IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Luis,

Zamknięcie oddziałów IronFx na całym świecie (w tym w Warszawie), kara nałożona przez CySEC w wysokości bodajze 400 tys. EUR oraz wpis na listę ostrzeżeń KNF to wystarczająco czarny PR... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

Zajrzyj do załączników. Tam jest czarne na białym o mojej aktywności w IronFx. mam kilka aktywnych kont w realu i nie narzekam. Piszę jedynie we własnym imieniu i mogę stwierdzić że w czasie mojej gry nigdy nie miałem problemu z wypłatą. A sumy były niekiedy znaczne. Zawsze w ciągu do 4 dni miałem pieniądze na koncie.
Pokaż swój wniosek o wypłatę albo przestań negować to co ja piszę. Zakład przyjmuję może o 1000 EURO?

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

luis pisze:Zajrzyj do załączników. Tam jest czarne na białym o mojej aktywności w IronFx. mam kilka aktywnych kont w realu i nie narzekam. Piszę jedynie we własnym imieniu i mogę stwierdzić że w czasie mojej gry nigdy nie miałem problemu z wypłatą. A sumy były niekiedy znaczne. Zawsze w ciągu do 4 dni miałem pieniądze na koncie.
Pokaż swój wniosek o wypłatę albo przestań negować to co ja piszę. Zakład przyjmuję może o 1000 EURO?
Nagłówek twojego raportu mówi o IornFX zarejestrowanym w Australii.
Pokrzywdzeni są przez IronaFX zarejestrowanego na Cyprze. Nagłówek twojego raportu mówi o tym wyraźnie...
więc daj sobie spokój, IronFX winien jest miliony dolarów swoim klientowm ...

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: brg »

luis pisze:Zakład przyjmuję może o 1000 EURO?
Zakład przyjęty. W załączniku moja wypłata na astronomiczną kwotę, która wisi od 2015 roku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

ten luis to prawdopodobnie pracownik Irona :) pamiętam czasy kiedy brali w Limassol każdego kto mówil po PL, nawet jezeli wczesniej mial doswiadczenie zawodowe jako barman w lokalnej knajpie :D pomyslcie kto przy zdrowych zmysłach broniłby tego brokera? XD

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

MowmiSasiad pisze:ten luis to prawdopodobnie pracownik Irona :) pamiętam czasy kiedy brali w Limassol każdego kto mówil po PL, nawet jezeli wczesniej mial doswiadczenie zawodowe jako barman w lokalnej knajpie :D pomyslcie kto przy zdrowych zmysłach broniłby tego brokera? XD
Mieszkam w Szczecinie. Podaj nr telefonu to jutro oddzwonie z telefonu domowego. Nie jestem pracownikiem IronFx

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: brg »

Gdzie moje 1000 eur?

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

luis pisze:Zajrzyj do załączników. Tam jest czarne na białym o mojej aktywności w IronFx. mam kilka aktywnych kont w realu i nie narzekam. Piszę jedynie we własnym imieniu i mogę stwierdzić że w czasie mojej gry nigdy nie miałem problemu z wypłatą. A sumy były niekiedy znaczne. Zawsze w ciągu do 4 dni miałem pieniądze na koncie.
Pokaż swój wniosek o wypłatę albo przestań negować to co ja piszę. Zakład przyjmuję może o 1000 EURO?
Screenshot_1.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

luis pisze:
MowmiSasiad pisze:ten luis to prawdopodobnie pracownik Irona :) pamiętam czasy kiedy brali w Limassol każdego kto mówil po PL, nawet jezeli wczesniej mial doswiadczenie zawodowe jako barman w lokalnej knajpie :D pomyslcie kto przy zdrowych zmysłach broniłby tego brokera? XD
Mieszkam w Szczecinie. Podaj nr telefonu to jutro oddzwonie z telefonu domowego. Nie jestem pracownikiem IronFx
:lol: :lol: :lol: :lol:

Bo rozmowa telefoniczna to koronny dowód, że tak właśnie jest. Beka XD Na prawdę mało mnie to interesuje jak jest na prawdę, bo jeśli nie jesteś ich pracownikiem to dla mnie jesteś niespełna rozumu piszac takie bzdety. Za dużo ludzi oszukali, żeby kiedykolwiek odbudować dobre imię.

AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

Luis źle trafiłeś. Podpowiem ci. Trafiłeś w gniazdo os, które znają się na tej branży a Iron chcą zjeść na śniadanie. Popatrz na ludzi, którzy cały czas mają coś takiego "waiting for processing". A pamiętaj, że są wakacje i wielu aktualnie nie pisze na forum. Ale wystarczy, że cofniesz się na tym wątku to zrozumiesz, że źle weszliście. I jak to jest? Siedzisz/mieszkasz w PLN, w Szczecinie a jedziesz po kontach australijskich? Hi hi hi. Z mojej strony the end. Nie przysyłajcie reklam na mail, nie dzwońcie. :568:
Obrazek

ODPOWIEDZ