IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

rotary pisze:Kolego, mogę się założyć, że jesteś podstawiony. Scenariusz będzie taki: napiszesz, że zgodziłeś się i anulowałeś wypłatę. Złożyłeś na połowę. Dostałeś pieniądze po kilku dniach. Napiszesz - wszyscy tak róbcie !!!

A w tym czasie przerwie się bieg zwłoki i prokurator będzie miał problem, bo co powie w sądzie ? A poza Tobą nikt od Irona pieniędzy nie dostanie.

sallesman pisze:Drgnęło .. w sensie że Iron negocjuje wypłaty .. heheh .. dziadostwo że mózg się lasuje :!:
ok.. zakład, pozostaje ustalić o co się chcesz założyć, i jak zrealizować wygraną.. zapraszam zatem ..

rotary
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 paź 2015, 00:12

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: rotary »

prześlij mi na priv widok swojego pokoju klienta z oczekującą wypłatą i zakładamy się o co chcesz
sallesman pisze:
rotary pisze:.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

rotary pisze:prześlij mi na priv widok swojego pokoju klienta z oczekującą wypłatą i zakładamy się o co chcesz
sallesman pisze:
rotary pisze:.

Uuuuu i tu pojawią się problemy z netem. :lol:

sallesman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 14 lut 2015, 16:44

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: sallesman »

screen z pokoju wysłany na prv kolegi.. .. zatem trzymam za słowo.. o co chcę .. nadal podtrzymujesz..?

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

sallesman pisze:screen z pokoju wysłany na prv kolegi.. .. zatem trzymam za słowo.. o co chcę .. nadal podtrzymujesz..?


Może pozytywny rating dla Polski?

rotary
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 paź 2015, 00:12

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: rotary »

Człowieku, przecież Ty już od dawna piszesz takie rzeczy, czy myślisz że ktoś Ci uwierzy ? :)))
sallesman.jpg
sallesman pisze:screen z pokoju wysłany na prv kolegi.. .. zatem trzymam za słowo.. o co chcę .. nadal podtrzymujesz..?
-- 17 maja 2016, 08:09 --
sallesman2.jpg
rotary pisze:Człowieku, przecież Ty już od dawna piszesz takie rzeczy, czy myślisz że ktoś Ci uwierzy ? :)))
sallesman.jpg
sallesman pisze:screen z pokoju wysłany na prv kolegi.. .. zatem trzymam za słowo.. o co chcę .. nadal podtrzymujesz..?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

jackub

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: jackub »

rotary pisze:Człowieku, przecież Ty już od dawna piszesz takie rzeczy, czy myślisz że ktoś Ci uwierzy ? :)))
sallesman.jpg
sallesman pisze:screen z pokoju wysłany na prv kolegi.. .. zatem trzymam za słowo.. o co chcę .. nadal podtrzymujesz..?
-- 17 maja 2016, 08:09 --
sallesman2.jpg
rotary pisze:Człowieku, przecież Ty już od dawna piszesz takie rzeczy, czy myślisz że ktoś Ci uwierzy ? :)))
sallesman.jpg
sallesman pisze:screen z pokoju wysłany na prv kolegi.. .. zatem trzymam za słowo.. o co chcę .. nadal podtrzymujesz..?
NO I ROTARY POZAMIATAŁ....

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

IRON daje z siebie wszystko hi hi hi. Może jakiś screen co drgnęło? Dane sejsmologiczne.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Iron zaczyna pozywać traderów do sądu : http://financefeeds.com/exclusive-ironf ... f-success/

kenjikun
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2016, 11:01

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: kenjikun »

Witam
odnośnie wypłat z Irona - udało sie wypłacić niewielką sume. Miałem ten sam problem co forumowicze (ja od grudnia 2015 nie mogłem wypłacić). W kontakcie jestem z Panem Przemysławem. Opiekun konta, on pomógł dokonać transakcji. Czekałem miesiąc(od ustaleń wypłaty) - była kolejka i przy pomocy zwykłego przelewu pieniądze pojawiły się na koncie. Tak więc Ironfx wypłaca, teraz spróbuję znowu wypłacić.

ODPOWIEDZ