It's not over until I WIN

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Jackal
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 24 sie 2015, 13:21

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: Jackal »

no niestety pozycja na minusie i to porzadnym. Zastanawiam się dlaczego poszło tak do góry...skoro to 1 level i powinno choć jeszcze raz spaść na dół...

Jackal
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 24 sie 2015, 13:21

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: Jackal »

reaktywacja kanału

Jackal
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 24 sie 2015, 13:21

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: Jackal »

USD/jpy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

W innym temacie napisałeś ze metoda CJ ssie, i zmieniasz totalnie podejście. Możesz trochę przybliżyć nowe zasady ( o ile się zmieniły)?
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Jackal
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 24 sie 2015, 13:21

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: Jackal »

w tym przypadku? poziom Supply ( dzienny) oraz na 4h engulfing w kierunku short. W razie niepowodzenia wychodzę na poziomie lini trendu/lub 112.170). W razie powodzenia TP na poziomie ok 111.750 z powodu możliwego wybicia do góry (tf tygodniowy wskazuje że kierunek może być UP) ps. Kzzdy popełnia błędy ale tylko głupi przy nich trwa. Także - CJ to ściema ;)

FreeWay

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Price pattern to lubię :D (z pierwszego posta) nie chcę cie pouczać choć metodologie mam podobną, napisze tylko jak ja widzę trejd USD/JPY D1 gdzie grasz short przy tworzącym się triangle WZROSTOWYM , cena wybija kolejne high respektując wzrostową LT 3 razy za 4 nawet do niej nie dochodzi tam gdzie linia short 0.10 by sprzedać powinien oprócz spadkowej LT utworzyć się kolejny pattern Double Top , nie oznacza to że należy sprzedawać na cenie poprzedniego szczytu lub co gorsza powyżej ale dopiero po upewnieniu się że jest to kolejny niższy szczyt oznaka słabości kupujących (Price Action) , luknij na ss zobacz gdzie dałem sell dopiero jak potwierdzili formacje. Nie jest to odwzorowanie tego co teraz grasz choć można by powiedzieć że wzorzec podobny, tam gdzie kółko powinienem wziąć TP udało się wsiąść więcej ale kiedyś może sie nie udać bo cena zawróci na pierwszej przeszkadzajcie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Jackal
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 24 sie 2015, 13:21

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: Jackal »

1.png
Powiem Ci szczerze że usd/jpy wziąłem od strzału. Może to mój błąd ale nie patrzyłem na idealne wejście - nie mam czasu siedzieć przy wykresach i co chwilę sprawdzać czy podeszły pod ten czy tamten punkt. Nie patrzyłem tez na podwójny szczyt tzw. "Mke" choć wiadomo że tak najlepiej potwierdzić zmianę kierunku. Jestem na etapie nazwijmy to "eksperymentów" i chce po prostu sprawdzić czy miałem rację. W tym przypadku usd jpy doszło do 111.763 i się odbiło, także nieźle zważywszy że liczyłem że dojdzie do 111.75. Zobaczymy jak będzie dalej, jedna jaskółka wiosny nie czyni ;). PS. pozwoliłem sobie pobazgrać po twoim "zdjęciu" jak ja widzę ten trejd. Mam nadzieje ze się nie zezłościsz
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Bazgraj do woli :) Jak eksperymentujesz to na Autochartist są dostępne statystki se skutecznością paternów na D1 na walutach trochę słabo działają https://www.autochartist.com/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Jackal
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 24 sie 2015, 13:21

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: Jackal »

dzięki :)

Jackal
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 24 sie 2015, 13:21

Re: It's not over until I WIN

Nieprzeczytany post autor: Jackal »

dziś aud/jpy. Niestety wlazłem o ok. 20 pipsów za szybko. No trudno. Najwyżej w razie czego będzie większa kupa zamiast mniejszej ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ