IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: green7 »

ghostface pisze:Ktos testowal ten nowy produkt IronFX ? http://www.ironfx.com/en/trading-platfo ... set-trader Czym to sie ma? To jest do handlowania papierami wartosciowymi? Trzeba wlozyc minimalny depozyt 10.000$ zeby móc z tego korzystac ?
Kolego czytasz co tu się pisze? Chcesz ryzykować wpłatę 10K do brokera który ma problemy z wypłatami ?

A platforma do której link podajesz to nic nowego. To DealBook oferowany przez przez dawnego GFT (obecnie zostali przejęci przez Gain Capital). Możesz tam handlować akcjami, CFD, jak i Forex.
Jak koniecznie chcesz spróbować tej platformy to nie pchaj się w zakładanie konta w IRonFx tylko załóż sobie konto bezpośrednio w GFT - broker ma o niebo lepszą reputację i regulację (UK) niż IronFx. Jak masz problem z językiem - to dokładnie ta sama platforma udostępniana jest przez polskiego pośrednika dom maklerski Efix. Tam sobie założysz konto wpłacając minimum 200 USD a nie 10 000.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Ostatnio sporo halasu wokol Irona. Szok bo to duzy gracz. Moj znajomy powiedzial ze od 1,5 miesiaca zarowno jego samego jak i jego klientow przetrzymuja kase i nie chca wyplacic. Zenada. W przypadku upadlosci gwarancja do 20 k EUR

ghostface
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2015, 20:34

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: ghostface »

bartek1916 pisze:Ostatnio sporo halasu wokol Irona. Szok bo to duzy gracz. Moj znajomy powiedzial ze od 1,5 miesiaca zarowno jego samego jak i jego klientow przetrzymuja kase i nie chca wyplacic. Zenada. W przypadku upadlosci gwarancja do 20 k EUR
W przypadku upadlosci brokera gdzie trzeba sie zglaszac po gwarancje hajsu?

-- 10 mar 2015, 12:32 --

K***a mać! Faktycznie odrzucaja wyplaty! PANOWIE CO ROBIC ?! GDZIE TO ZGLASZAC ?!!

-- 10 mar 2015, 16:18 --

Panowie! Chyba nie jest tak źle. Udało mi się wypłacić 50% środków! Jak sie okazuje, wiekszosc przelewów nie wychodzi poniewaz zmienily sie zabezpieczenia co do kwot wyplaty. Ludzie masowo niemoga wyplacic kasy bo wpisywali (ja rowniez) zbyt duze kwoty na raz. Teraz chca uniknac oszustw itd itp, Zwiekszono zabezpieczenia w ironie, takze jest nadzieja ze broker wcale nie upadnie, ale bedzie nawet bezpieczniejszy! O dalszym przebiegu dam znac!

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

50% ? Ciekawe czy to tylko zaslona dymna czy rzeczywiscie jakies okresowe problemy. Tylk oz tego co wiem z roznych zrodel sytuacja trwa od 5-6 tygodni i nadal nie moga wyplacic pieniedzy.

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: TxT »


ghostface
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2015, 20:34

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: ghostface »

W piatek jak rozmawialem z kims z irona obslugi to przyznal, ze faktycznie maja problemy z poslizgami w wyplacie, ale o bankructwo niby nie ma co sie martwic.
Na innych forach czytam, ze ludziom juz idą wyplaty. Takze jest nadzieja, ze wszystko bedzie dobrze i to tylko chwilowe zamieszanie.

-- 10 mar 2015, 19:36 --
bartek1916 pisze:50% ? Ciekawe czy to tylko zaslona dymna czy rzeczywiscie jakies okresowe problemy. Tylk oz tego co wiem z roznych zrodel sytuacja trwa od 5-6 tygodni i nadal nie moga wyplacic pieniedzy.
Tak 50% bo tam jakies ograniczenia wnieśli na wyplacie przez Skrill i inne metody. Popytaj na czacie Irona, a takze opiekuna. Kazdy mowi to samo, wiec raczej nie bajka oddzialowa.. To wszystko spowodowane wprowadzeniem nowych zabezpieczen. Miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze z Ironem. Jak dla mnie zawsze wszystko bylo OK.


green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: green7 »

TxT pisze:Iron costam jednak działa:
1. News z wczoraj: http://forexmagnates.com/ironfx-launche ... 3000-cfds/
2. News z dzisiaj: http://forexmagnates.com/update-info-ir ... -platform/
Zobacz na mój post wyżej. "Wprowadzili" platformę, która nie od dziś jest na rynku (po prostu Iron został zapewne kolejnym White Labelem ją udostępniającym).
Sęk w tym, że normalnie na tej platformie jesteś w stanie założyć konto mając 200 USD. U Irona jednak potrzebujesz na to 10 000 USD.
Czemu ? Moim zdaniem dlatego, że Iron ma spore problemy z płynnością, a to kolejny sposób na ściągnięcie kapitału.
ghostface pisze: Tak 50% bo tam jakies ograniczenia wnieśli na wyplacie przez Skrill i inne metody. Popytaj na czacie Irona, a takze opiekuna. Kazdy mowi to samo, wiec raczej nie bajka oddzialowa.. To wszystko spowodowane wprowadzeniem nowych zabezpieczen. Miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze z Ironem. Jak dla mnie zawsze wszystko bylo OK.
Co do ograniczeń to oni wciąż dodają nowe. Byle tylko przeciągnąć wypłaty. Rzeczywiście jak opanują sytuację to może być OK - czego życzę tym, którzy kasę tam mają.
ghostface pisze:O dalszym przebiegu dam znac!
Ale co - udało Ci się wypłacić czy zlecić wypłatę ? Bo coś mi się nie chce wierzyć byś w 3 godziny dostał kasę (toby było dobre info) ... Jak duża (orientacyjnie) kwota?
Green
Obrazek
Obrazek

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »


Awatar użytkownika
ajron
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:42

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: ajron »

ghostface pisze:W piatek jak rozmawialem z kims z irona obslugi to przyznal, ze faktycznie maja problemy z poslizgami w wyplacie, ale o bankructwo niby nie ma co sie martwic.
Na innych forach czytam, ze ludziom juz idą wyplaty. Takze jest nadzieja, ze wszystko bedzie dobrze i to tylko chwilowe zamieszanie.

-- 10 mar 2015, 19:36 --
bartek1916 pisze:50% ? Ciekawe czy to tylko zaslona dymna czy rzeczywiscie jakies okresowe problemy. Tylk oz tego co wiem z roznych zrodel sytuacja trwa od 5-6 tygodni i nadal nie moga wyplacic pieniedzy.
Tak 50% bo tam jakies ograniczenia wnieśli na wyplacie przez Skrill i inne metody. Popytaj na czacie Irona, a takze opiekuna. Kazdy mowi to samo, wiec raczej nie bajka oddzialowa.. To wszystko spowodowane wprowadzeniem nowych zabezpieczen. Miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze z Ironem. Jak dla mnie zawsze wszystko bylo OK.
Jak to dobrze, ze w takich tematach jak ten, gdzie toczy sie dyskusja nt rzekomych problemow irona z wyplatami, rejestrują sie nowi użytkownicy, ktorzy uspokajają oczekujących na wypłaty, ze wszystko bedzie dobrze, a tych ktorzy zastanawiają sie nad pierwszymi inwestycjami u tego brokera, zapewniają, iz problemy z wypłatami sa wymierzone w "oszustów", ktorzy nierzadko nie mieli nic wspolnego z przyznawanym przez tego brokera bonusem .

Sytuacja ta jest conajmniej niejasna, zero oficjalnych informacji ze strony brokera, pozostają przy tym tylko wylęgające sie nowe konta użytkowników, ktore kiełkują w najmrocznejszych otchłaniach Internetu, tam gdzie pada hasło " iron nie wypłaca ". Postawa godna podziwu, dzis bede spał spokojnie .

" Jak to nie wypłaca, mi wypłacili od razu, reszta to oszuści, albo to wina systemu wypłat, albo juz sam nie wiem, grunt ze jest wszystko ok"
"na chuj ja gram tą parą, kiedy w końcu wydaję się że będzie koretka to on jeszcze wyżej.... a jak jest korekta to nie gram.

pierdolony" 8)

ODPOWIEDZ