ,i ciągle w kółko...

Potem pokaże się w wypożyczonym samochodzie czy na jakimś krańcu świata...opowie o maratonach, o tym, że przeczytał książkę, a w komentarzach tasowanie się ludzi jak Jacek pomógł im zmienić ich życie...

Jacek pokazuje tylko tyle ile chce pokazać... Kto wie czy w tych podróżach śpi gdzieś pod mostem, nie je 5 dni. Nie znamy drugiej strony medali.

Ja kiedyś obleciałem świat za 3000 zł. Znalazłem taką ofertę. Z Oslo poleciałem do Limy w Peru. Z Peru poleciałem na Filipiny, z Filipin poleciałem do Dubaju, z Dubaju do Berlina, a z Berlina wróciłem do Warszawy z kierowcą tira. Miałem tam kilka godzin na zwiedzanie każdego miasta. Wystarczyłoby na cyknięcie kilkunastu fotek, nagranie kilkunastu filmików motywacyjnych. Pamiętam jak wrzuciłem zdjęcia na FB, tak co tydzień wrzucałem jedno zdjęcie z każdego kraju, to znajomi sie mnie pytali skąd ja mam pieniądze na takie podróże!!!!!

Nie wszystko co się świeci to złoto....

ODPOWIEDZ