IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

jackub pisze:
luis pisze:Zajrzyj do załączników. Tam jest czarne na białym o mojej aktywności w IronFx. mam kilka aktywnych kont w realu i nie narzekam. Piszę jedynie we własnym imieniu i mogę stwierdzić że w czasie mojej gry nigdy nie miałem problemu z wypłatą. A sumy były niekiedy znaczne. Zawsze w ciągu do 4 dni miałem pieniądze na koncie.
Pokaż swój wniosek o wypłatę albo przestań negować to co ja piszę. Zakład przyjmuję może o 1000 EURO?
Screenshot_1.png
Pokaż całe zlecenie a nie fragment. Tak to ja też mogę twierdzić że mi nie wypłaconą pieniędzy. Zakrycie numerów na moim zrzucie celowe. Ja pokazałem prawie całość moich kont w poprzednim poście.. Chcesz pogadać? Zadzwonię do ciebie z telefonu domowego ale nie wiem na jaki numer. Może będę mógł pomóc.

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

luis pisze:
jackub pisze:
luis pisze:Zajrzyj do załączników. Tam jest czarne na białym o mojej aktywności w IronFx. mam kilka aktywnych kont w realu i nie narzekam. Piszę jedynie we własnym imieniu i mogę stwierdzić że w czasie mojej gry nigdy nie miałem problemu z wypłatą. A sumy były niekiedy znaczne. Zawsze w ciągu do 4 dni miałem pieniądze na koncie.
Pokaż swój wniosek o wypłatę albo przestań negować to co ja piszę. Zakład przyjmuję może o 1000 EURO?
Screenshot_1.png
Pokaż całe zlecenie a nie fragment. Tak to ja też mogę twierdzić że mi nie wypłaconą pieniędzy. Zakrycie numerów na moim zrzucie celowe. Ja pokazałem prawie całość moich kont w poprzednim poście.. Chcesz pogadać? Zadzwonię do ciebie z telefonu domowego ale nie wiem na jaki numer. Może będę mógł pomóc.
Wymazałem numer konta i numer zlecenia intencjonalnie ponieważ:
1. Nie ufam Tobie.
2. Nie wiem kto przegląda i kontroluje ogólnodostęne forum, a to są moje prywatne sprawy.
3. Ja nie mam powodu kłamać i jeśli ktoś mi nie wierzy w to co piszę to pokazuje że on ma problem, nie ja.
4. Uczciwy broker nie wysyła najpierw durnych e-maili o dochodzeniu rzeczy które nie miały miejsca, nigdy dochodzenia nie kończy, nie informuje o efekcie dochodzenia i nie odpowiada na e-majle.
5. Nieuczciwy broker po prostu wie, że stracił moje zaufanie i jeżeli odda mi moje pieniądze to nastęnym ruchem będzie zamknięcie całego konta i zabranie wszystkich tam pozostałych.
6. Jakikolwiek mechanizmy pomagające odebrać swoje skradzione pieniądze przy pomocu osoby postronnej (poza proceduralne) są śmieszne , ale jeżeli działają to tylko utwierdza mnie w przekonaniu że broker jest złodziejem.

Pozdrawiam

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

Jackub
Z twojej wypunktowanej odpowiedzi wnioskuję, że nie zależy Ci na kasie albo było tak mało, że nie warto. Nie zależy mi na Twoim zaufaniu, a obawy że ktoś Cię może śledzić to jakaś fobia. Piszesz, że nie kłamiesz, dlaczego mam Ci wierzyć?
Co do brokera to nie mam zdania gdzie jest prawda.
Jak by Ci zależało to byś szukał kontaktu. To są pieniądze o które warto walczyć. Obawiam się że wina tu jest nie tylko IronFx . Czy ty przypadkiem nie złamałeś jakiegoś regulaminu w tej firmie?

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

luis pisze:Jackub
Z twojej wypunktowanej odpowiedzi wnioskuję, że nie zależy Ci na kasie albo było tak mało, że nie warto. Nie zależy mi na Twoim zaufaniu, a obawy że ktoś Cię może śledzić to jakaś fobia. Piszesz, że nie kłamiesz, dlaczego mam Ci wierzyć?
Co do brokera to nie mam zdania gdzie jest prawda.
Jak by Ci zależało to byś szukał kontaktu. To są pieniądze o które warto walczyć. Obawiam się że wina tu jest nie tylko IronFx . Czy ty przypadkiem nie złamałeś jakiegoś regulaminu w tej firmie?
Twoje wnioskowanie jest ograniczone udzielonymi ci informacjami. Wnioskowanie na podstawie niewielkiej ilości danych jest błędem, jednocześnie mając nastawienie obronne w stosunku do IronFX wnioskowoanie twoje jest obarczone błędem poznawczym.
Piszę że nie kłamię bo nie kłamię, dlaczego ty mi nie wierzysz możez odpowiedzieć wyłącznie ty, nie ja.

A ponieważ mi nie wierzysz, odpowiadanie na twoje pytania nie ma sensu ...

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

jackub pisze:
luis pisze:Jackub
Z twojej wypunktowanej odpowiedzi wnioskuję, że nie zależy Ci na kasie albo było tak mało, że nie warto. Nie zależy mi na Twoim zaufaniu, a obawy że ktoś Cię może śledzić to jakaś fobia. Piszesz, że nie kłamiesz, dlaczego mam Ci wierzyć?
Co do brokera to nie mam zdania gdzie jest prawda.
Jak by Ci zależało to byś szukał kontaktu. To są pieniądze o które warto walczyć. Obawiam się że wina tu jest nie tylko IronFx . Czy ty przypadkiem nie złamałeś jakiegoś regulaminu w tej firmie?
Twoje wnioskowanie jest ograniczone udzielonymi ci informacjami. Wnioskowanie na podstawie niewielkiej ilości danych jest błędem, jednocześnie mając nastawienie obronne w stosunku do IronFX wnioskowoanie twoje jest obarczone błędem poznawczym.
Piszę że nie kłamię bo nie kłamię, dlaczego ty mi nie wierzysz możez odpowiedzieć wyłącznie ty, nie ja.

A ponieważ mi nie wierzysz, odpowiadanie na twoje pytania nie ma sensu ...
Masz rację. Wprowadzanie Twojej filozofii nie ma sensu. Nie te czasy.
Wszystkiego dobrego.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: brg »

luis pisze: Pokaż całe zlecenie a nie fragment. Tak to ja też mogę twierdzić że mi nie wypłaconą pieniędzy. Zakrycie numerów na moim zrzucie celowe. Ja pokazałem prawie całość moich kont w poprzednim poście.. Chcesz pogadać? Zadzwonię do ciebie z telefonu domowego ale nie wiem na jaki numer. Może będę mógł pomóc.
Ja pokazałem całe zlecenie, wraz z numerem konta i numerem transakcji. Gdzie moje 1000 eur pytam się?

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

Zakładałem się o to że mam konta rzeczywiste z AdamKruchy. Pokazałem że mam i to wszystko.

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: brg »

Pokaż swój wniosek o wypłatę albo przestań negować to co ja piszę. Zakład przyjmuję może o 1000 EURO?
No ja Cie proszę... coraz mniej rozgarniętych Was biorą do tego Irona :D

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

brg pisze:
Pokaż swój wniosek o wypłatę albo przestań negować to co ja piszę. Zakład przyjmuję może o 1000 EURO?
No ja Cie proszę... coraz mniej rozgarniętych Was biorą do tego Irona :D
To był błąd techniczny. Chciałem odp. na post AdamKruchy i nie ten zacytowałem.
Nie sugeruj że pracuję dla Irona. To nieprawda
Wszystkiego dobrego

AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

luis pisze:
brg pisze:
Pokaż swój wniosek o wypłatę albo przestań negować to co ja piszę. Zakład przyjmuję może o 1000 EURO?
No ja Cie proszę... coraz mniej rozgarniętych Was biorą do tego Irona :D
To był błąd techniczny. Chciałem odp. na post AdamKruchy i nie ten zacytowałem.
Nie sugeruj że pracuję dla Irona. To nieprawda
Wszystkiego dobrego

Luis już nikogo w Polsce nie robicie w jajo. Na każdym forum o Was piszą. Zrozum, że "to się nie da". Iron jest zgrany. A bym zapomniał postaraj się w Chinach hi hi hi. Tam tez mają swoją wiedzę.
Obrazek

ODPOWIEDZ