It's not over until I WIN

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Jackal pisze:
27 maja 2022, 13:30
Czy kiedykolwiek w FX masz coś na 100%??? Haha. Masz tylko prawdopodobieństwa i nic więcej. Szukasz tam gdzie prawdopodobieństwo jest największe że cena zrobi to co myślisz ze zrobi…co nie znaczy że ona to zrobi ;);)
Tak? Ciekawe?
A jak obliczyłeś to prawdopodobieństwo?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
27 maja 2022, 14:10
Jackal pisze:
27 maja 2022, 13:30
Czy kiedykolwiek w FX masz coś na 100%??? Haha. Masz tylko prawdopodobieństwa i nic więcej. Szukasz tam gdzie prawdopodobieństwo jest największe że cena zrobi to co myślisz ze zrobi…co nie znaczy że ona to zrobi ;);)
Tak? Ciekawe?
A jak obliczyłeś to prawdopodobieństwo?
Hej. Ale matematyczna filozofia :wink: . Myślę też jak Ninja że nie da się procentowo określić... bo jedyne nad czym możemy panować to nad poziomem SL, przy rozsądnym MM (u dobrego broka 8) ). Dopiero po jakimś powiedzmy 1000 trejdów się okaże czy "technika/strategia/metoda" wejść jest dobra i to jeszcze przy kilku założeniach głównie chodzi mi o zarządzanie pozycją.
A tak pisząc do młodszych użytkowników nadawanie wartości konkretnemu wejściu może prowadzić do tego ze skoro miałem "dobre" wejście a cena poszła w kierunku SL i go wybiła to "....już chyba się nie opłaca wchodzić.." i często odpuszczamy a rynek odpływa bez nas i okazuje się że mieliśmy "generalnie" rację co do kierunku
A tak już Super jest jak się ma zdefiniowany plan jak rynek pójdzie w przeciwną stronę. Jak tam Jackal wydoiłeś tego byka ? :)
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ