IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

Straightliner
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 26 mar 2015, 17:20

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Straightliner »

Czy są tu ludzie z rachunkami w EUR lub USD w IronFX, którzy wypracowali zyski i udało im się zrealizować wypłatę w kwocie większej niż 500 USD/EUR?

Moje wypłaty nie są realizowane od kilku miesięcy, sytuacja robi się naprawdę ciężka.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

jackub pisze:
Capitalbet pisze:Jeżeli nie działa platforma poprostu uruchom ją ponownie i kliknij prawym przyciskiem myszy na napis brak połączenia >reskanowanie serwera.
proszę , nie uważaj mnie za debila,

-- 27 mar 2015, 14:14 --

Dwa konta demow wróciły, ciągle nie mam dwóch kont real i jednego dema...

-- 27 mar 2015, 14:18 --

jeszcze jedno demo wróciło j jedno real, ciągle jeszcze jeden real nie dziala.... może wśród 200 zwolnionych pracowników zwolini serwisantów serwerów...?

Na to wygląda. Ale chyba największy problem to ten, że wielu osobom nie wypłacają pieniędzy.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

dtrader
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2015, 11:49

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: dtrader »

capitalbet dzięki, konta już u mnie działają a już się bałem że firma zwija się z Polski. Wszystko wskazuje zę to był chyba chwilowy problem. .

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Własnie wróciło ostatnie niedziałające konto... nie działało dwie godziny dziewięć minut...
Nie wiem czy się smiać czy płakać ....

Nevermind
Gaduła
Gaduła
Posty: 99
Rejestracja: 09 mar 2013, 15:16

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Nevermind »

U mnie real działa bez zarzutu. Rzeczywiście demo coś nie domaga, ale poszperałam coś w statusie połączeń (to ten prostokąt na dole po prawej stronie) i połączenie jest, ale na wykresach widać luki. Wcześniej też były takie przejściowe problemy.
I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

''Roguc''

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

ktokolwiek gra jeszcze u tego brokera wogole? lepiej sie ewakuowac, obecnie na rynku jest napprawde spory wybor

chicoloco
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 24 mar 2015, 13:57

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: chicoloco »

Kiedy właśnie uniemożliwiają ewakuację. Szwagier zlecił wypłatę 400 zł to mu wypłacili a zleciłem 10 000 zł i echo kolejny tydzień. Może spróbować wypłacać po 1000? Jak komuś wypłacili to jakie kwoty?

Nevermind
Gaduła
Gaduła
Posty: 99
Rejestracja: 09 mar 2013, 15:16

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Nevermind »

chicoloco pisze:Opiszę moją sytuację z oszustami. Przede wszystkim na różnych anglojęzycznych forach (nie tylko na tym FPA) piszą, że wykryli podszywających się za zadowolonych klientów kłamiących o szybkich wypłatach itd.

Więc tak:

Założyłem konto z bonusem w grudniu, wpłaciłem na konto 4000 zł. (stan konta 8000 z bonusem 100%)
Trochę się uczyłem i w wyniku tej nauki straciłem prawie 800 zł (400 uwzględniając bonus - stan konta z bonusem wynosi teraz 7240 zł) Po przeczytaniu informacji na różnych stronach postanowiłem sprawdzić jak będzie wyglądać wypłata i zaniepokojony zleciłem wypłatę 800 zł tydzień temu we wtorek. Do teraz nie ma żadnego ruchu w tej sprawie. Status ma "w trakcie" i czytając, ze FPA uznało już IRONFX za scam, czyli zwykłe oszustwo - bankruta jak Amber Gold jestem mocno zaniepokojony. Nie wierzę, że komuś realnego a nie podstawionemu wypłacają pieniądze bo niby czemu mieliby to robić jeśli mi nie wypłacają. To oszustwo i podejrzewam, że odzyskamy środki tak jak odzyskają je oszukani przez Amber Gold czyli wcale.
W poniedziałek dla próby zleciłam wypłatę 1000 zł, w czwartek już doszło.
Chicolkoco to jak to w końcu jest? Tu piszesz że masz na koncie 7240 zł. Tutaj znowu piszesz że chcesz zlecić wypłatę 10000 zł. Masz dwa konta, czy jak? Bo tu i tu co innego piszesz...

Ps. Niech może ktoś napiszę, ze stałych użytkowników forum którzy są w Iron-ie. Bo w tym temacie pojawiają się nowi użytkownicy, do których nie ma pewności, czy są z konkurencyjnych firm brokerskich, czy są słupami z irona.

-- 27 mar 2015, 23:31 --
Capitalbet pisze:Według mnie to dobrze ,że wzięli się za osoby nadużywające bonusu.tzn.jeśli przez tyle lat iron dawał zarabiać tym ludziom w taki sposób to teraz też płaci za to cenę.Z powodu kilkudziesięciu osób robimy z igły widły.

Mnie zastanawia inna rzecz... Niby jak by to miało wyglądać? Załóżmy że konta z bonusami, mają założone 2-wie osoby. Przecież zawieranie przeciwstawnych transakcji, na tych obu kontach, dają zero, i jest naliczany swap. Przecież to jest hedging, więc jaka różnica, czy kapitał będzie na jednym koncie, czy rozdzielony na dwóch? Nie wyobrażam sobie jak można na tym zarabiać.
I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

''Roguc''

axwaw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 lut 2015, 00:51

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: axwaw »

chicoloco pisze:Kiedy właśnie uniemożliwiają ewakuację. Szwagier zlecił wypłatę 400 zł to mu wypłacili a zleciłem 10 000 zł i echo kolejny tydzień. Może spróbować wypłacać po 1000? Jak komuś wypłacili to jakie kwoty?
tak jak napisałem z 3 tygodnie temu, kolega miał małą kwotę (niecałe 2000pln) i wypłacili w 2 dni; więc daj parę przelewów do 2K i się okaże.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: green7 »

axwaw pisze:
chicoloco pisze:Kiedy właśnie uniemożliwiają ewakuację. Szwagier zlecił wypłatę 400 zł to mu wypłacili a zleciłem 10 000 zł i echo kolejny tydzień. Może spróbować wypłacać po 1000? Jak komuś wypłacili to jakie kwoty?
tak jak napisałem z 3 tygodnie temu, kolega miał małą kwotę (niecałe 2000pln) i wypłacili w 2 dni; więc daj parę przelewów do 2K i się okaże.
Ja z kolei mam znajomego, który początkiem marca zlecił wypłatę 2500pln i do tej pory wypłata "się procesuje" ....
Tym niemniej warto próbować małymi kwotami.
Green
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ