INVEST TECH FX

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
hellwar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 07 wrz 2008, 16:52

Nieprzeczytany post autor: hellwar »

A o jakie kwoty chodzi?, bo słyszałem, że ponad 10k $ będzie u nich problem.

tekken32
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 12 lis 2008, 11:12

Nieprzeczytany post autor: tekken32 »

mam teraz niecałe 5000$ zrobione z 500$ zainwestowanych. Chciałem wypłacić tylko 800$ ale teraz przejrzałem na oczy. Bede sie starał stopniowo wypłacać , może sie uda

Awatar użytkownika
FX TEAM
Gaduła
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:08

Nieprzeczytany post autor: FX TEAM »

Pytanie, które się rodzi:
- Czy aby na pewno nie wyjdą krzaki z połączenia MT4 z ECN-em?
Co najmniej kilku brokerów kombinuje z modyfikacją MT4. Tylko jakoś jeszcze chyba nie udało się zrobić tego tak, aby wszystko śmigało jak trzeba. Przecież sam MT4 został zrobiony dla MarketMakerów, więc czy tak naprawdę da się zrobić efektywny bridge pod ECN?
Nie znam się na tym, ale skoro brokerzy z niemałym kapitałem przecież mordują się z tym problemem już parę ładnych miesięcy, to zastanawiam się co z tego finalnie może wyjść? Czy kogoś na forum ogarniają podobne refleksje?
Probably my best technique is not picking up the phone to close out a winning trade. - Jerry Parker
mój Blog, szkolenia fx -> guzik "www" poniżej ;)

tekken32
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 12 lis 2008, 11:12

Nieprzeczytany post autor: tekken32 »

Dear Customer,
After reviewing your account,
The tech department determined that your EA is unsuitable and illegal for NDD brokers.
Your account has been placed on 1:1 leverage, and your request has been passed to the clearing department to finalize your account figure.

Thank You



Support Team

InvestTechFX



www.investtechfx.com

kto rozumie o co tym złodziejom chodzi ? chyba nie zamierzają mi wypłacić kasy. z góry dzięki za pomoc

Awatar użytkownika
fxmaestro
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 23 lis 2007, 22:15

Nieprzeczytany post autor: fxmaestro »

Że twoje EA jest nie legalne i przenoszą ciebie na lewar 1:1
saxo - NIGDY NIE WPŁACAJ PIENIĘDZY DO TEGO BROKER BO ZOSTANIESZ ZROBIONY W FIFO

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

tekken32 pisze:Nigdy nie słyszałem żeby jakieś ea było Dealing Desk a inne nie. Myśle że próbują mnie po prostu wydymać bo sporo zarobiłem.
A nie wydymałeś ich znów poza serwerem DD "trikując" ?? :lol:
tekken32 pisze:a niby jak to się robi ??
nie powinieneś wiedzieć :lol: skoro nie wiesz to się nie da , a jeśli ich ty nie wydymałeś to w takim razie oni ciebie :D lol
Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 13:00 przez reptile, łącznie zmieniany 1 raz.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

tekken32
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 12 lis 2008, 11:12

Nieprzeczytany post autor: tekken32 »

a niby jak to sie robi ?? normalnie używałem ilana, tp około 51p więc na pewno nie skalp

Lary
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 sie 2009, 18:50

Nieprzeczytany post autor: Lary »

ziemson pisze:poniewaz nikt nie odpowiedzial na moje pytania odnosnie tego brokera, sam postanowilem sprawdzic.

Samo konto zaklada sie bardzo szybko. Wypelniamy formularz i juz! :) Wyslalem PayPalem 120$. Pieniadze byly po kilku godzinach. Otrzymalem rowniez potwierdzenie mailem o zasileniu rachunku. Na tym pozytywy sie koncza. Do dzis nie moge uruchomic zadnego EA! Nawet standradowe z MT4 nie chodza. Support tragedia. Oczekiwanie na odpowiedz minium 1 dzien. Zagrozilem, ze wyplace pieniadze, jesli nie odblokuja mozliwosci uzywania EA. Odpisali, ze dostep juz odblokowany, niestety nie byla to prawda. Wyplacam pieniadze... zobaczymy czy sie uda... :wink:


Dodano po 1 minutach:

napisałem prawie rok temu że oszuści. zafascynowany 1 pipsem. potem okazuje się, że przy EA + prowizja 1pips sama transakcja trwa 11-12 sekund. no i kasy nie wypłacą. dopiero po roku. bo pobierają jakieś tam koszty czzyli dostajesz ZERO. na chwilę obecną używam Alpari ndd i AM AS. transakcje wchodzą extra i kasę wpłaca się i wypłaca kiedy chce.
dla początkujących - czytajćie informacje zwłaszcza te negatywne.

życze pipsów

Dodano po 13 minutach:

ostatnio oszukani przez ITFX - proponuję zgłosić do nadzoru w stanach lub kanadzie. z tym że ostrożnie bo jak zobaczą logi z servera w stanach to masz ZERO dostępu i koniec kasy. możesz zgłaszać najszybciej do ambasady w Polsce. jeśli zbierzesz jeszcze kilka osób to możesz liczyć na pomoc. ja załatwiłem sprawę trochę inaczej.

pipsów życzę

Dodano po 3 minutach:

Jeśli macie trochę czasu to puszczajcie w eter info o takim pseudo brokerach.

pipsów życzę

ODPOWIEDZ