IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

jackub pisze:Nie chce mi się już szukać , ale czytałem ze odkryte zostały powiązania pomiędzy CEO IronFX-a i chinskimi IB's, że po sznureczku zalezności kocowym beneficjentem jest CEO...?
Pasuje do układanki??


Niestety pasuje. A te brednie z bonusami to niech między bajki włożą. :mrgreen:

-- 31 mar 2015, 16:34 --
Trejdon pisze:Nie bronię ich ale ludzie zrobili sobie z tego sposób na zycie:
Wpis z innego forum:
"Forget about those good old times where people were into Financial Element, now people with zero knowledge of the market want to double up their accounts within minutes.
Just go to youtube and type: Double your Forex Broker Account with the non directional bonus
There are tutorials on how to “abuse” the bonus.
The wieredst thing I saw was when I was in Turkey for a holiday last August. I met a “fund manager” who offered a week to double up account for 50% commission. And what he did was getting two people open two accounts with similar equity in and similar bonus. He would blow up one account and in return double up the other one. One person would complain other happily pay this “fund manager” his 50% commission. This guy lives the dream in Bodrum a tourist paradise and hunts tourists actually."


Zarabiają naciągacze a potem cierpną jak to zwykle bywa nie winni ludzie.

Ja jestem po tej stronie co nie ma problemu z wypłatami. Reszta pewnie musi czekać.
Iron idzie na giełdę w USA i pewnie przy okazji wszystko czyszczą.
http://www.wsj.com/articles/ironfx-glob ... 1418063771

Pewnie z takimi małymi kwotami nie robia problemów.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

Najgorsze jest to , że teraz zamiast sie skupić na zarabianiu trzeba mysleć czy ta nędzna brokerzyna nam wypłaci cokolwiek.
Po to były te bonusy, żeby przyciagnąć klienta a potem mieć haka aby nie wypłacić ani grosza.
Tu muszę przyznać wyższość broków krajowych nad zagranicznymi. W wiekszości maja gorsze warunki itp. ale nie ma jazdy z wypłatami.

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Trejdon,
pozwól że się ustosunkuję do twoich cytatów……
Określenie "nie bronię ich, ale ludzie zrobili sobie z tego sposób na życie" odpowiedz mi jak możesz krytykować kogokolwiek kto nie łamiąc prawa wymyślił sposób na wygrywanie na rynku??
Pojawiła się możliwość, luka, lub powiedzmy "nisza" i ludzie a raczej natura która nie cierpi pustki ją wykorzystała, zrobili to, kiedy stworzono im taką możliwość, zrobili to samo co MM brokerzy robią cały czas i to notorycznie goląc klientów przeciwstawnymi zleceniami… czy rynek rozróżnia moje pieniądze i pieniądze broka?? dlaczego więc jego pieniądze mają mieć lepsze zabezpieczenie prawne niż moje??
Ten wycinek z innego forum przedstawia klasycznego frustrata mającego pretensje do całego świata, że się zmienia… niech on tez się zmienia. Ponoć intelekt polega na umiejętności dopasowania się.
zapytam dlaczego nie skorzystał z "fund managera"?? czy ten "fund manager" jest czymś gorszy od naszego ZUS-u??
Biedni ludzie i bogaci ludzie odpowiadają za to co robią, i ponoszą tego konsekwencje,a zasada podstawowa prawa to prawo nie działa wstecz i co nie zabronione to dozwolone…..
ktoś czegoś nie dopilnował, albo tak miało być…. więc jeżeli ktoś czegoś nie dopilnował, to niech ponosi odpowiedzialność za źle wykonaną pracę a jeżeli tak miało być to z założenia jest złodziejem… nie widzę tu żadnej winy ludzi (klientów)…

PROCENTOS
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2015, 23:51

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: PROCENTOS »

Witam . Mam pytanie odnosnie bonosow w ironfx ? Jak zakladalem konto dostalem bonus 60 % jak jest rozliczany ten bonus
przy wyplacie ?

Capitalbet
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2015, 12:37

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Capitalbet »

    PROCENTOS pisze:Witam . Mam pytanie odnosnie bonosow w ironfx ? Jak zakladalem konto dostalem bonus 60 % jak jest rozliczany ten bonus
    przy wyplacie ?
    W przypadku straty 37,5% pokrywane jest z bonusu.

    Spłukany
    Stały bywalec
    Stały bywalec
    Posty: 81
    Rejestracja: 15 maja 2008, 15:05

    Re: IronFx

    Nieprzeczytany post autor: Spłukany »

    Capitalbet pisze:
      PROCENTOS pisze:Witam . Mam pytanie odnosnie bonosow w ironfx ? Jak zakladalem konto dostalem bonus 60 % jak jest rozliczany ten bonus
      przy wyplacie ?
      W przypadku straty 37,5% pokrywane jest z bonusu.

      a zysku :D :?:

      Capitalbet
      Stały bywalec
      Stały bywalec
      Posty: 21
      Rejestracja: 09 mar 2015, 12:37

      Re: IronFx

      Nieprzeczytany post autor: Capitalbet »

      Spłukany pisze:
      Capitalbet pisze:
        PROCENTOS pisze:Witam . Mam pytanie odnosnie bonosow w ironfx ? Jak zakladalem konto dostalem bonus 60 % jak jest rozliczany ten bonus
        przy wyplacie ?
        W przypadku straty 37,5% pokrywane jest z bonusu.

        a zysku :D :?:
        w przypadku zysku mozna wyplacic to co się wpłaciło i zarobiło.Zyskiem nie trzeba się dzielić.

        Awatar użytkownika
        Venomouss
        Pasjonat
        Pasjonat
        Posty: 618
        Rejestracja: 31 lip 2014, 10:43

        Re: IronFx

        Nieprzeczytany post autor: Venomouss »

        wpłacajcie, wpłacajcie .. najlepiej jeszcze kredyt pod hipoteke wziąc i wszystko do irona... bo przeciez jest bonus..
        Ostatnio zmieniony 02 kwie 2015, 12:58 przez Venomouss, łącznie zmieniany 1 raz.

        jackub

        Re: IronFx

        Nieprzeczytany post autor: jackub »

        Ostatnio czytałem gdzieś, jak czlowiek wpłacił pewną kwotę i nie zaczął jeszcze handlować , rozmyślił się i postanowił wycofać swoj kapitał po kilku dniach, poinformowano go że jego konto jest "under investigation" ...

        Adrianoforex
        Maniak
        Maniak
        Posty: 1818
        Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

        Re: IronFx

        Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

        jackub pisze:Ostatnio czytałem gdzieś, jak czlowiek wpłacił pewną kwotę i nie zaczął jeszcze handlować , rozmyślił się i postanowił wycofać swoj kapitał po kilku dniach, poinformowano go że jego konto jest "under investigation" ...

        a mnie ponownie zapraszaja na szkolenia dodajac ze sa jednymi z najlepszych na swiecie :mrgreen:
        http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

        Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

        ODPOWIEDZ