IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Radek123 pisze:Hey ludzie mam problem z ironfx mam u nich konto od 2014r przelałem im 6400 zł. 14.09.2018zlecilem przelew na 6tys transakcja raz w trakcie raz oczekujaca. Na chat odsyła mnie do support@ironfx pisanie maili nie działa nikt nie odpowiada. Dodzwonić się nie można nikt nie odbiera. Wypisuje mail na funding@ironfx też cisza. Co to za jaja. Firma krzak. Chcę zgłosić w polskiej prokuraturze z art 286kk czy ktoś z was ma dalej problemy z tą firma
O polskim oddziale zapomnij, bo już dawno go nie ma. IronFX jest na liście ostrzeżeń KNF od 2-3 lat. Ale co ciekawe, cały czas działa i stara się "podnieść". Ostatnie doniesienia:
https://forexclub.pl/ironfx-reaktywacja ... ali-pozwy/

Próbuj kontaktować się pod dane z ich strony:
https://www.ironfx.com.bm/pl

Jakiś telefon powinien działać... Jaki będzie efekt? Nie wiem...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu


eapros
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:21

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: eapros »

Głosowanie z wynikiem 93% stanowczo odradzam raczej nie jest przypadkiem, proponuje poczytać komentarze o IronFX i o tym co się stało kilka lat temu...

Chris
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2015, 16:58

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Chris »

Jakies zmiany w temacie IronFx?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Chris pisze:
21 gru 2019, 12:09
Jakies zmiany w temacie IronFx?
Tak, podobno firma nadal stara prężnie się "rozwijać"... :D W Azji i na rynku brytyjskim (pod domeną co.uk). Ostatnio wysyłali jakiś mailing z promocją... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

dawidkedzierski
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 22:41

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: dawidkedzierski »

Iron w dalszym ciągu funkcjonuje i ma się bardzo dobrze, zawodowo pracuje w firmie w której specjalizujemy się w odzyskiwaniu pieniędzy od nie nieuczciwych podmiotów finansowych. W stosunku do Irona prowadzimy kilkanaście spraw, część z nich została zakończona i środki bądź chociaż ich część zostały odzyskane, sprawa wygląda tak, że im więcej osób będzie pokrzywdzonych tym łatwiej wyegzekwować pieniądze. Pozdrawiam

Nevermind
Gaduła
Gaduła
Posty: 99
Rejestracja: 09 mar 2013, 15:16

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Nevermind »

Aktualizuje temat.
Czy ostatnio dzwonił ktoś do Was ws. Starego konta ironfx???? Szczególnie to pytanie kieruje do osób które były klientami irona przed i po krachu na franku w 2015r I zaraz potem zaczął się problem z wypłatami.

Dzisiaj dzwonił do mnie jakiś gość w tej sprawie. I nie wiem nawet skąd miał mój nowy nr. Pytał się o kwoty jakie zostały wpłacone i kiedy konto było zakładane. Nic za wiele nie powiedział, bo za bardzo nie było możliwości żeby kontynuować rozmowe. Ma znowu dzwonić w poniedziałek z informacją, czy da się coś odzyskać z wpłaconych środków. Nie wiem co o tym myśleć i czy to nie jest jakiś szwindel. Dlatego pytam się tutaj czy miał ktoś z was taką sytuacje?????
I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

''Roguc''

Nevermind
Gaduła
Gaduła
Posty: 99
Rejestracja: 09 mar 2013, 15:16

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Nevermind »

Okazało się że to pracownik nijakiej kancelarii adwokackiej o nazwie "Sparta. Group" Nazwiska nie zdradze, bo nie chce kłopotów, że ujawniam czyjeś dane.... Czy ktoś z Was korzystał z tej kancelarii celu odzyskania wpłaconych środków do irona?????
I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

''Roguc''

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: brg »

Ta cała Sparta do mnie też dzwoniła, ciekawe skąd numery mają. Mnie się na szczęście udało wypłacić wcześniej.

ODPOWIEDZ