IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

atlanticos pisze:w tamtym tygodniu w srode zlecalem przelew a w piatek mialem pieniadze na koncie, w tym tygodniu wczoraj zlecenie poszlo, pieniadze na konto wplynely dzis... Mam kilka kont w Ironie od bardzo dawna, używam bonusów, ale nie bawie sie jak co niektorzy w przepompowywanie bonusu miedzy kilkoma kontami za pomoca pozycji przeciwstawnych. Nigdy nie mialem problemow z tym brokerem i jak widac po realizacji biezacych wyplat nie ma ich nadal...

Pewnie zaraz ktos napisze ze nie jestem wiarygodny jak juz ktos tu uslyszal i ze podstawil mnie broker :shock: , ale to jego sprawa. Nie jestem nowy na forum i wpis tutaj zamieszczam tylko w celu wyrazenia opinii na temat brokera. Dla mnie jest w porzadku

Brawo .w koncu ktos uswiadomil tych ciemnaikow ze nie ma kompletnie zadnych problemow z wyplata dla inwestorow ktorzy nie naduzywali bonusu i wyplaty wychodza normalnie zwykle w ciagu 24 godzin.

tomaszluczak
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 17 lut 2015, 15:52

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: tomaszluczak »

Afiliat
Problem jest, bo ja nie stosowałem nigdy pozycji przeciwstawnych. Innych kont niż w IronFx nie mam.
A na dwóch w jednym czasie nigdy nie handlowałem.
Na tym koncie, z którego wypłacam mam ponad 130% zysku.
Czemu mi wstrzymali ostatnią wypłatę a inne wypłacili?
Osiąganie zysku to powód do nadużywania bonusu?

atlanticos
Widziałeś co teraz jest za bonus w IronFx? Może skorzystasz z tego potrącania twojego zysku przy wypłacie? Problemów nie będziesz miał raczej jak zarobisz 20000zł a do wypłaty masz z tego 10000zł.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: green7 »

ghostface pisze:Witam. (Nie jestem z IronFX) Zlecilem wyplate 10 lutego, a 11 lutego juz wyplacili i mialem na skrill.
Chłopie - jakbyś nie zauważył ta Twoja wypłata była prawie miesiąc temu ....
Swoją drogą jak to jest, że wystarczy coś napisać o problemach Irona a zaraz pojawia się w obronie jakiś "jedno postowiec". Ciekawe prawda ?

Afiliat pisze:Brawo .w koncu ktos uswiadomil tych ciemnaikow ze nie ma kompletnie zadnych problemow z wyplata dla inwestorow ktorzy nie naduzywali bonusu i wyplaty wychodza normalnie zwykle w ciagu 24 godzin.
Radziłbym się powstrzymać z obrażaniem innych. W realu za coś takiego łatwo może się zdarzyć, że ktoś obije Ci twarz.

No i wiesz, ciutkę mało wiarygodnie brzmisz w tym temacie jeśli zważyć, że:
- Twój pierwszy post na tym forum oczywiście dotyczył wypłat z IronFX i tego że niby nie ma z nimi problemów
- na 13 postów jakie popełniłeś 5 ma na celu obronę IronFX
- 2 inne dotyczą bankructwa FXSalt.

Logicznie rzecz biorąc - jeśli wiesz, że brokerzy bankrutują i nie wypłacają wpłaconych pieniędzy - bo jak sam piszesz dowiedziałeś się tego w rozmowie z przedstawicielami FXSalt - to w sytuacji gdy parę osób mówi Ci, że mają problemy z wypłatami u kolejnego brokera powinna zaświecić Ci się w głowie czerwona lampka.

Logicznie myślący człowiek w takiej sytuacji wycofuje swoje środki - i czeka aż sytuacja się wyjaśni.
Ty natomiast wbrew prostej logice uparcie twierdzisz (nie wiadomo na jakiej podstawie), że problemu nie ma.
Ba, twierdzisz nawet, że wycofałeś środki i .... wpłaciłeś je ponownie.
No sorki - jeśli rzeczywiście tak postąpiłeś to w zupełności zasługujesz na dokładnie ten epitet jakim chciałeś obrazić innych.

Dodając do tego, że IronFx znany jest z publikowania w necie fałszywych, pozytywnych opinii na swój temat (wystarczy otworzyć stronę Irona na forexpeacearmy by dowiedzieć się, że od robią to od lat, a w ostatnim miesiącu sfabrykowali szczególnie dużo pozytywnych opinii o sobie), to dla mnie wnioski na temat Twojej osoby są oczywiste.
Green
Obrazek
Obrazek

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »


ghostface
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2015, 20:34

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: ghostface »

Z tego co przeczytalem z tamtego watku na forexfactory wynika, ze od dluzszego czasu blokuja wiekszosc wyplat Chinczykom i azjatom. Ktos napisal z wczorajsza datą, że wyplaca środki bez problemu...

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

ghostface pisze:Z tego co przeczytalem z tamtego watku na forexfactory wynika, ze od dluzszego czasu blokuja wiekszosc wyplat Chinczykom i azjatom. Ktos napisal z wczorajsza datą, że wyplaca środki bez problemu...
jednym wypłacają innym nie, ci którym nie wyplacają informacja że konto jest under investigation niczego nie wyjaśnia i po prostu wygląda na wymówkę... na SCAM...
W takiej sytuacji jaka została wytworzona budzi poważne obawy sposób działania IronFX i udawanie że nic się nie stało ....

ghostface
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2015, 20:34

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: ghostface »

Moja wyplata rowniez odrzucona. Podobno zmienily sie zasady w wyplacaniu na skrill. Tym ktorym nie idzie sprobojcie ponownie z mniejsza kwotą.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: green7 »

ghostface pisze:Z tego co przeczytalem z tamtego watku na forexfactory wynika, ze od dluzszego czasu blokuja wiekszosc wyplat Chinczykom i azjatom. Ktos napisal z wczorajsza datą, że wyplaca środki bez problemu...
Z wczorajszą datą to on napisał, że przez 2 lata współpracy z IronFx nie miał problemów. Nic natomiast nie wspominał, że TERAZ udało mu się wypłacić ...
Green
Obrazek
Obrazek

miniek987
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 30 sie 2011, 21:24

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: miniek987 »

Pisałem 17.02 że udało mi się w lutym wypłacić pieniądze na konto bankowe.

http://forex-nawigator.biz/forum/ironfx ... ml#p743827

ghostface
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 06 mar 2015, 20:34

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: ghostface »

Ktos testowal ten nowy produkt IronFX ? http://www.ironfx.com/en/trading-platfo ... set-trader Czym to sie ma? To jest do handlowania papierami wartosciowymi? Trzeba wlozyc minimalny depozyt 10.000$ zeby móc z tego korzystac ?

ODPOWIEDZ