IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

IronFx-Adam pisze: 1. Jak wspomniałem wczesniej, jest to rozpoznawane. W jaki sposób? Napisałem w wcześniejszych postach że taka informacja nie może być ujawniona.
o lol..

Temat trzeba bedzie usunac..bo rychle zwolnienie tu bedzie.. za te farmazony

Dodano po 10 minutach:
IronFx-Adam pisze:Jednakże, kiedy utrzymujemy konto swap-free żeby tylko otrzymywać oddatnie swapy u innego brokera, to jest to niedozwolone
znowu lol.. gościu.. zwariowałeś?
To jakby mówić nie wolno robic arbitrazu gospodarczego pomiedzy krajami :lol:

Ośmieszasz sie tylko..

Dodano po 5 minutach:
IronFx-Adam pisze:Kolejne zagalopowanie się Wink Hegdowanie jest dozwolone jednakże na jednym koncie lub innego brokera.
..kufa..graj tak zeby nie wygrac i bedzie git hehehehe
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
IronFx-Adam
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 05 wrz 2012, 15:42

Nieprzeczytany post autor: IronFx-Adam »

reptile pisze:
IronFx-Adam pisze: 1. Jak wspomniałem wczesniej, jest to rozpoznawane. W jaki sposób? Napisałem w wcześniejszych postach że taka informacja nie może być ujawniona.
o lol..

Temat trzeba bedzie usunac..bo rychle zwolnienie tu bedzie.. za te farmazony

Dodano po 10 minutach:
IronFx-Adam pisze:Jednakże, kiedy utrzymujemy konto swap-free żeby tylko otrzymywać oddatnie swapy u innego brokera, to jest to niedozwolone
znowu lol.. gościu.. zwariowałeś?
To jakby mówić nie wolno robic arbitrazu gospodarczego pomiedzy krajami :lol:

Ośmieszasz sie tylko..

Dodano po 5 minutach:
IronFx-Adam pisze:Kolejne zagalopowanie się Wink Hegdowanie jest dozwolone jednakże na jednym koncie lub innego brokera.
..kufa..graj tak zeby nie wygrac i bedzie git hehehehe
Witam Reptile,

Po Twoim poście, który wnosi mnóstwo jakże wartościowych informacji naszła mnie refleksja że mając wiedzę przewyższającą wszystkich a w szczególności brokera oraz moją powinnieneś otworzyć firmę brokerską, mam nadzieję że z powodzeniem.

Wspomniałem w pierwszym poście że nie wszystkie informacje mogą być ujawnione.

A o ile pewnie sam wiesz lepiej ode mnie każda forma arbitrażu jest zabroniona u brokerów.

Jednak do końca nie jest Pan alfą i omegą,nie posiadając wiedzy która by potrafiła,ogarnąć temat tutaj poruszony. Bardziej jasno się nie mogę wyrazić.

Proszę się skontaktować z obojętnie jakim brokerem(z dealing deskiem) wraz z zapytaniem co sądzą o kontach które hedgują tylko po to żeby otrzymywać dodatnie swapy. Zobaczymy którzy powiedzą prawdę.
W przeciwieństwie do Pana spędziłem sporo czasu na DD i mówię jak jest nie koloryzując.

Jeśli chcesz prowadzić jakąs dyskusje to proszę o argumenty potwierdzające moją niewiedzę lub mówienie nieprawdy, ponieważ w taki sposób to nie ja się ośmieszam.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2012, 09:01 przez IronFx-Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
IronFx Solid Trading

anowak@ironfx.com

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

IronFx-Adam
pomijając fakt czy hedge jest dozwolone czy nie u Was , proszę mnie LAIKOWI wytlumaczyc dlaczego jest niedozwolone ?

przeciez Wy jako pośrednik nie tracicie na tym ?
a na dodatnim swapie nie zarabiam u Was tylko u konkurencji ?

a co do arbitrażu to moim skromnym zdaniem jeżeli u danego brokera istniej jeszcze mozliwosc takiej gry ( czytac wystepuja sytuacje do otwierania pozycji ) to tylko zle o nim świadczy i jego plynnosci , nieprawdaż ?

z poważaniem
Andrzej Pierz
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
IronFx-Adam
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 05 wrz 2012, 15:42

Nieprzeczytany post autor: IronFx-Adam »

Pierz Andrzej pisze:IronFx-Adam
pomijając fakt czy hedge jest dozwolone czy nie u Was , proszę mnie LAIKOWI wytlumaczyc dlaczego jest niedozwolone ?

przeciez Wy jako pośrednik nie tracicie na tym ?
a na dodatnim swapie nie zarabiam u Was tylko u konkurencji ?

a co do arbitrażu to moim skromnym zdaniem jeżeli u danego brokera istniej jeszcze mozliwosc takiej gry ( czytac wystepuja sytuacje do otwierania pozycji ) to tylko zle o nim świadczy i jego plynnosci , nieprawdaż ?

z poważaniem
Andrzej Pierz
Witam Panie Andrzeju,

Gdzie ja napisałem że hedge na JEDNYM koncie u nas lub hedge z innym brokerem jest niedozwolony?

Hedge w czystej postaci jest dozwolony i powtarzam to od samego początku, sprawa się zmienia kiedy strategią jest tylko i wyłącznie otrzymywanie dodatnich swapów na koncie. Tylko i wyłącznie.

Jeśli Pan to źle zrozumiał to przepraszam, może źle się wyraziłem.

Dlaczego tracimy? Panie Andrzeju, swap przy kontach Islamic, zostaje pokryty w tym momencie przez brokera. Dlatego jest też limit trzymania otwartej pozycji 10 dni. Może Pan sobie wyobrazićże koszt przy kilku tysiącach kont swap-free jest ogromny.

Proszę mi wskazać brokera który pozwala na arbitraż. Każda osoba pracująca na DD Panu powie że nie jest to trading i sam to popieram.

Arbitraż - w ekonomii, łączona transakcja giełdowa kupna/sprzedaży towarów lub papierów wartościowych, umożliwiająca uzyskanie zysku bez ponoszenia ryzyka

Tak by każdy chciał.

Poruszamy tematy i pytania na które broker albo nie odpowie albo pytający zostanie zmyty. Staram się przedstawić sytuację jak jest, bez retuszowania.
IronFx Solid Trading

anowak@ironfx.com

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

IronFx-Adam pisze:Gdzie ja napisałem że hedge na JEDNYM koncie u nas lub hedge z innym brokerem jest niedozwolony?
czy aby nie zarabiac na SWAPie nie cza otworzyc HEDGE ??

IronFx-Adam pisze:Panie Andrzeju, swap przy kontach Islamic, zostaje pokryty w tym momencie przez brokera.
teraz juz wiem dlaczego , ale nadal uwazam ze
IronFx-Adam pisze:Dlatego jest też limit trzymania otwartej pozycji 10 dni.
to teraz jak odroznicie osobe ktora gra dlugoterminowo i trzyma otwarta pozycje np 1 miesiac od osoby ktora gra na HEDGE-SWAPY ? Ani Wy nie jestescie w stanie mi udowodnic ze ja tak gram ani ja Wam nie moge udowodnic ze tak nie gram .
No chyba ze wyminiacie sie informacjami z konkurencyjnymi firmami , ale nie mozecie tego uzyc jako podkladki bo to jest nielegalne , wiec moim skromnym zdaniem zakaz trzymania pozycji dluzej niz 10dni , jest zagraniem na szkode klienta.
IronFx-Adam pisze:Proszę mi wskazać brokera który pozwala na arbitraż. Każda osoba pracująca na DD Panu powie że nie jest to trading i sam to popieram.
to teraz Pan mnie zle zrozumial , mi nie chodzi o to ze dany broker pozwala , tylko o to ze jezeli u danego brokera SNIPPING daje sygnaly do zajmowania pozycji oznacza to ze brokera ma kiepski DataFeed albo ze cos kombinuje z kwotowaniemi , a to chyba zle o nim nie swiadczy i skoro broker uwaza ze filtrowanie cen jest jak najbardziej etyczne to ja rowniez uwazam ze wykorzystanie takiej praktyki przez grajacego jest rowniez etyczne ;)

z powazaniem
Andrzej Pierz

Awatar użytkownika
IronFx-Adam
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 05 wrz 2012, 15:42

Nieprzeczytany post autor: IronFx-Adam »

Panie Andrzeju,
czy aby nie zarabiac na SWAPie nie cza otworzyc HEDGE ??
Przecież swap rates ustalane są na podstawie LIBOR/LIBID + mark-up, więc co jeśli trzymamy L i swap jest dodatni? Zarabiamy, więc troszeczkę nie rozumiem Pana pytania.
to teraz jak odroznicie osobe ktora gra dlugoterminowo i trzyma otwarta pozycje np 1 miesiac od osoby ktora gra na HEDGE-SWAPY ? Ani Wy nie jestescie w stanie mi udowodnic ze ja tak gram ani ja Wam nie moge udowodnic ze tak nie gram .
No chyba ze wyminiacie sie informacjami z konkurencyjnymi firmami , ale nie mozecie tego uzyc jako podkladki bo to jest nielegalne , wiec moim skromnym zdaniem zakaz trzymania pozycji dluzej niz 10dni , jest zagraniem na szkode klienta.
10 dniowy limit, jest ustalony własnie ze względów jakie broker ponosi przy kontach Islamic(pokrywa swapy)
Pana pytanie odnośnie jak to jest odróżniane padło wcześniej i odpowiedź zostałą udzielona, wiem że to Pana interesuje( jak i mnie zresztą kiedyś).
Proszę napisać na dealing@ironfx.com

Niekoniecznie kiepski Data Feed, rózni brokerzy wykorzystują różnych liquidity providers, więc róznice na poziomie kilku ms są normalne, gorzej jeżeli jest to róznica ok. 1s.
Panie Anrzeju, umówmy się że arbitraż, snipping, wykorzystywanie bonusów czy bugów w MT4 nie jest tradingiem tylko manipulacja.
IronFx Solid Trading

anowak@ironfx.com

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Generalnie zasada jest prosta, jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Broker sam nie jest święty, ale od innych wymaga aby tacy byli...
Tak więc taki trading to nie manipulacja, to dalej trading.

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

IronFx-Adam pisze:Panie Anrzeju, umówmy się że arbitraż, snipping, wykorzystywanie bonusów czy bugów w MT4 nie jest tradingiem tylko manipulacja.
Panie Adamie , umówmy sie że wykorzystywanie oprogramowania do filtrowania cen, pluginów VD itp. jest również manipulacją .....

i to że Pan mi napisze że Wy takiej polityki nie stosujecie , to tak jakbym ja napisal do Was że nie stosuje arbitrazu ;), uwierzycie mi na slowo bo na to wychodzi ze klient powinien ;)??

jeden broker mi wciskał ciemnote że mają tak szybkich pracowników DD że w ciagu kilku minut jest wstanie obsluzyc ponad 100 mich zapytan :D

pozdrawiam
Andrzej
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Awatar użytkownika
IronFx-Adam
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 05 wrz 2012, 15:42

Nieprzeczytany post autor: IronFx-Adam »

Pierz Andrzej pisze:
IronFx-Adam pisze:Panie Anrzeju, umówmy się że arbitraż, snipping, wykorzystywanie bonusów czy bugów w MT4 nie jest tradingiem tylko manipulacja.
Panie Adamie , umówmy sie że wykorzystywanie oprogramowania do filtrowania cen, pluginów VD itp. jest również manipulacją .....

i to że Pan mi napisze że Wy takiej polityki nie stosujecie , to tak jakbym ja napisal do Was że nie stosuje arbitrazu ;), uwierzycie mi na slowo bo na to wychodzi ze klient powinien ;)??

jeden broker mi wciskał ciemnote że mają tak szybkich pracowników DD że w ciagu kilku minut jest wstanie obsluzyc ponad 100 mich zapytan :D

pozdrawiam
Andrzej
Panie Andrzeju,

Oczywiście że broker który używa VD czy innych pluginów czy to opóźniających egzekucje czy zwięszkający slippage są manipulacją.
Myśle że w temacie VD zostało wszystko już powiedziane na przeróżnych boardach. Mogę Pana zapewnić że nasz broker go nie używa.
Na słowo można nie uweirzyć ale zapraszam Pana do odwiedzenia naszego biura ;)

To co przedstawiciele piszą o brokerach to inna bajka, więcej wspomnianego mydlenia oczu niż faktów, dlatego staram się być rzetelnym i przedstawić sytuację jak jest i wygląda.

Pozdrawiam serdecznie, Adam
IronFx Solid Trading

anowak@ironfx.com

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Ja mam takie pytanie : Czy wyłączyliście kiedyś , jakiemuś klientowi, możliwość korzystania z EA ?

ODPOWIEDZ