Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Piątek bez żadnej pozycji.
Poniedziałek kontynuacja break even,powiem wam że zaczynam być bardzo znudzony rynkiem.Europa Up Us down i odwrotnie,to już trwa prawie dwa tygodnie,co może wskazywać,że nadchodzą duże ruchy,na co ja liczę.Z poniedziałku wkleję tylko M5 tak żeby zobaczyć co próbowałem.Dzień tylko na minimalnym plusie,ale tylko i wyłącznie dzięki break even i uciekaniu z pozycji jak coś nie szło po mojej myśli.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Wtorek 28.04.Wstałem dosyć wcześnie,bo przed 7,odpaliłem kompa (będę szczery bez mycia) i set up już był na tapecie.Muszę popracować nad tymi wejściami,ponieważ zauważyłem,że wczesne wejścia pozwalają przetrwać pierwszą korektę nawet będąc już na break even.Dobry dzień, na screenach wszystko widoczne(jedynie wkurzają mnie te tikery pozycji dokładnie na świecy bo nie widać dokładnych wejść i świec).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Wczoraj walka o przetrwanie,cały czas gram świecę z poprzedniego dnia na USDJPY.Screnów nie będę wklejał tylko podgląd na całość dnia PnL
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Na obecną chwilę mam dwie małe pozycje sell na USDJPY,zosatwiam do jutra.Liczę po dzisiejszych zamknięciach,że w końcu wejdziemy w fazę konkretnej sprzedaży.Ale jak zwykle to jest tylko moje przewidywania a nie rekomendacje.EURUSD też zamknął się powyżej last week open,jest szansa na wzrosty.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

EUR odpalił.Te moje małe pozycje na japoncu zostały wycięte zaraz po wyłączeniu kompa.Nadal wydaje mi się że USDJPY do piachu,ale już bez kopania się z koniem.Odbili się od fajnych poziomów,resztę pokaże nam jutro.

Didi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 20 mar 2020, 21:48

Re: Inne podejście do tradingu czyli give me more money

Nieprzeczytany post autor: Didi »

Teraz popatrzyłem na Indexy SP500,czy zaczynamy robić tą drugą nogę?Jak tak to będzie musiało być bardzo szybko.W listopadzie wybory i przydałoby się być na nowych szczytach :)

ODPOWIEDZ