Invest Cuffs 2019 -Nagrody rynku inwestycyjnego, 22-23 marca

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Invest Cuffs 2019 -Nagrody rynku inwestycyjnego, 22-23 m

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

no zakladajac ze kogos interesuja TYLKO strategie o ktorych mogl moze nie slyszec i jest starym wyjadaczem to moze tak..... ja tam nie samym fx-em zyje wiec i o nieruchomosciach bylo spoko i o psychologii fajnie bylo posluchac. strategie mam swoja ale bardziej podobal mi sie Zbigniew Wieczorek. i mysle ze chodzi wlasnie o to zeby kazdy mogl znalezc cos dla siebie a nie robic event na pare tys osob gdzie beda przez 2 dni glegolic o swoich super-strategiach :D cos czuje ze wtedy polskim traderom repertuar by sie wyczerpal po 3 godzinach :D


tez sie zastanawialem nad wynikami konkursu ale w sumie masz jakis lepszy pomysl? dadza otwarte glosowanie gdzie tylko traderzy beda wybierac to zaraz jakis cypryjczyk postawi bota albo 'zatrudni' cala rodzine zeby glosowali na niego i wygra. aplauz i mierzenie glosnosci braw? :D no to tez juz bylo... smsy? a co to sms w tych czasach... moze inaczej dobierac kapitule ale nasz rynek nie jest jakos specjalnie duzy a przeciez ze soba powiazani nie moga byc glosujacy i kandydaci...

kCHF600X
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 25 sie 2018, 12:22

Re: Invest Cuffs 2019 -Nagrody rynku inwestycyjnego, 22-23 m

Nieprzeczytany post autor: kCHF600X »

Forex-trader pisze: tez sie zastanawialem nad wynikami konkursu ale w sumie masz jakis lepszy pomysl?
może nie o sam sposób głosowania chodzi , a raczej o to, że patrząc na wyniki trudno nie odnieść wrażenia
że "kto płaci to nagrodę dostać musi"
a jak nawet w żadnej kategorii się nie mieści to się stworzy dla niego
rynek w sumie ubogi a kategorii i zwycięzców dziesiątki, a im więcej zwycięzców tym mniejszy prestiż tych nagród
coś tak jakby w biegu na 100m przyznawać tytuł mistrza świata :
- w kategorii najszybszy
- w kategorii "najszybszy czarnoskóry", "biały", "żółty", "albinos" itd
- w kategorii "najszybszy z niebieskimi oczami", "brązowymi" itd..
- w kategorii "najszybszy pod wiatr", "z wiatrem "
- w kategorii " najszybszy na stadionach do 10k kibiców", " na stadionach do 30k kibiców" itd

więcej niech sobie każdy dopisze -
generalnie " każdy jakąś nagrodę dostanie" , ale przecież to nie turniej dziecięcy gdzie każde dziecko dostaje pamiątkowy medal za udział , który i tak ląduje na śmietniku
przynajmniej tak mi się wydawało że tak powinno być, że kulminacyjnym punktem niech będą np ze 3 kategorie
i wtedy tytuł najlepszy broker coś będzie znaczył
ale to tylko moje zdanie i może mi się tylko wydaje że mam rację

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Invest Cuffs 2019 -Nagrody rynku inwestycyjnego, 22-23 m

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

nie tak do konca.......
kategorii bardzo duzo ale tylko w niektorych wlasciwie nie bylo konkurencji np. kampania marketingowa czy produkt roku bo faktycznie po esma na rynku mniej sie dzieje. ale te najistotniejsze z traderskiego punktu widzenia jak broker polski, zagrancizny itd... to juz jest wybor. tylko ze moze traderzy nie glosuja na swoich faworytow a potem maja pretensje ze nie dostali sie do pierwszej 3. albo jedni brokerzy bardziej zabiegaja o glosy (np admiral markets na kazdym webinarze wspominal ze mozna na nich glosowac a robi ich sporo). a taki tickmill praktycznie do tego nie zachecal mimo ze wg mnie tickmill > admiral to ten pierwszy sie nie dostal nawet. byl za to jakis DIF o ktorym nigdy nie slyszalem a przeciez nawet nie bylo ich w Krakowie.
mysle ze sobie lubimy troche ponarzekac bo nagrody dostal taki X ale sami za bardzo nie wiemy jakby mozna bylo zrobic to lepiej zeby ich nie dostal :D

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: Invest Cuffs 2019 -Nagrody rynku inwestycyjnego, 22-23 m

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Taka impreza powinna się jednak odbywać w Warszawie a nie na prowincji.. To tu jest giełda i najwięksi brokerzy. Nie wiem po co tam to robić??
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1176
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Invest Cuffs 2019 -Nagrody rynku inwestycyjnego, 22-23 m

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Świeżak44 pisze:Taka impreza powinna się jednak odbywać w Warszawie a nie na prowincji.. To tu jest giełda i najwięksi brokerzy. Nie wiem po co tam to robić??
Które centrum kongresowe w Warszawie (klasy co najmniej prowincjonalnego ICE: centrum miasta, dogodny dojazd, osobna strefa VIP oraz pojemność na 5000 - 7000 ludzi) masz na myśli? 8)
Sophia: "Where do we draw the line?" ('18)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Invest Cuffs 2019 -Nagrody rynku inwestycyjnego, 22-23 m

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

I giełda też jest co sobotę na placu Nowym ( i nawet kiedyś mieszkali tam Żyyyyy.... ) yyy...nie wiem czy nie większa niż ta w Warszawce. :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ